Powerlife 3lu set

Ağırlık Kaldırmayanlar Neden Spor Salonuna Gitmekten Nefret Ederler

Normal insanların neden spor salonuna gitmekten hoşlanmadıkları ile ilgili yüzlerce sebep vardır. Tüm o iyi görünümlü insanlar tarafından kuşatılırlar ve kendilerini güvensiz hissederler. Ağırlık kaldırmayanların neden spor salonuna gitmekten nefret ettikleri ile ilgili başlıca sebeplere bir göz atın.

AĞIRLIKLARI KALDIRABİLMEK İÇİN gEREKLİ DONANIMLARI YOKTUR.

Ah dostum, bench pressde birkaç tekrar yapmaya çalışırken ağırlığın altında ezilimekten daha zayıf hissettiren bir duygu var mıdır?  Evet, var tabi, size doğru yaklaşan bir adam var ve zayıf küçük bedeninizden o ağırlığı kaldırarak size yardım ediyor. Başka birinin gelip beni bu şekilde utandırmasının yerine sanırım o ağırlığın altında ezilmeyi tercih ederdim.

KENDİLERİNİ KÖTÜ HİSSETMELERİNİ SAĞLAYAN YAŞLI ADAMLAR

Bu adam en az 60 yaşında olmak zorundadır ve sizin yaptığınızın iki katı kadar bench press yapabilir. Dürüst olmak gerekirse, irileşmek için sizin sahip olduğunuzdan daha fazla zamanı vardır ama ADAM YAŞLI!  ORTA YAŞLI BİR VATANDAŞTAN DAHA FORMDA BİR VÜCUDUN OLMALI SENİN! Çok fazla küçük düşürücü. Bu durum spor salonuna giden herkesin başını utanç içinde önüne eğip çekip gitmesine yeterli olacaktır.

AĞRI

Eğer spor salonuna daha yeni başlıyorsanız, çokça acıya hazırlıklı olun. Ağırlıklardan birini ayağınızın üzerine düşürmek ya da bunun gibi şeylerden bahsetmiyorum( aahhh!), bahsettiğim şey her şeyi en uygun biçimde kaldırsanız ve şahane bir iş çıkarsanız bile en az  gün boyunca ağrı çekeceksiniz. Özellikle de bacak kaldırışları yapmaya niyetliyseniz. Yaklaşık bir hafta kadar yürüyememeye hazır olun.

AĞIRLIK KALDIRAN YARI ÇIPLAK TİPLER TARAFINDAN KUŞATILMAK

Bunun bir şaka olduğunu düşünebilirsiniz ama değil. Ben ne kadar inanılmaz bir bedene sahip olduklarını ve sizin öyle olmadığınızı göstermek için üstlerini çıkaran adamlar görmüştüm. Hey dostum biliyorum kendini kas yığınına dönüştürmüşsün. Nasıl biliyor musun? Ne kadar ağırlık kaldırdığını görebiliyorum, yeterince dar olan kıyafetinin altındaki kasları da görebiliyorum ve her ağırlık kaldırdığında attığın çığlıkları da duyabiliyorum. Evet, bu adam aynı zamanda yaptığı her tekrar için homurtular çıkaran adam.. bütün dikkatiniz onun üzerinde olmak zorunda bu yüzden de üstü çıplak ve çığlık atıyor ve muhtemelen de işi bittiğinde ağırlığı yere çarptırıyordur.

KENDİNİZDEN DAHA İRİ BİR KIZ GÖRMEK (ERKEKLER İÇİN).

İri ve güçlü bir adamsınız yani siz öyle düşünüyorsunuz.etrafınıza bir bakıyorsunuz ve sizden daha fazlasını kaldıran bir kadın görüyorsunuz. Bunda yanlış bir şey olduğundan değil ama genetik olarak erkek cinsinin daha güçlü olan taraf olması gerekiyor. Size ne oldu dostum? Genetik özellikler sizin tarafınızda ve muthemelen sizi ortadan ikiye ayırabilecek olan bir kadın tarafından eziliyorsunuz.

12
0
admin
admin - 4 yıl önce
4660 0 12
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları