Powerlife 3lu set

Bu Rus Genç Arnold Schwarzenegger’in Kopyası

 

Altın çağın vücut geliştirmecilerinin son birkaç yılın ağırlıkçıları üzerinde oldukça ilginç ama bir o kadar da harika etkileri var- bunlardan bazıları estetik bir fizik için mücadele ediyor. Modern spor salonu ekiplanları ve binbir çeşit destekleyici kullanımı ile spor salonuna gidenler kafalarında bir idol ile motive oluyorlar böylece olabilecek en iyi vücudu geliştiriyorlar. Eski tip ağırlıkçılar steroi kullanmış olsalar bile bu konuda açıklardı ve bugünün profesyonelleri kadar devasa miktarlarda kullanmamışlardı. Geçen yıl Arnold, Arnold Klasik’te aklındakileri dile getirip söylemesi gerekenleri söyleyerek profesyonel vücut geliştirmecilerin şişk karınlara ulaşmak için bazı şeyler yaptığını belirttik ve Austrian Oak döneminin estetiği üzerinde durdu.

Arnold Klasiğin gelmesi ile Cedric McMillan gibi neredeyse kusursuz altın çağ fiziğine sahip olanlar bize modern vücut geliştirmecilerin de bugünün kütle standartlarında klasik vücut geliştirmenin mümkün olduğunu gösterdi. Arnold’ın insanlar taraından sevilmesinin ardında bir motivasyon var, onun gibi görünmeye çalışmaktan tutun da (Calum’u görüyoruz) onun iş ahlakını taklit etmeye kadar.
Ancak şimdi Rusya topraklarından çok uzaklardan ışıkların altına gelen genç bir ağırlıkçı var. Ona bir kez baktığınız zaman Arnold’un yirmi yıl önce yapmış olabileceği bir aşk çocuğu olduğunu düşünebilirsiniz. Rus vücut geliştirmeci Anton Ryskin genç bir Arnold imajı çiziyor hatta bazı pozları küçük Arnold gibi gözüküyor- Scarlet Johansson’ın oynadığı filmdeki gibi bir laboratuvarda klonlanmış olabileceğini bile düşünebilirsiniz.


genç ağırlıkçı Arnold gibi görünüyor ve Arnold’un zamanında vermiş olduğu bazı pozları da yeniden canlandırdığı bazı fotoğrafları var. Ryskin Arnold 3.0 olabilir mi? Arnold 2.0 ünvanı Calum von Moger’a ait eğer merak ettiyseniz. Bunu gördüğünüzde zamanda yolculuk yapmışsınız gibi hissedebilirsiniz. Tek bildiğimiz adam sadece bir klon olabilir ya da belki de Terminatör’ün bir zaman makinası vardır.

Luimarco’ya bu genç ağırlıkçıyı keşfettiği için hakkını vermeliyiz. Eğer ağırlık yapmaya devam ederse ve hayat boyu esip geçerse o zaman biz de 1975 yılındaki Arnold’un reenkarnasyonuna şahit oluruz.
 

25
72
admin
admin - 7 yıl önce
15716 0 25
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları