Powerlife 3lu set

En İyi 5 Kilo Aldırıcı

Kilo aldırıcı veya gainer olarak adlandırılan bu ürünler içerisinde sporcuların ihtiyaç duyduğu protein, karbonhidrat ve yağı bir arada bulundurarak, kas kütlesini arttırmak ve istenen kiloya ulaşmada en büyük yardımcılardır.

Kilo almaya giden yolu kısaca özetlemek gerekirse, gün içinde aldığınız kalori miktarı, harcadığınız kalori miktarından daha fazla olmalıdır. Normal kişiler için bu kalori miktarı beslenme yoluyla sağlanabilir. Ancak sporcuların hem gün içinde ki aktiviteleri hem de yoğun antrenman temposu ele alındığın da, fazlasıyla kalori ihtiyaçları bulunmaktadır. İşte bu nokta da bir kilo aldırıcı(gainer) tercih etmek kas kazanımı ve sağlıklı kilo alma yolunda en iyi seçenek olacaktır.

Piyasada çok çeşitli ürünler bulunmakta ve bunlar kişilerin kafasını karıştırarak tercih yapmasını zorlaştırmaktadır. En iyi 5 kilo aldırıcı(gainer) ürününü nedenleriyle birlikte sizler için listeledik;

 

1. Elite Labs Mass Muscle Gainer 4608 Gr

Tüm dünyada kilo aldırıcı(gainer) kategorisinde en çok tercih edilen bu ürün bir serviste 60 gram protein, 200 gram'a yakın karbonhidrat ile tam bir enerji bombasıdır.

Ayrıca ürüne ek olarak ilave edilmiş 5000 mg BCAA ve 5000 mg kreatin ile etkisi maksimuma çıkarılmıştır. Sporcuların günlük vitamin ve mineral ihtiyacını da unutmayan Elite Labs firması ürüne 18 vitamin ve mineral kaynağınıda ekleyerek, sporcuların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak etkili bir ürün geliştirmiştir.

Satın almak için tıklayın: Elite Labs Mass Muscle Gainer

 

 

2. Hardline Progainer 5000 Gr

Helal sertifikasına sahip Türk firması Hardline'ın bu ürünü listemize girmeyi başarıyor. Bir serviste 37.8 gram protein ve 151 gram karbonhidrat içeren ürün kas gelişimine en faydalı aminoasitlerden olan BCAA ve Glutaminide içerisinde barındırıyor. 6960 mg BCAA ve 7009 mg glutamin içeren ürün kullanıcıların büyük beğenisini kazanmıştır.

Tüm bu içeriğe ilave ettiği 2500 mg kreatin ve 1000 mg taurin ile de ürünün etkisini arttıran Hardline firmasının bu ürünü kilo aldırıcı(gainer) kategorisinde en çok tercih edilen ürünlerdendir.

Satın almak için tıklayın: Hardline Progainer

 

 

3. Olimp Gain Bolic 6000 4000 Gram

1990 yılından beri piyasanın en çok tercih edilen ürünlerini üreten markalardan biri olmayı başarmış Polonya'nın Olimp markası da listemizde. Geliştirmiş olduğu Gain Bolic ürününü bir serviste 80 gram karbonhidrat ve 15 gram protein içermektedir. Ayrıca ürünün %19 gibi büyük bir kısmı kas gelişimine en faydalı aminoasit olan BCAA'dan oluşmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak dünyanın en saf formda olan kreatin çeşidi creapure ve taurin içermesiyle sporcuların büyük beğenisini kazanmıştır. 40 servislik kullanıma sahip bu ürün 0'a yakın yağ oranı içerdiğini de düşünürsek bu listede olmayı fazlasıyla hakediyor.

Satın almak için tıklayın: Olimp Gain Bolic 6000

 

4. Dymatize Super Mass Gainer 5433 Gram

Sporcu ürünlerinde uzman Dymatize markasının bu ürününün yakalamış olduğu yüksek satış oranları boşa değil! Bir serviste 254 gram karbonhidrat ve 52 gram protein ile şampiyonların bile tercih ettiği ürün haline gelmiştir.

Ayrıca yine bir serviste 17,000 mg gibi yüksek BCAA oranıyla da sporcuların favorisi haline gelmiştir. Sporcuların ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleride unutmayan Dymatize markası bunlarıda ürüne ilave ederek, bu başarılı ürünü geliştirmiştir.

Satın almak için tıklayın: Dymatize Super Mass Gainer

 

 

5. Powerlife Nutrition Mass Gainer 4590 Gr

Üstün Alman hammaddesi ile üretilmektedir. Ürün 27 servis olup farklı kapuçino aromasıyla da dikkat çekmektedir. Bir servisinde 15.7 gr protein içermekte ve yüksek karbonhidrat oranına sahiptir. Bunun yanı sıra zengin bir amino asit profiline sahiptir. Markanın aynı zamanda helal sertifikası da vardır. Ürünün fiyatı ise 179 TL'dir. Fiyat ve içerik ortalamasına baktığımızda belkide 5. sırada olmamalıydı bu ürün fakat yerli olmasından dolayı 5. sıraya koyuyoruz. 

Satın almak için tıklayın: Powerlife Nutrition Mass Gainer 4590 G

5
100
admin
admin - 1 ay önce
11059 0 5
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları