Powerlife 3lu set

En iyi 5 Protein Tozu

 • Elite Labs %100 Isoblend Isolate Protein

Kullanabileceğiniz en saf proteinlerden biriyle tanışın. Elite Labs'ın bu ürünü şeker ve yağ içermiyor. İzole, hidrolize, izole süt ve izole yumurta proteininden oluşan içeriğiyle 8 saate kadar protein ihtiyacını karşılayan bu ürün sporcuların büyük beğenisini kazanmıştır.

Servis başına 25 gram protein içeren ürün 0 şeker ve yağ oranıyla diyetlerinde şeker ve yağ istemeyen sporcuların en çok tercih ettiği ürünlerden. Ayrıca yine servis başına 4.8 gram BCAA içeriğiyle kas gelişimine en faydalı aminoasitleri içinde bulunduruyor. Tad ve karışım olarak kullanıcıların memnun kaldığı ürünün bir ölçeği 28 gram olup, bir kutusu 65 servisdir

Satın Almak İçin Tıklayın :Elite Labs %100 Isoblend Isolate Protein

 

 • SSN %100 Whey Protein 2220 Gr​ 

Ürün %100 whey proteinden oluşmaktadır. Hammadde menşei %100 Almanya'dır ve Almanya'nın en kaliteli whey proteini üreten firmasından hammaddesi tedarik edilmektedir. Konsantre ve izole whey içeriğine sahiptir. Çok düşük yağ, şeker ve karbonhidrat oranına sahiptir. Hafif tadı ile içimi kolaydır. Ürünün diğer öne çıkan yönleri ise aşağıdaki gibidir.

 

 'Düşük Yağ' , 'Düşük Karbonhidrat'  ve 'Düşük Şeker' içeriği,

- 1 Porsiyon 30 Gr da 23 Gram %100 Whey Protein

- Alanin, Glycine, Taurin, Creatine ve Bitkisel protein  ilavesizdir. %100 Whey kaynalıdır

- Yüksek Bcaa İçeriği' ve 'Yüksek Biyoaktif Peptid oranına sahip

-1 Porsiyon 30 Gr da 2 Gram Peptid form L-Glutamine ile zenginleştirilmiş amino asit kompozisyonu

-B6 Vitamini ilaveli

Satın Almak İçin Tıklayın : SSN %100 Whey 2200 gram

 

 • Multipower Whey Protein Tozu 100%

Sporcu gıdaları dendiğinde dünyanın en kaliteli hammaddelerinin üretildiği, Almanların üstün hammadde ve teknolojiyi birleştirdiği Multipower ürünleri ülkemizde ve tüm dünyada en çok tercih edilen sporcu gıdalarındandır. Multipower Whey Protein Tozu düşük ısıda filtrelenmiş %75 whey protein oranıyla 30 gramlık bir servisinde 22 gram protein ile beklentilerin üstünde bir üründür

Ayrıca kas gelişimi için tüm aminoasitleri bünyesinde bulunduran bu protein tozunun kullanıcılar tarafından sevilmesinin bir diğer nedeni, 1 kutuda 75 servis gibi uzun bir kullanıma sahip olmasıdır. Fiyat/performans açısından da kullanıcıları tatmin eden bu ürün tad ve karışım olarak baktığımızda kullanıcıların memnun kaldığı bir üründür. 

Satın Almak İçin Tıklayın : Multipower Whey Protein Tozu

 

 • Hardline Whey 3 Matrix

Türkiyenin en büyük ve yurtdışında dahi tercih edilen sporcu gıdaları üreticisi Hardline'ın son yıllarda üretmiş olduğu en iddaalı protein tozuyla tanışın. Konsantre,İzole ve hidrolize wheyden oluştuğu için whey 3 matrix ismini alan toz özellikleriyle de göz dolduruyor. Ürün bir serviste 35.3 gram gibi yüksek bir protein oranına sahiptir.

Ayrıca 7.9 gram BCAA, 5 gram glutamin ve saf formda 3 gram kreatin ile tek bir serviste kas gelişimine en faydalı maddeleri kullanıcılarına sunan Whey 3 Matrix adından uzun yıllar bahsettirecek gibi duruyor. Kullanıcıların övgüyle bahsettiği Whey 3 Matrix tad ve karışma açısından da memnun kalınan ürünlerden birisidir.

Satın Almak İçin Tıklayın : Hardline Whey 3 Matrix

 

 • Dymatize ISO 100

​Dymatize markasının bugüne kadar geliştirmiş olduğu en iddaalı protein tozuyla tanışın. İçeriğinde ki 1 gramdan az yağ, sadece 2 gram karbonhidrat ve 1 gram şeker ile kullanabileceğiniz en saf proteinlerden biri olan Dymatize ISO 100 bir ölçekte 25 gram protein miktarıyla kullanıcıların vazgeçilmezi.

Ayrıca ürünün 1 ölçeğinde 5.5 gram gibi yüksek BCAA oranı ile kas gelişimine en çok fayda sağlayan aminoasitleri içerisinde barındırıyor. Hidrolize bir whey olan ISO 100 kana en hızlı karışan proteinlerden, kullanıcılar özellikle suyla bile mükemmel karışması, topaklanmaması ve tadı için ürüne övgüler yağdırıyor. Bir çok kişi özellik ve tad bakımından kullandığı en iyi ürün olduğunu belirtiyor.

Satın Almak İçin Tıklayın : Dymatize ISO 100

6
72
admin
admin - 4 ay önce
10963 0 6
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları