Powerlife 3lu set

En İyi 5 Yağ Yakıcı

Tüm sporcu gıdaları arasında şüphesiz en çok tercih edilenlerden biride yağ yakıcılardır. Bilimsel olarak etkisi ispatlanmış bu ürünler gerek fazla kilolarıyla boğuşanlar, gerekse belli bir yağ oranına ulaşmak isteyen sporcular tarafından en çok tercih edilen ürünlerdendir. Özellikle vücut geliştirme sporu gibi görselliğin ön planda olduğu bir sporda kas belirginliğini arttırmak ve vücut hatlarının daha iyi gözükmesini sağlamak amacıyla yağ yakıcılar çok fazla tercih edilmektedir.

Piyasada çok fazla yağ yakıcı olması ve bunların arasında seçim yapmakta zorlanan, hangisinin en iyi sonuçlar vereceğini merak edenler için en iyi 5 yağ yakıcıyı listeledik:
 

1. Animal Cuts

Ünlü vücut geliştirmeci Frank McGrath'ın tanıtımıyla büyük yankı uyandıran, dünyanın en seçkin supplement markalarından Universal Nutrition'ın Animal serisinden bir ürün.

Bir yağ yakıcıdan çok daha fazlasını istiyorsanız kesinlikle doğru seçim olacaktır. İşte nedenleri;

 • ​İştahı azaltıp vücut ısısını yükselterek yağların yakımına yardımcı kafein ve ahududu içerir.
 • Kahve çekirdekleri ve yeşil çay ile metebolizmayı hızlandırır.

Gelelim bir yağ yakıcıdan fazlası dememizin sebeplerine;

 • Vücutta ki fazla suyun atılmasını sağlayarak, daha belirgin kas hatlarına kavuşmaya yardım eder.
 • Kortizol isimli bir hormon vardır. Kısaca özetlemek gerekirse kas gelişimine çok büyük zarar veren ve kas yıkımına neden olan doğal bir hormondur. Bunun baskılanmasını sağlayan kortizol önleyici içeriklere sahiptir.
 • Vücudun açlığa olan duyarlılığını azaltarak diyet sırasında daha enerjik olmanızı sağlayan içeriklere sahiptir.
 • Daha iyi odaklanmanızı sağlar böylece  diyet ve egzersizde size yardımcı olur.

Görüldüğü gibi animal cuts özellikleriyle bir yağ yakıcıdan çok daha üstün bir üründür, kullanan sporcuların vazgeçemediği yağ yakıcılardan bir tanesidir.

Satın Almak İçin Tıklayın: Animal Cuts

 

2. Grenade Detonator

İngiliz firmasının üretmiş olduğu ürün tanıtımında ingiliz deniz piyadelerininde rol almasıyla büyük ilgi görmüştür. Bu ilginin boşa çıkmayışı ve kullananların olumlu dönüşleri ise ürünü hızla yükseltmiş ve yağ yakıcılar dendiğinde akla gelen ürünlerden biri haline getirmiştir.

Tasarımı kadar içeriğiylede bomba etkisi yaratan ürüne bir göz atalım; 

Ürünü diğer ürünlerden ayıran en büyük özelliği metebolizma hızını maksimuma çıkarmaya yetecek 500 mg yeşil çay içermesidir. Bununla birlikte turunç özü , kafein, arnavut biberi, kahve çekirdekleri ve fenialanin aminoasidiyle yağ yakımında en etkili bileşenleri bir araya getirmiştir.

Etkilerine bakacak olursak yağ yakımıyla kalmayıp, egzersizler için gerekli enerji ve odaklanmayı sağlar. Bunlara ek olarak iştahınızı önemli ölçüde azaltarak diyetlerinizde istediğiniz sonuçlara ulaşmanızı sağlar.

Satın Almak İçin Tıklayın: Grenade Detonator

 

3. Muscletech Hydroxycut Hardcore Elite

Yıllardır şampiyon sporcuların vazgeçilmezi ve en iyilerin sponsoru olan Amerika ve tüm dünyanın en elit sporcu ürünlerini üreten Muscletech firmasının efsane yağ yakıcısıyla tanışın.

İçeriğinde 270 mg kafein, 250 mg coleus forskohili(testosteron seviyesinin yükselmesine yardımcı), 200 mg kavrulmamış kahve özü ve 100 mg teanin(halsizlik hissinden kurtulma ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı) ile bir yağ yakıcıdan çok daha fazlası.

Hydroxycut Hardcore Elite ürününün kullanabileceğiniz en etkili yağ yakıcılardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Satın Almak İçin Tıklayın: Muscletech Hydroxycut Hardcore Elite

 

4. Nutrex Lipo 6 Black

Ülkemizde dahil olmak üzere dünyanın en yaygın yağ yakıcılardan biri olan Lipo 6 Black'te tabiki listemizde, 800 mg taurin, 500 mg karnitin, 200 mg kafein ile yağ yakımına en faydalı bileşenleri bünyesinde bulunduran bu üründe ek olarak; teobroma kakaosu, tirozin(ağrıyı, iştahı ve stresi kontrol etmeye yardımcı),Sitrus Aurantium(vücutta sayısız yarar sağlayabilen bir turunçgil) ve Piper Nigrum(karabiber) ile yağ yakım sürecinizde kullanabileceğiniz en etkili takviyelerden biridir.

Satın Almak İçin Tıklayın: Nutrex Lipo 6 Black

 

 

5. Hardline Burner

Ülkemizin en iyi sporcu gıdaları üreticisi Hardline, Burner isimli ürünüyle listemizde yer almayı hakediyor. 150 mg krom(kan şekerini dengelemeye yardımcı),, 400 mg guarana, 200 mg yeşil çay,180 mg taurin ve 20mg karnitin ile yağ yakımında kullanabilecek en etkili maddeleri bünyesinde barındıran bu ürün kullanıcıların büyük beğenisini kazanmıştır. Özellikle fiyat/performans açısından bakıldığında en iyi ürünlerden biri olarak gösterilebilir.

Satın Almak İçin Tıklayın: Hardline Burner

 

 

 

 

5
0
admin
admin - 1 yıl önce
15287 0 5
ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları