Powerlife 3lu set

Fiziksel İlerleme İçin 10 Kural

Reklam Alanı
Tutarlılık:

Bırakanlar asla kazanamaz ve kazananlar asla bırakmaz. Daha önce duydunuz mu? Tuttuğunuz tüm yollar doğrudur. Eğer programa sadık kalmazsanız asla başarılı olamazsınız. 4 hafta dinlenipte 2 hafta hamle yapmak söz konusu olamaz. Eğer listenizi takip edemeyecek durumdaysanız tembellik etmeyin, gerçekci olun. Bazı felaketleri ve değişimleri bir kenara not edin.

Olumlu Tutum:

Ben yapamam cümlesini size yasaklıyorum. Aklınız başarıyı hayal edemediği sürece vücudunuz bunu yapamaz. Ufak bir miktar yağ kaybı bile size kendinizi iyi hissettirecektir. Matrix’ i izledin mi? Film tamamen hayal ürünü olmasına rağmen bize sahip olduğumuz inanılmaz gücü bulmamız için ışık tutar. Arnold vücudunun yanı sıra, kariyeri için neler planladığını bize gösterdi.

Akıllı Yiyin:

Eğer kilo almak istiyorsanız bunu birden değil, adım adım yapın. Eğer kilo vermek istiyorsanız madalyonun öbür ucunda, bu zayıflamayı uzun süre koruyun. Her zaman olduğu gibi olumlu ve ılımlı yaklaşın. Kafanızdan çılgın fikirleri atın. Sağlıklı olmak size kendinizi iyi hissettirecektir.

Takviyeler Alma:

İnsülin salımını tetikleyen ve protein desteği sağlayan takviye besinleri tercih edebilirsiniz. Kreatin monohidrat, haltercilerin aldığı takviyelerden biridir. Kahvaltıda mutlaka multivitamin ve mineral desteği olmalıdır. Termonojik artırımlar, kafein-efedrin kombinasyonu doktor tavsiyesiyle harika bir takviye olur. Ne olursa olsun, kendinize mucize bir ek besin geliştirin.

Sevgilini Öldür:

Vücut geliştirenler genellikle kol ve göğüs kaslarını severler. Hamstrings, calves ve neckseldom aynı coşkuda olsun. Bilin bakalım sonra ne olur? Zamanla bunu göstermeye başlarsın. Vücut dengenizi mutlaka koruyun. Bilmeniz gereken basit kural, ne yaptığınızı bilin. En çok neyi yapmaktan keyif alıyorsanız ilk önce onu bırakın. Biliyorum eğlenceli olmayacaktır ama bir süre sonra kendinizi takdir edeceksiniz.

Kardiovasküler Eğitimi:

Sadece sağlıklı kalmak için değil, maksimum ağırlık kaldırması için gereklidir.Squats yaparken bacaklarınızı doğrultmadan önce nefesinizi verin.­ Neyi nasıl yapacağınızı iyi düşünün.

Vücudunu Dinle:

Vücudunuz yorulduğu an kendinize dinlenme hakkı verin. Garip bir ağrı ve yaranız varsa yaptığınız egzersize hemen ara verin. Bu durum üzerine kendinizi yormak ve hırpalamak hiçbir anlam ifade etmeyecektir.

Yeni Fikirlere Açık Olun:

Bir çok insan yolun başında kendiyle gurur duymaya başlar. 140 ıbs ktı biseps yerine 80 ıbs biseps yapabilirsiniz. Aklınızdaki düşüncelere izin vermeyin. İyi ve kötü tavsiyelerin farklarını bilin. Kendinize hakim olun ve mantıklı olanı seçin.

Büyük Resmi Görün:

Yıllarca yaşayacaksınız. Bu yarışta hızlı düzeltmeler yoktur. Sizin sağlığınız herşeyden önce gelir. Yağ kaybetmek için, sihirli yolu keşfedin, kas yapın, dayanıklılığınızı geliştirin. Aptal bir çılgın tarafından hazırlanan 400 yarda bir maraton çizginiz olacak.

Kaynak: Bodybuilding.com

22
0
admin
admin - 7 yıl önce
5422 0 22
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları