Powerlife 3lu set

Kadınların Erkeklerde Olmasını İstediği 5 Seksi Kas

Yahoo online anketlerine göre, kadınlar erkeklerinde gömek istedikleri şeyler hakkında oldukça netler.  Erkekler genellikle kadınların mükemmel şekilli karın kasları veya devasa sırtları bu listenin başında istediklerini düşünürler. Kadınlar da erkelerin gelişmiş bir beden için istediklerinin neredeyse aynısını isterler ancak tam olarak aynısını değil. Öncelikler biraz farklı.

Listede olması gereken bir diğer vücut bölümü ise muhtemelen cüzdanınızdır. Bir kadın onu dışarı çıkarmanızı ve gösteriş yapmanızı da ister. Kadınların en çok istediği bu 5 kasın yanında kalın bir cüzdanınız olsa iyi olur.

İŞTE KADINLARIN ERKEKLERDE ETKİLEYİCİ BULDUĞU VE GELİŞMİŞ OLMASINI İSTEDİĞİ 5 KAS.

Bu bölgelerde şekilli ve erkeksi olsanız iyi olur tabi eğer kadınlar  (ya da erkekler) konusunda başarılı olmak istiyorsanız.

5.  OMUZLAR

Kadınlar iyi şekillenmiş detoid kaslı o geniş omuzları isterler. O deltoidleri geliştirmek için en iyi egzersiz ise lateral raise hareketleridir. Geniş omuzlar aynı zamanda belinizin daha ince görünmesini sağlar.

4.  BICEPLER

Şu silahlara bakın. Kadınlar BÜYÜK silahlar ister.

Erkeklerin çoğu bicepslerini fazlasıyla çalıştırdığından bir çoğunuz muhtemelen onları bu listede görmekten mutlu olmuşsunuzur. Kadınlar erkeklerini kısa kollular içinde ateş eder biçimde görmekten hoşlanırlar. Bicepslerinizi geliştirmek için en iyi egzersiz kıvırma hareketleridir. Bir kadının bir erkekte aradığı o iyi gelişmiş kaslar için her çeşitte kıvırma (curl) hareketleri ile bicepslerinizi çalıştırabilirsiniz.

3.  GÖĞÜS

Kadınlar iyi gelişmiş göğüs ararlar. Kadınlar sarkık ve erkek memesi olan göğüsler istemezler. Güçlü ve keskin görünmlü olmasını isterler. Göğüs geliştirmek için mükemmel olan egzersiz ise underhand chest press hareketidir. Birçok erkek göğüs pressleri ve eğimli pressler çalışır ama göğüs kaslarınızı geliştirmek için aynı zamanda underhand chest press de denemelisiniz.

2.  KARIN KASLARI

Muhtemelen bunun bir numara olacağını düşünmüşsünüzdür. Tabi ki kadınlar iyi karın kasları isterler. Karın kaslarınının görünür olması ve iyi gelişmiş karın kaslarına sahip olmak arasında fark vardır. Sadece zayıf olmak karın kaslarının görünmesini sağlayacaktır ama kadınlar güzel baklavalı karın kasları isterler. Zayıflıktan gelen kaslar sayılmaz. Kadınların istediği o altılı kaslara sahip olmak için ters eğimli crunchlarda çalışmaya başlayın.

1.  KALÇA

Birçok erkek üst vüvutlarını çalıştırdıkları kadar bacakları çalıştırmazlar ama kadınlar kalça ister. Dokunabilecekleri ve avuçlayabilecekleri bir şeyler isterler. Zayıf ve düz bir kalça istemezler. Spor salonuna gidin ve squatlar, hamleler ve split squatlar yapın. Güzel yuvarlak bir kalçaya sahip olana kadar tekrar ve tekrar yapın.

18
20
admin
admin - 7 yıl önce
14259 1 18
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları