Powerlife 3lu set

Kızların Kaslara Takıntılı Olmasının 4 Nedeni

Son beş yıldır spor salonunda hakkını veriyor olsam da hala kızların kaslar konusunda neden bu kadar takıntılı olduğunu anlamakta güçlük çekiyorum. Kızlar eğer büyük kaslarınız varsa eninde sonunda zengin ve ünlü olacağınızı ve sonunda da bir sinema filminde Herkül’ü oynayacağınızı mı düşünüyor?

Ve hayır, sadece benc üzerinde kendi ağırlığınıza eşit bir ağırlık kaldırarak sihirli bir biçimde peniziniz büyümez. İnanın bana denedim. Ve ayrıca squat yapmanın da boyutunu artırdığı ile ilgili hikayeye de inanmayın. Eğer bu doğru olsaydı, squat rafında boşluk yerine kuyruk olurdu.

Şimdi ben dedim ki ‘kızlar  kaslara takıntılıdır’ şimdiden ‘ Bunu biliyorum. Bu yüzeysel cadıların önem verdiği tek şey görünüm’ dediğinizi duyuyorum. Ve para ( tabi ki)... ve statü... ve Zyzz gibi bir vücut; bunların hepsi bir arada.

Peki, hepsinin  yüzeysel ya da herhangi bir şey olması gerekmiyor. Kadınları kaslara düşkün olmasının altındaki gerçek sebebin yüzeysel olmaları ile bir alakası yok ama az çok içten içe kaslı bir adamla ilgili varsayımda bulundukları şeyler; güç, özgüven, davranış, cesaret ve serseri yir yönü olduğu.

1. Kadınlar Serseri Olduğunuzu Düşünüyor

Taa ki içinizde yatan küçük yaramazı görene kadar 

Hala hatırlarım bir gün spor salonunda farkettim ki spor salonundaki soğuk kanlı bir seri katil gibi görünen herkesin çelikten sinirleri yokmuş.

Birden çığlık duyduğumda ağırlık çalışıyordum. Başlarda 125 kilogramlık ağırlığın ltında birisinin öldüğünü düşündüm ama daha yakından bakınca Game of Thrones’daki Khal Drogo gibi görünen bir adamın sol burun deliğinden daha küçük bir örümcekten korktuğunu gördüm.

Şaşırdım ama odadaki kadınlar daha fazla şaşırmıştı. İddia ediyorum ki salondaki kadın üyelerin herbiri bu adamın haftanın her günü bir ayıyı haşat ettiğini düşünmüştür. Şimdi ise açıkça görünüyor ki küçük bir örümcekten korkuyor tüm o serseri görünümü alt üst oldu.

Sanırım kötü çocuklara, serseri adamlara ve risk alan tiplere ilgi duyan kadınları duymuşsunuzdur. Yani...

Eğer Arnold’un en iyi olduğu günlerindeki gibi görünüyorsanız kadınlar sizin istediği her kızı elde eden biri olduğunuzu düşünüyorlar bunun temel sebebi de taşımakta olduğunuz o kaslar. Büyük kaslar sizi kadınların hayalini kurduğu o serseriler gibi gösterir özellikle de şu erotik romanlardan bir tane okuduktan sonra.

 

POWERLIFE KİLO-HACİM KOMBİNASYONU 169 TL

 

2. Kadınlar Kendinize Güvendiğinizi Düşünürler

Tam bir zavallı olsanız bile

Eğer size ünivrsitede yanınızda oturan çalışkan ve zayıf çocuğun sosyal huzursuzluk sorunu olduğunu söylesem şaşırır mıydınız? Sadece garip biri olduğunu düşünürdünüz.

Eğer spor salonundaki manken gibi görünen kaslı çocuğun şiddetli bir sosyal huzursuzluk sorunu olduğunu söylersem şaşırır mıydınız? Hayır. Bahse girerim ki o adamın tam bir alfa erkeği olduğunu düşündünüz.

Bilmediğiniz şey şu ki çok güçlü ve kendine günenir gözüken vücut geliştirmeciler sadece ağırlık kaldırmaya takıntılıdır çünkü kendi bedeninden nefrat eder ve onu tüm gücü ile değiştirmek ister. Vurgunun daha çok görünüm ve statüye yapıldığı bir devirde yaşıyoruz.

Yani şimdi güven sorunu olan zayıf çocuk kadınların onayını almak için kendini geliştirmeye çalışıyor. Yüzünü değiştiremez, belki bir ihtimalle zengin olabilir ve kesinlikle de sıkı çalışarak vücudundaki fiziksel etkiyi geliştirebilir. Bunlardan hangisinin daha kolay olduğunu söylerdiniz? Kas geliştirmek.

Sen, ben ve özelliklede kadınlar içgüdüsel olarak kaslı bir adamın zayıf bir adamdan daha çok kendine güvendiğini düşünürler.

Ancak iyi bir vücuda sahip olmak o düşündüğünüz sihir değil. Ama şüphesiz öyle olacak, kendine güvenin aurasını canlandıracak. Kendine güvenmek kadınların en çok etkilendiği şeydir ve eğer fiziğinizle birlikte belirli bir seviyede güven tablosu sergileyebilirseniz kadınlar etrafınızda olacaktır, güven dışında hiçbir şeyiniz olmasa bile.

3. Harika Fiziğinize Rağmen Onunlasınız

Fakir olsanız bile

Kadınların mükemmel vücutlu erkeklerden etkilendiği doğru ama bizim onların vücutlarına baktğımız şekilde bakmazlar kadınlar. Biz güzel bir kalçayı belki farkederiz, güzel bacakları falan. Bu noktada kadınların erkekler için üç kategorisi vardır; hayvani, zayıf, şişko. Kadınların bir atlet ile ortalama biri arasındaki farkı eğer üzerlerinde giysi varsa ayırt edebilecek yetenekte olmadığını öğrendiğinizde şaşıracaksınız.

Kadınlar genellikle çok fazla tecrübesi olan erkeklerden etkilernirler hatta seçenekleri olanlardan daha çok. Hiçbir kadın birlikte olduğu erkeğin sadece onunla birlikte olduğunu hissetmek istemez çünkü adamın başka seçenegi yoktur ve kadında bacaklarını onun için ayıracak kadar naziktir.

Her kadın birlikte olduğu adamın kendisini tüm o diğer kızların arasından seçtiğini hissetmek ister. Başka bir kadın tarafından arzulanan bir erkekle birlikte olduğundan dolayı özel hissetmek ister. İsteseniz de istemesenizde oluşturduğunuz kaslı adam portresi bunu yansıtıyor.

Erkeklerin bu durumda yaptığının aynısını düşünüyorlar ‘ Adamın mükemmel bir vücudu var. Bahse girerim bütün hatunları kapıyordur!”

Bu gezegendeki her kadın manken gibi görünüyorsanız her zaman seçenekleriniz olduğunu varsayar. Bazı durumlarda bu doğrudur fakat eğer doğru olmasa bile kendi kendine ortaya çıkan bir kehanet gibi yine de işe yarayacaktır.

Kızlar elindeki menüden seçer gibi çok sayıda yatağa atabilecek kız seçeneği olan erkeklerden etkilenirler. Size karşı bu etkileşimlerinin bir sonucu olarak gerçekten de daha fazla seçeneğiniz olur. Bu sizi eninde sonunda sizi seçme yeteneğinizden dolayı isteyen daha çok kıza götürür. Çift taraflı kazanç bebeğim !

4. Kadınlar Bedenini Geliştirebilmiş Adamın Maddi Durumunu da Seks Hayatınıda İyileştirdiğini Düşünür

Bicepslerinizi büyütmeyi başarmanız ileride zengin ve başarılı bir iş adamı olacağınızı garanti etmez. İster inanın ister inanmayın birçok kadın bu konuda bana katılmayacaktır.

Kadınlarla yapmış olduğum birçok konuşmadan biliyorum ki onlar genellikle vücudunu geliştirmeyi başarmış bir adamın hayatının diğer tüm yönlerinide iyileştirebileceği düşüncesine kapılıyorlar. Benim bile ağırlık kaldırmada iyi olan bir adamın kendisini de kaldırmada yeterice iyi olacağını düşünen bir bayan arkadaşım var.

  

İş yaşantısında ve hayatta başarılı olan birçok kaslı adam tanıyor olsam bile aynı zamanda hayatı söz konusu olsa bile iki lafı bir araya getirip konuşamayan birkaç gerizekalı kas yığını da tanıyorum.

 Alınmayın ama eğer bu adamlardan biriyseniz kızların büyük bir kısmı yinede her zaman hayalini kurdukları başarıya ulaşmak için gereken her şeyi yapabilecek o adam olduğunuzu düşünecektir.

21
100
admin
admin - 6 yıl önce
19063 0 21
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları