Powerlife 3lu set

MuscleTech Mass Tech Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Bu ürünü kullanarak ilk kez egzersiz yapacağım.Daha önce kullanmıştım ve tadı iyiydi.Blender olmadan karıştırabilirsiniz,hafif tortular kalıyor ama bu çikolata parçaları lezzet veriyor! Ben yarım porsiyon uyanınca ve yarım porsiyon antrenman sonrası alıyorum.Sonuçları bekleyip göreceğiz.

-Bunu içmek biraz yürek isteyebilir.Çünkü kıvamı oldukça yoğun.16 oz kullansanız bile yine de katı kıvamlı oluyor.Ben 30 gr protein ve 100gr karbonhidrat içerecek şekilde 3 kaşık kullanıyorum.Ancak bunu kullanarak birkaç haftada 5 kilo aldım.Eğer hızlı bir şekilde kilo almak istiyorsanız bu ürünü kullanın.

-Mümkün olduğu kadar kilo almak için bu proteini kullandım.%2 süt ile 1000 kalorinin üzerinde oluyor! Akşam yemeğinden önce içmenizi tavsiye etmem çünkü muhtemelen yemeğinizi bitiremezsiniz.Kilo almakta zorlanan herkese tavsiye ederim.

-Bu ürün bana hiçbir şekilde kilo aldırmadı.Vanilyalı olan şu ana kadar tattığım en lezzetli takviye gıda.Bir dahaki öğüne kadar tıkanıyorsunuz ve yemek yiyemiyorsunuz.

-Bu ürün bana ihtiyacım olan günlük kaloriyi sağladı.Tadı oldukça güzel!

-Mükemmel bir ürün! Kilo almama yardımcı oldu.Bu ürünle yağsız yalın bir şekilde 25 lbs aldım.Kilo alamayan insanlar için oldukça ideal olduğunu söyleyebilirim.Tadı korkunç değil.Tek dezavantajı çok tortu bırakıyor olması.

-Bu dünyanın en iyi ürünü! 2.5 yıl önce birçok çalışma yapmama rağmen olumlu sonuç alamıyordum ve 137 lbs ağırlığındaydım ardından bu ürünü kullandım ve 3.5 ay içinde 167 lbs oldum! Şu anda bazı sakatlıklar yüzünden 162 lbs ağırlığındayım ama tekrar kullanacağım,herkese tavsiye ederim!

-Tadı çok iyi.Peki işe yarıyor mu? Evet kesinlikle.2 ay boyunca ürünün kullanma talimatlarına uyarak kullandım.Bu ürünle çok fazla su içiyordum ki bunda yarar var.İyi karışması için blender kullanmak gerekli.Shaker kullanıyorsanız,uzun bir süre çalkalamaya hazır olun.

-Kapağı çıkarıp,karışmayan parçalardan kurtulmalı ve sonra yeniden çalkalamalısınız.Eğer para sorununuz varsa bu ürüne alternatif bulmanız gerekli çünkü porsiyonlar oldukça büyük ve ürün çabuk bitebilir.Olumsuz yanı; stok yapmanız gerekli.

-Kıvamı oldukça yoğun ve biraz lezzetli.Bunu kullanırken 2 haftada 2 kilo aldım.Yağ almamak için düzgün bir diyete uymanız gerekli.Olumsuz tarafı; porsiyon büyük bu -yüzden tükettikten sonra bol su içmeniz gerekli.

-Bu ürünü kullandım ve kilo kazandım.Sütle karıştığında gerçekten mükemmel bir lezzeti var.6 hafta içinde bench çalışmasında 60 lb’den 95 lb’ye çıktım ve 6-8 tekrardan oluşuyordu.Aynı zamanda antrenman sonrası kas iyileşme sürecini hızlandırıyor.Kuvvet geliştime aşamasında vücut ve kütle yapmak isteyen herkese önerebilirim.

-İlk MassTech fıçımı bitirdim ve 4 ya da 5 lbs kazandım . Günde 2 defa 5 kaşık=1 porsiyon şeklinde alıyorsunuz bu yüzden dezavantajı,ürünün sadece 1 hafta içinde bitmesi. Ayrıca oldukça koyu bir kıvamı var ben bu yüzden 3 kaşık/10 oz yağsız süt ve 3 kaşık 8 oz yağsız süt şeklinde kullanıyorum.

-Tadı şaşırtıcı derecede güzel.Çikolata shake gibi diyebilirim.4 ay boyunca 175 lbs olarak kalan ben,bu hafta 180 lbs oldum! Bu yüzden şiddetle tavsiye ederim.

-Çok iyi ürün.Porsiyon büyüklüğü başlangıçta biraz yorucu olabilir ancak ben 2.5 kaşık ve 8 oz süt şeklinde ayarladım.Şaşırtıcı bir şekilde 1.5 ay içinde 7-8 lbs aldım.Olumsuz yanı; çok az porsiyon içermesi.

-Çikolatalı ancak tolere edilebilir tadı var.160 lbs civarındayım,1 ay içinde 7 kilo aldım bu yüzden şikayet edemem.Yarın Combat Powder alacağım umarım bana yardımcı olur.

26
0
admin
admin - 8 yıl önce
9982 0 26
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları