Powerlife 3lu set

Phill Heath Arnold Schwarzenegger’in Tavuk Bacaklı Olduğunu Söylüyor

Phill Heath Arnold Schwarzenegger’in Tavuk Bacaklı Olduğunu Söylüyor

İşte olayın arkasındaki hikaye. Geçtiğimiz Mart ayında Arnold Schwarzenegger vücut geliştirme jürilerinin bügünün vücut geliştirme yapanlarının tuhaf görüntülerini ödüllendirmekten vazgeçmeleri gerektiğini söyledi. Bugün vücut geliştirme yapanlara kimsenin bakmayacağını söyledi ve "Ben böyle görünmek istemiyorum" dedi. Frank Zane, Flex Wheeler ve Lee Haney gibi göze hitap eden fiziğe sahip kişileri ödüllendirmeye başlamaları gerektiğini söyledi. Hikaye bizim siteden yayıldı. Eğer kaçırdıysanız buradan bakabilirsiniz.----> https://goo.gl/uyZSkB 

Kısa zamanda Haziran ayında şu anki Mr. Olympia Phil Heath Arnold’ın yorumlarına karşılık verdi. Kısaca onun haksız olduğunu söylüyor. Phil'in cevabını yine sitemizden bulabilirsiniz.---> https://goo.gl/qEJEI3

Şimdi arkadaki hikayeyi öğrendiniz gerçek hikayeye geçebiliriz. 4 kez şampiyonluğu olan ve şu anki Mr. Olympia , 7 kez Mr. Olympia şampiyonulğu olan Kral Arnold için tavuk bacak diyor.

Dün Phil facebook hesabından Arnold’un ilk yorumu ile ilgili açık görüşlerini yayınladı ve paylaşımının yorum bölümünde birçok nefret kusan kişiye cevap verdi. Yorumlardan biri şu şekildeydi: (fotoğrafın altında çevirisi olacak.)

Charles isimli kişinin yorumu: Phil, seni severim adamım ama gerçekten vücut geliştirmenin iyi bir yönde ilerlediğine inanıyor musun? Yarışmacıların şişirilmiş karınları ve hamile görüntüleri gerçekten bu muhteşem sporu yok ediyor. Arnold Schwarzenegger haklı, estetiği barındıran şeyler kas ucubelerinin getirileri tarafından kenara atılıyor. IFBB bunu talep ediyor, sponsorlar bunu talep ediyorlar, ama sporcular ne zaman yeter artık diyecek? Biliyorum sen de finansal çıkarlarını korumak zorundasın falan ama lütfen vücut geliştirmenin bu şekilde devam etmesine izin verme. Bazı şeyler değişmeli!

Phil'in cevabı: Charles bence sen de yanılıyorsun, sporumuz dünyanın her yerinde daha fazla profesyonelle öncekinden daha fazla takip edilerek gelişiyor. Eskisinden daha fazla fitness işleri var ve vucüt geliştirmenin firmalara etkisi çok fazla. BloombergTv’deki Street Smart programında bir bölüm yapmamın kabul edilmesi bunun sayesindedir, bu yüzden paylaşımının benim gerçeğimi çürütmekte pek geçerli olduğunu sanmıyorum. Ayrıca bence şu anda sporcuların durumu çok daha iyi. ve bildiğimiz üzere Arnold’un bacakları yok bunu bir hatırlayalım.

Bakın burada bacaklarının bir karşılaştırması var: Sizi bilmem ama bizce Arnold'un bacaklarıda oldukça iyi görünüyor. Ne düşünüyorsun? Phil bunu kişiselleştiriyor mu? Son olarak Arnold’un görünüşünün bir önemi var mı? O bir Efsane.

 

 

23
100
admin
admin - 7 yıl önce
14496 0 23
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları