Powerlife 3lu set

Universal Animal Pump Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Özellikle antrenman öncesi için harika bir ürün.Kuvvet ve hacim için sağlam bir ürün,enerji antioksidan vey daha fazlası için değil.Animal Nitro ile kombine ettiğimde,antrenmanlarım gerçekten harika bir hale geldi.Performans,kuvvet ve hacim geliştirmek isteyen herkese tavsiye ederim.

-Sırt ve kol için bugün aldım.Gerçekten HARİKA bir çalışma gücü verdi! Animal Rage ile birlikte kullanmalıyım!

-Diğer ürünlerle karşılaştırdığımda gerçekten mükemmel olduğunu söyleyebilirim.Normalde çok damarlı biri değilim ancak bu ürün beni oldukça damarlı bir yapıya soktu.Kuvveti harikaydı,kollarımı sarmadan blood-flow restriction antrenmanı yapıyormuş gibi hissettim.Artan kan akışı nedeniyle,bütün antrenmanların daha da işe yaradığını hissettim.Sabırsızlıkla cutting sürecinde kullanmayı bekliyorum! Damarlarım çılgın bşr hale gelecek!

-Bu ürün Animal markasından beklenildiği gibi,beklentilerimi karşıladı.Dediğim gibi muadili olan markaları da denedim ama bu ürün gibi işe yaramamıştı.”Kan pompalanma” hissi isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

-Harika bir enerji ve kan pompalanması sağlıyor! Pak ve diğer proteinlerle birlikte kullandım,etkileri daha da muhteşem oldu!

-En iyi antrenman öncesi besin takviyesi olduğunu söylemem ama yapması gerekeni yapıyor.Devamlı kullanmak zorundasınız.Bunu kullanıp beden eğitimi dersindeymiş gibi hafif çalışırsanız bir fayda elde edemezsiniz.Maksimum çalışma gücünüzü bu ürün olmadan,farklı bir markayla ve sonra yine bu ürünle test edin,farkı görün.Bu ürün zayıf yürekliler için değil,ciddi antrenmanlar içindir.

-Harika bir ürün.Uzun ömürlü bir enerji ve dayanıklılık sağlıyor.Daha ağır ve daha uzun ağırlık çalışabiliyorum.Sanki sonsuza dek ağırlık kaldıracakmışım gibi bir his veriyor.Yoğun bir antrenmandan sonra bile hızlı bir iyileşme süreci sağlıyor ve ağrısız bir gün geçiriyorsunuz.Kan pompalanması konusunda büyük bir fark hissetmedim ama belki de bu benim doğal vücut yapım nedeniyledir.Harika bir antrenman öncesi ürün.

-Futbol sezonu bittiğinde bir ay boyunca bulk çalışması ile birlikte kullandım.Sadece antrenman günlerinde,ağırlık çalışmalarından önce kullandım.Ve müthiş bir enerji hissettim! Vücudumda o kadar şiddetli bir kan pompalanması hissi vardı ki,eve dönerken arabanın direksiyonunu dengede tutamadım!

-Bir ayda 8 kilo aldım,elbette bulk diyeti sonucuydu bu ancak Animal Pump’ın da bu işte faydası oldu.Tek olumsuz yönü günde 9 hap.Fakat buna değiyor.Bir tavsiye; sadece salonda çok sert antrenmanlar yapacaksanız bu ürünü kullanın,aksi takdirde para israfı olur.

-Egzersizden 30 dakika önce kullanarak harika sonuçlar elde ettim.Bu ürünün fonksiyonu kaslara kan ve hacim vermek ama ben aynı zamanda güç de elde ettim.

%100 ORIJINAL ÜRÜN GARANTİSİYLE ANIMAL PUMP SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN.

29
100
admin
admin - 7 yıl önce
9209 0 29
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları