Powerlife 3lu set

Universal Gain Fast 3100 Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Tadı iyi,dondurma gibi ancak biraz fazla şekerli buldum.

­-Kullandığım en iyi protein tozu takviyesiydi,tadı harikaydı ve önerilen doz benim için biraz fazlaydı,bu yüzden ben yumurta ve muz içine sadece bir ölçek kullandım,işe yaradı.Denediğinizde,umarım işe yarar.Hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

­-Bence bu ürün,lezzet hayranı olan kişiler için harika! Çok lezzetli ama ben kullanmaya başladığımda 92 kiloydum,hala 92 kiloyum,neden bilmiyorum belki de diyetimde bir eksiklik vardı.

-Bu kilo aldırıcı oldukça sıradışı,çok miktarda karbonhidrat,yağ ve diğer kimyasalları içeriyor.Ve karbonhidrat almadan gerekli kalorileri sağlıyor.Belki de zor kilo alan kişiler için ideal bir seçim olacaktır.

­-Bu ürün şu ana kadar kullandığım en iyi kilo aldırıcı.Kolay karışıyor,kıvamı yoğun oluyor (sadece muzla denedim) Midemde kötü bir etki yaratmadı ya da 20 dakika sonra tuvalete koşturmadım.Ayrıca emilimi artırmak için harika bir protein sentezi içermekte.Sabahları 1,öğlen 1 ve yatmadan önce 1 öğün kullanıyorum,uyandığımda kaslarımı beslenmiş hissediyorum,şişkinlik ya da su ağırlığı olmuyor.Her zaman kullanacağım ve bulk diyeti yapan ya da sağlam beslenemeyen herkese tavsiye edeceğim.

­-Şimdiye kadar kullandığım en iyi protein tozlarından biridir.Tadı daha çok çikolatalı milkshake gibi.Nadiren tat vermesi amacıyla biraz süt,muz ve fıstık ezmesi ekliyorum.Antrenman öncesi ya da antrenmandan yaklaşık 30 dakika sonra içiyorum.

­-Aroması ve kıvamını seviyorum…Gain fast aromasının bağımlısı oldum…Ancak pakette belirtildiği üzere 16 oz süt içine 5 ölçek koymak biraz zor gibi.Ben 12 oz sütün içine 2 ölçek ya da bazen 3 ölçeğe yakın koyuyorum.Bence 5 ölçek çok yoğun kıvamda oluyor ve karıştırmak için kaşığa ihtiyacınız olabilir.Bunun dışında kas geliştirme konusunda gelişmeler gördüm ancak kilo alma konusunda fark edilir bir gelişme olmadı.Kullandığım miktarla ilgili olabilir.

­-Harika ürün,tadı iyi ve kilo almanıza yardımcı oluyor ancak çok fazla porsiyon çıkmıyor.

­-Bu ürünü ilk kullandığımda karmaşık duygular hissettim.Evet belki 2.5 kilo aldım ama bunun kas ağırlığı mı yoksa kilo fazlası mı olduğunu bilmiyorum ancak sonuç olarak dediğini yapıyor puanım, Kilo alma: 10 üzerinden 9 Tat: 10 üzerinden 9 Kuvvet artışı: 10 üzerinden 5 Fiyat: 10 üzerinden 7

21
0
admin
admin - 8 yıl önce
8403 0 21
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları