Powerlife 3lu set

Universal Sterol Complex Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Bu ürün, oldukça iyidir. Sırt ve kollarımda,aynı zamanda bacaklarımda işe yaradı.Kesinlikle bir daha satın alacağım.

-Bu ürünün antrenmanda ya da gün içinde bana verdiği hissi seviyorum.Daha enerjik ve güçlü hissetmemi sağlıyor,belki plasebo etkisi yaratıyor belki de mükemmel bir içeriği var bilemiyorum ama kesinlikle harika bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

-Dürüstçe söylemem gerekirse bazı koşullar nedeniyle bu ürünü olması gerektiği gibi 6 doz tablet yerine günde 2-3 tablet kullandım ama kuvvet ve vaskülarite konusunda belirgin bir artış hissettim.Ancak daha az kullandığım için, kullanımı daha uzun bir süreye yaydım.Daha sonra kas gelişiminde de artış sağladım.

-Fiyatı çok iyiydi,normalden daha aç hissettim,daha fazla yedim,libidom arttı ve spor salonu dışında da kendimi çok iyi hissettim.6 tane yutmak gerektiğini bilmelisiniz ve boyutu beni etkilemedi.

-Bu ürün benim için olmazsa olmaz haline gelmiştir.İki ay içinde,artan iştahımla birlikte kas geliştirdim.Kaslarım daha dolu ve vaskülaritem arttı.Bazıları hapın boyutundan şikayetçi ama benim için sorun değildi.

-Bunu alırken ne olacağını bilmiyorsunuz ancak sonunda herkese tavsiye eder hale geliyorsunuz.Hapları yutabiliyorum,ağzımdan dışarı fırlamıyor ve olumlu sonuçlar elde ediyorum.

-Yaklaşık bir aydır bu ürünü kullanıyorum.Gün içinde kaslarımı daha sıkı hissediyorum.Ekstra şeyler içeriyor,böylece ana stereodial içeriklerle birlikte takviye alıyorsunuz.Bununla ilgisi var mı bilmiyorum ama daha fazla acıkmaya başladım.1.59 boyunda ufak bir yapım var belki diğer kişilerden daha fazla etkileniyor olabilirim bu yüzden.Kesinlikle bir daha sipariş edeceğim!

-Kesinlikle en iyi ürün değil.Sadece kas sıkılığı ve testesteron için bu ürünü alıyorsanız,başka alternatifler bulmalısınız,ancak buna karşın genel olarak bakarsak ürün harika.Eklemlerim daha iyi,cildim daha parlak,saçlarım daha ışıltılı ve yeşil çay ile cayenne kesinlikle kilo kaybetmemi sağlayan en önemli hususlar.

-Bu şey gerçekten işe yarıyor,yan etkisi yok,güç ve hacim kazandırıyor.Harika ve hızlı sonuçlar elde etmek için,bu ürün en iyi arkadaşınız olacak!

21
100
admin
admin - 8 yıl önce
10092 0 21
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları