Powerlife 3lu set

Vücut Geliştirmecilerin Ciddi Bir İlişki İçin Doğru Adam Olduğunu Gösteren 5 İşaret

Reklam Alanı

 

Başta ne düşüneceğinizden emin değilsiniz: Belki meraklandınız, hatta gözünüz korktu. En sonunda bu kişinin bir vücut geliştirici olduğunu ve ağırlık kaldırmak ve vücudunun estetiğini yönetmek konusunda çok ciddi olduğunu anlıyorsunuz. Merak ediyorsunuz: Eğlenceli olmayan ve çok fazla iş gerektiren bir şey içeren böyle basit arzulara sahip olmanın neresi çekici? Ancak bir vücut geliştirici için ağırlıklardan fazlası söz konusu. Hatta, pek çok vücut geliştirici size, vücut geliştirme hayatları boyunca yaptıkları ve öğrendikleri şeylerin hayatlarının birçok açısıyla doğrudan ilgili olduğunu söyleyecektir. Size bir vücut geliştirici ile çıkmanın neden iyi bir fikir olduğuyla ilgili beş neden vereceğim. Hazır mısınız? Başlayalım:

 

 

AĞIR ŞEYLERİ KALDIRMAKTAN VE TAŞIMAKTAN ZEVK ALIRLAR

Başka bir eve taşınmak zorunda kaldınız mı hiç? Birinin market poşetlerinizi almayı istemesini dilerken buluyor musunuz kendinizi? İşte, hayatınızda bir vücut geliştiricinin olması bunları sizin için zevkle yapacak birine sahip olduğunuz anlamına gelir. Eğer sık sık seyahat ediyorsanız ve ağır valizler taşımaktan nefret ediyorsanız, onları sizin için taşıyacak bir hayat arkadaşınız var. Yeni bir apartmana taşınırken ağır bir kanepeyi küçük bir kapıdan geçirme sinirini yaşamışsanız, neden bahsettiğimi anlamışsınızdır.

VÜCUTLARINA ÖNEM VERİYORLAR

Bir vücut geliştirici için en önemli şey, besbelli, vücudunun görünüşüdür. Vücut geliştiricinin en büyük amacı, vücudunun üretme kapasitesinde olduğu optimal estetiğin doruklarına ulaşmaktır. Bir vücut geliştirici ile çıktığınızda, fiziksel görüşünü sürekli iyileştirmeye çalışan ve onu korumak için gerekli her şeyi yapacak biriyle çıkıyor olursunuz. Bir ilişkide en önemli şeyin görünüm ve fiziksel görünüş olduğunu savunmuyorum ama yine de oldukça önemliler. İmajına önem vermeyen biri, bence, kendisinin en iyi versiyonu olmakla ilgilenen biri değildir. Bana göre, sevdiğin insan için görünümünü elinden gelen en iyi seviyeye çıkarmak bir zorunluluktur. Bir kez ilişkiye girdiğinde iyi görünmenin artık gerekli olmadığı mesajını vermek istemezsin bu insana. Eğer bir vücut geliştirici ile çıkarsanız, sevgilinizin ikinizin de zevki için en iyi fiziğe erişeceğinden ve onu daima koruyacağından rahatça emin olabilirsiniz.

SAĞLIKLARINA ÖNEM VERİRLER (GENELLİKLE)

Burada oturup vücut geliştirmenin her zaman çok sağlıklı bir şey olduğunu söylemeyeceğim. Bence bu yaygın bir yanlış anlaşılma, özellikle yapay vücut geliştirmeden bahsediyorsanız. Fakat, kendini adamış vücut geliştiriciler haftasonları dışarı çıkıp korkunç derecelerde alkol de tüketmez (zira vücudunuz bunu zehir olarak görür). Zincir restoranlarda yemek yemiyorlar ya da neredeyse sıfır besinsel fayda sağlayan yiyecekleri tüketmiyorlar; yemeklerine aşırı tuz, şeker ve yağ katmıyorlar ve porsiyon kontrolü yapıyorlar. Vücut geliştiriciler, maksimum kas kazancına ve hipertrofiye erişmek için inanılmaz antrenmanlar yapabilsinler diye vücutlarının zirve seviyede fiziksel performans göstermesini isterler. Bunun anlamı, “temiz” ve (genelikle) optimal performansı arttırmada yardımcı sağlıklı yiyecekler tüketmek. Böyle biriyle sevgili olduğunuzda, muhtemelen  zirvenin yakınlarında bir fiziksel sağlığı olan biriyle çıkıyorsunuzdur; yani sevgiliniz kırılma korkusu yaşamadan optimal performansta pek çok fiziksel görevi yerine getirebilir.

YAPMAK İSTEMEDİKLERİ ŞEYLERİ YAPMAYA İSTEKLİDİRLER

Vücut geliştiriciler, 7 gün 24 saat yalnızca tatsız ve iğrenç yiyecekler tüketerek, ağırlık kaldırarak ve vücutlarına baskı uygulayarak günde saatlerce antrenman yapmaktan zevk aldıklarını söyleyebilirler. Buna rağmen, acıya, monotonluğa ve bu görevleri yerine getirme konusundaki isteksizliklerine karşı gelmek için isteklidirler.. Başlarını eğip çalışma yükünü, baskıyı ve muhtemelen işi yaparken başka sorunları görmezden gelerek ilerleyebilirler. Bu sevgili olduğunuz birinde sahip olabileceğiniz değerli bir özelliktir. Eğer bir vücut geliştirici ile çıkarsanız, istemediği şeyleri yapmakla nasıl başa çıkabileceğini biliyor olacaktır. Yapmak istemediğimiz şeyleri yapmanın uzun vadede siz ve mutluluğunuz da dahil alakalı herkes için en iyisi olacağını anlayacaktır.

SADIK VE BAĞLIDIRLAR

Eğer vücut geliştiriciler, günde onlarca saatini ağırlık kaldırmaya ve istemedikleri yiyecekleri tüketmeye adamayı sorun etmiyorsa, birlikte olmaktan zevk aldıkları ve umursadıkları bir şeye ya da birine nasıl bağlanacaklarını hayal edebilirsiniz. Bir vücut geliştirici kafasına bir şey koyduğunda, kendini o işe adar; bu işin gerektireceği sıkı çalışmanın ve bağlılığın bir önemi yoktur. Bir konu için ne kadar ekstrem bir şey gerekliyse, işte bir vücut geliştiricinin gideceği seviye odur. Vücut geliştirme birinin bu konuda başarılı olması için inanılmaz uzun bir süre boyunca inanılmaz bir bağlılık, sadakat ve tutarlılık gerektirir. Bir vücut geliştirici ile çıkmayı seçmek, başarılı bir ilişki için size aynı seviyede bağlılık ve sadakat gösterebilecek biriyle çıkmayı seçmek demektir.

21
90
admin
admin - 8 yıl önce
13926 1 21
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları