Powerlife 3lu set

70 Yaşında Olmasına Rağmen Yıkılıyor

Güreş sektöründe neredeyse yarım yüzyıl harcadıktan sonra, WWE’nin sahibi ve yöneticisi olan Vince McMahon endüstrinin en büyük ve en fena liderlerinden olarak görülüyor ama şirketinin müdürü olması silahın kendi elinde olması anlamına geliyor.Muscle and Fitness dergisi kısa süre önce McMahon’un koçu ve egzersiz partneri Mike Monteforte’yi yakaladı ve güreşte tartışmasız en büyük ismin tipik bir egzersiz gününün nasıl olduğunu konuştular ki bu isim 70 yaşında olmasına rağmen hala sınırlarını zorluyor.Ben o yaşa geldiğim zaman etrafımdaki insanların benim için yemekleri mikrodalgada pişirdiği bebeklik günlerini yaşıyor olmayı umuyorum ve en büyük endişem ise

Netfliks kanallarımın idare edildiğinden emin olmak olacaktır. Ama Vince böyle bir hayat yaşamıyor tabi.Milyarderlik statsünde dolaşan bir adam için, açıkça görülüyor ki McMahon henüz şöhretini bir kenara bırakıp dinlenme ve köşeye çekilme niyetinde değil. 70 yaşında iken bir vücut geliştirmeci hatlarına sahip olmayı gerçekten nasıl sağladığını görmek için okuyun.

Yazarın Notu: Girişler zorunlu ancak cesaretlendirici.

Sıklık

McMahon’un egzersiz programı ile ilgili en vurucu nokta sıklık. Monteforte’ye göre, bu iş adamı haftanın yedi günü spor yapıyor hatta bazen günde iki kez yapıyor ve tüm bunları eğlence sektörünün en büyük imparatorluğunu yönetirken yapıyor.Geleneksel vücut geliştirme bölümlerine bağlı kalarak egzersiz yapmak, McMahon’un bu şekilde egzersiz haftası boyunca ana kas gruplarının teker teker çalışmasına olanak sağlıyor ve Muscle and Fitness dergisinde detaylandırıldığı gibi sonuç olarak göğüs, omuzlar, bacaklar ve sırta yeterince zaman ayırabiliyor. WWE veya WWF’nin uzun soluklu takipçileri, McMahon fiziğini öne çıkarmak için daha fazla alışkanlık kandığında bilindiği şekilde- WWE sembolü her zaman vücut geliştirmenin büyük bir hayranı olmuştur. Aslında özünde eksikli olan güreşiler veya mikrofonda yetenekli olanlar geçmişte gerçek yeteneklerinden çok görünüşlerine dayanılarak kampanya sıralamalarına zorlanmıştır.

Ancak 1999 Royal Rumble’da ortaya çıkmasını sağlayan gövdesi veya insanlar tarafından arzulanan tüm hatlarının üzerinden bu yana uzun bir süre geçti bu yüzden de 71’inde McMahon’un bu şekilde egzersiz yaptığını görmek için en azından etkileyici demek doğru olacaktır.

Yoğunluk

Haftalar boyunca spor yapıyor olmak neredeyse 100 yaşına gelmiş biri için 30 yaşındaki birinden daha fazla övgüyü hakediyordur ama gerçekte eklemek gerek ki MCMahon’un egzersizi tüm bu seanslar boyunca oldukçavahşi bir yoğunluk da içeriyor ve biz artık çıldırmaya başlıyoruz.Monteforte diyor ki : “Bent-over row yaparken 10 tekrarı 155 ile yapabiliyor. Sırtında inanılmaz bir güç var.” Bu bağlamda bir örnek vermek için, 155 kg spor salonuna giden birçok kişi için deadlift yaparken uğraşılan bir ağırlık, asla row yaparken tekrarlanabilcek bir ağırlık değil.Zamanla ilerleyerek,McMahon sizin sıradan aptal adamlarınızdan değil ancak ve kardiyovasküler egzersiz, yüksek yoğunluklu aralıklı egzersiz yardımı ile yolu buraya kadar getirir.

Röportaj şöyle devam ediyor:Bir vücut bölümünü tamamladıktan sonra ikincisi gelecektir ardından ise CrossFit amaçlı egzersizlerde rope slam, slem drag, sledgehammer swings (Big Jack isimli bir çekiç ile) ve sprintlerle zorlama yapar. Bundan sonra- evet dahası da var! Biraz karın egzersizi yapar. Tüm egzersiz programı 90 dakika sürüyor.

Belki sağlam bir vücudunuz olabilir ama 70 yaşında asla Vince McMahon tarzında bir vücudunuz olmayacaktır.

16
40
admin
admin - 7 yıl önce
9085 0 16
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları