Powerlife 3lu set

Ağırlık Kaldırırken Oluşan Adrenalin Tümörleri % 50 Küçültüyor!!

Şiddetli egzersiz yapmanın size bir Yunan tanrısı gibi bir görüntü vermekten Mike Tyson gibi bir cinsel arzu vermeye (bu adam tüm Clifornia’dan daha fazla seks yapmıştır) kadar bol miktarda sağlıklı faydası olduğunu biliyordum. Ama tümörleri %50 küçültmesi fikri akıl almaz bir şey! Sıkı egzersiz yapmak gerçekten hayatınızı kurtarabilir.

Egzersiz partnerinize eğer irileşmek istiyorsa tekrarları tamamlaması gerektiği konusunda bağırmak yerine artık suratına telefon yapışıkmış gibi gezmesi sonucu oluşan tüm tümörleri küçültmek istiyorsa tekrarları tamamlaması gerektiğini haykırabilirsiniz.

Ya da GNC’den aldığı test edilmemiş destekleyicilerden kaynaklanan tüm tümörleri. Her koşulda ona gerçek bir iyilik yapmış olursunuz. Sonra da kendinize ‘ kankama tümörlerini küçültmesi için yardım ettim’ yazan bir t-shirt bastırırsınız. Bu gerçekten iyi bir sohbet konusu olabilir.

Bu araştırma Danimarka’daki Copenhagen Üniversitesi araştırmacıları tarafından yapılmış. Araştırmacılar bir grup akciğer tümörü olan deney faresini egzersiz tekerine koyarak bu grubu kanseri olan ve egzersiz yapmayan bir başka grup fare ile kontrol etmişler.

Egzersiz tekerine koyulan farelerin daha az aktiviteye sahip laboratuvar farelerine kıyasla tümörlerinde şaşırtıcı bir biçimde %50 küçülme göstermişler. Cell Metabolism’de yayınlanan araştırma ‘doğal öldürücü’ hücrelerin şiddetli egzersiz süresince dönüşüme uğradığını gösteriyor.

Araştırmacılar sıkı egzersiz sonucu oluşan bu adrenalin patlamasının bu bağışık hücrelerinin böbreki ciğer ve cilt tümörlerine etki ettiğini düşünüyorlar.

‘Doğal öldürücü bağışık hücrelerin tümörlerin boyutunu kontrol ettiği ve düzenlediği bilinir ama bugüne kadar bu egzersizin bu sistemi nasıl etkilediğine kimse bakmamıştı.

‘Bizim deneyimizde, egzersiz süresince görülen bu artışı yansıtmak için farelere adrenalin enjekte edildi ve bunu yaptığımızda da öldürücü hücrelerin kan dolaşımına taşındığını ve tümörü bulup onu dönüştürdüğünü gördük.’ diyor  Copenhagen Üniversitesi’nden Pernille Hojman.

Egzersizin düzeltemediği ne var ki? Çok ciddiyim. Bu noktada var olan tümörler bile küçülebiliyor. Sorunlarınızı çözüme götürecek yl budur. Yorgun musunuz? Egzersiz yapın. Fazla kilonuz mu var? Egzersiz yapın. Ereksiyon sorununuz mu var? Egzersiz yapın. Azgın mısınız? Egzersiz yapın. 

 

16
100
admin
admin - 6 yıl önce
5394 0 16
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları