Powerlife 3lu set

BSN AMINO X Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
BSN AMINO X Kullananların Yorumları

-BSN AMINOx yeşil elma tadındadır ve rahatsız edici olmayan mükemmel bir tadı vardır,protein,keratin,bcaa ya da rahatlatabileceğini düşündüğüm başka şeylerle iyice karıştırılmıştır.AMONOx ağırlık kaldırdıktan ya da koşu maratonlarından sonra daha hızlı toparlanmama yardımcı olur.

-Bu ürünü seviyorum!! İlk olarak sporla ilgili ciddi problemler yaşamaya ve ardından farklı ürünler denemeye başladıktan sonra denemeye başladım. Farklı aminosların yaklaşık 3. Yılından sonra geri döndüm ve daha hızlı bir iyileşme gördüm.

-AMINOx farklı bir BCAA ürünüdür. Farklı firmalar tarafından üretilen aşağı yukarı yaklaşık 10 farklı BCAA denedim ve bu kullanmaya devam ettiğim üründür.Fiyatı rakipsiz,hizmet boyutları iyi ve tadı büyüleyici.Aslında egzersizlerim sırasında bunu içmekten keyif alıyorum.Bir kerede 70 porsiyon almak çok iyi bu yüzden her defasında yeniden sipariş etmek zorunda değilsiniz.Stoklamanızı tavsiye ederim,hayal kırıklığı yaşamazsınız.Çalışmalarınızda bol şans!(lütfen vücut space profilimi inceleyin :)Teşekkürler!

­-İnanılmaz bir tat.Bu ürün Seattle’dan Las Vegas’a giderken takviye cephaneliğimde vardı.Gerçekten daha hızlı iyileşmeme yardımcı oldu!Uzun maratonlarda bana ihtiyacım olan enerjiyi verdi.Eğer BCCA arıyorsanız kendinizi daha fazla yormayın.Artık buldunuz.

-Farklı zamanlarda aldığım başka amino ürünleri de denedim ve aldım fakat diğerleri bittiğinde ben yalnızca bunu kullanacağım.Tadını sevdim,kolayca karışıyor ve kullandıktan sonra kendimi çok iyi hissediyorum.Beni canlandırıyor ve kaslarıma iyi geliyor.Bu ürün temel gıdalardan biri haline gelmiştir.

­-Bu,toparlanmak için mükemmel bir yöntemdir.Mükemmel tadı olan bu ürün ihtiyacınız olan mineralleri içerir ve açıkçası spor salonunda karıştırılması oldukça kolaydır.

­-Bu büyük değerlendirmelerden yararlanın.Ben bunu BCAA ödülünü kazandıktan sonra aldım ve etkilendiğimi söylemek zorundayım.Kesinlikle devamlı müşterisiyim.

­-En çok kullanılan egzersiz öncesi takviyesi diyemem fakat size saf amino asit verebilecek ve aynı zamanda güvenilir olabilecek,egzersiz sonrası çok yönlü bir takviye olabilecek bir şeyler istiyorsanız kesinlikle bunu tavsiye ediyorum.

-Artık şekersiz bir ürüne güvenmek harika.Bunun mükemmel bir tadı var ve vitamin ve AA içerir fakat sonuç yoğun saatlerden ya da ağırlık çalıştıktan sonra beklemek gibi bir şeydir.

-Bunu her zaman alabiliyor olmamı seviyorum.Çalışmalarım genelde gece oluyor bu yüzden kafein olmaması benim için tercih edilir!

-Rakamlar yalan söylemez.Bu miktar ve kalite açısından en iyi post egzersiz takviyelerinden biridir.

-Bu,kullandığım en iyi Amino Asitlerden biridir.Bu benim tüm egzersizim için enerjimi korumasının yanı sıra iyileştirmeye de yardımcı olur.Aminox almadan egzersizlerim daha kısa ve daha az yoğunlukta olurdu çünkü enerji seviyem düşerdi!Kesinlikle bu ürünü tavsiye ediyorum.

­

22
100
admin
admin - 8 yıl önce
6294 7 22
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları