Powerlife 3lu set

Bsn Noxplode 2.0 Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Bir süre sonra N.O ‘nun etkilerinin azaldığına dair epeyce yorum var.Şahsen ben hiç bu şekilde hissetmedim.Her egzersizde patlama hissettim ve bu patlama saatlerce sürdü.Bu ürünü %100 tavsiye edebilirim.Eğer yeşil neşeli çiftlikten hoşlanıyorsanız yeşil elmanın tadını düşünün.Bu harika!

-Onun hakkında çok fazla iyi şey duyduktan hemen sonra ilk hazırlık egzersizim için bunu denedim.Bunu ilk aldığımda dürüst olmak gerekirse biraz hayal kırıklığına uğradım.Fakat bana düşündüğüme yakın bir destek verdi.Fakat o 6:00 egzersizim için beni heyecanlandırdı.

-Bu ürün size iyi bir pompa,çok fazla enerji ve daha iyi egzersiz verecek.Karışımı zayıf,parçacıklar çözülmez fakat arzu edilen meyve tadını bırakana kadar içtikten sonra biraz daha su ekleyebilirsiniz.

-Eski kasa 3d saatlerce çalışmamı sağladı.İlk başta beğenmediğim tek şey bir defada çok fazla aldıysam ya da son 3 saatte bir şeyler yediysem midemi bozmasıydı.Kaza yok kas var!

-Bunu aldığımdan itibaren 30 dakika içinde kesinlikle egzersiz yapmak için güçlendim.Öncesinde ve sonrasında mükemmel hissettim.Tek dezavantajı boş mideye aldığınızdan emin olun yoksa pişman olursunuz!

-Meyve parçalarının tadı güzel fakat onu her içtiğimde ishalle sonu ishal oluyor.Egzersiz yapmak için beni uyardığını fark ettim fakat diğer yan etkiler de dahil bu ürünü tekrar satın alacağımı sanmıyordum.

-Ürünü portakal suyuyla karıştırdım,ardından içilebilir bir hal aldı.Onsuz içmek imkansızdı.Yeah,portakal suyunda ekstra şeker var ne yapabilirsiniz?Bunun dışında enerji için mükemmel.Almadığımda kesinlikle hissediyorum.Onunla birlikte bir güç hissetmedim fakat onunda birlikte setler arasında birazcık destek aldım ve oldukça iyi işe yaradığını söyleyebilirim.Ekstra enerji istiyorsanız bunu tavsiye ediyorum.

-Bu ürünün sporcular ve hiçbir iş yapmadıktan sonra eski şekline dönmek isteyen adamlar için mükemmel bir takviye olduğunu düşünüyorum.

-Spor salonunda kendinizi motive etmek için mükemmel bir yöntem!Bu,düşündüğünüzden daha fazlasını yapabileceğinizi fark etmenizi sağlar ve malzemelere odaklandığınızı çalışırken bile fark ettirir!

-Eğer herhangi bir kas kategorisiyle ilgili endişeniz varsa ve yanma hissi olmadan daha sıkı çalışmanızı sağlayan bir takviye istiyorsanız bunu kesinlikle oradan alacaksınız.

23
100
admin
admin - 8 yıl önce
8550 0 23
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları