Powerlife 3lu set

BSN Syntha-6 Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Bu iyi bir şey.Diğer büyük isimlerden bazılarının protein içeriğine sahip değil fakat mükemmel bir karışım.Tadı harika ve diğer protein tozları gibi bende şişkinlik hissi bırakmaz.Şiddetle tavsiye ediyorum fakat şişiyorsanız yüksek ihtimal bir başka şey kullanmak isteyeceksiniz.

-Eğer egzersizlere ara verirseniz sizin için mükemmel olmayabilir fakat sadece formda kalmak isteyen ortalama bir adam için daha iyisi yok.Harika takviye!

-Biraz kaloriyle birlikte amino asit gibi bütün bu besinlere ve diğer şeylere sahip olan protein takviyeleri çok değil.Dürüst olmak gerekirse kaloriler gün boyu almak için yeterli ve be enerjiye sahip ve yağ yakmak için yeterli.

-Bu gelen sonuçları gerçekten seviyorum.Çok fazla egzersiz yapmıyorum fakat güçlü hissettim ve kullandığımdan beri kaslarımı koruyorum.

-Geçtiğimiz birkaç haftada bana mükemmel sonuçlar veren gerçekten mükemmel bir ürün.Her zaman mükemmel bir karışım yapabildim ve kaslarımın geliştiğini görebiliyorum.

-Beni bütün gün almam gerekenlerle dolduran sağlıklı bir protein takviyesidir.Besinlerle ve diğer her şeyle denediklerimin en iyisinden biri.

-Mükemmel takviye!Tadı harika ve ayrıca lezzetiyle bir karışım.Hiçbir zaman uyum düşkünü olmadım bu yüzden takviye bulmak için birçok seçenek var,bu önemli.

-Bu konuda sevdiğim şey, bazı faydalarının yanı sıra tat bırakıyor gibi görünen bir çok takviyeyle karşılaştırıldığında gerçekten çok iyi bir tadı var.

-Protein takviyesine alışmak gerçekten çok kolay.Kolay karıştırılmasını seviyorum ve topaklanma ya da bunun gibi rahatsız edici problemler hiç yaşamadım.

-Kahvaltı ya da öğle yemeği gibi kısa bir öğünü atlamak için mükemmel bir yol.Biraz kalori ve protein ve mükemmel tada oranla yağ sağlar.

-Mükemmel ürün,gerçek kas yaptım ve amino asitler vücudumda yeni kaslar oluşturuyor.

-Hoşuma giden şey bunu sabah,gece geç saatlerde kullanabilmem ve yine her zamanki gibi etkili olması.

-Favori protein takviyem ve mükemmel sonuçları olduğunu bilmeme rağmen tadı gerçekten rakipsiz!Daha önce daha iyi tadı olan bir takviyeyle karşılaşmadım.

-Babam gibi genç veya yaşlı herkeste işe yarayan mükemmel bir protein tozu ve 35 yaşımızda olmamıza rağmen hem kullanıyorum hem de mükemmel sonuçlar elde ediyorum.

20
0
admin
admin - 8 yıl önce
5452 0 20
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları