Powerlife 3lu set

Bsn True Mass Gainer Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Öncelikle çilekli süt tadında olması büyüleyici.İkincisi bu tüp için bu fiyat gerçekten çok değil.Tecrübelerimden yola çıkarak,bu tüp umduğunuzdan daha hızlı biter ve gerçekten daha büyüğünü elde etmek istiyorsanız 720 kalori yeterli değil.Ayrıca bu ürünü almadan önce gerçekten ekstra yağsız kütle almamıştım.İyi olan şey,bu ürünün bazı ürünler gibi şişkinlik hissettirmemesi.

-Bana göre ilk ve en önemli olan mükemmel tadı,olması gerektiği gibi günlük bir temel üzerinde kullanmalısınız.Aksi taktirde bir süre sonra hoşlanmamaya başlarsınız.Kremsidir ve tamamen yapay tat içermez.İşe yarıyor mu?Her zaman bunu söylemek zordur.Aralık 2013’de kullanmaya başladım ve aynı zamanda doğru ağırlık kullanmaya başladım.O zamandan beri 2.2 kg aldım.Egzersiz miydi yoksa doğru ağırlık mı?Her ikisinden de biraz olduğunu düşünüyorum.Aceleniz varsa ve sağlıklı bir öğün hazırlamak için yeterli vaktiniz yoksa bir alternatif olarak harika.Bu yüzden benim için harika!

­-Bu kas çalıştırıcı rakiplerine oranla porsiyon başına daha düşük grama sahiptir.Topaklanmalar olmadan çok iyi karışır ve çok güzel tadı var.Bir porsiyonda üst rakiplerinden çok daha düşük miktarda protein ve karbonhidrat vardır fakat telafi etmek için bir başka kaşığı kolayca ilave edebilirsiniz.

-Biraz daha uzun sürmesi için her egzersizden sonra yalnızca 2 kaşık aldım.Yaklaşık 3 LB elde ettim.Onun çikolatalı sütlü tadı harika.

-Bu,denediğim ve sevdiğim ilk ağırlık çalıştırıcı,çok iyi çalışır ve şimdiye kadar aldığım en iyi tadı olan besin takviyesidir.Bravo BSN!

­-Bir kitle yapıcı için mükemmel tat,aslında onu hazmedebilirsiniz.Aldığım en iyi kitle yapıcı ve çok hoş olmayan şeker içermez.Diyet için kolay kalori,bir haftada 20+Ibs umut verici değil fakat doğru şekilde kullanırsanız kolayca kilo almanıza yardımcı olabilir.

-Bu ürünle kasta çok fazla artış gerçekten görmedim.Ancak sonrasında hoş duygular hissediliyor ve bir sonraki öğüne kadar iyi hissetmenizi sağlıyor.Tadı su ya da sütle mükemmel.

-Buradaki proteinin sağladığı mükafatı seviyorum,her gram kendimi itmek ve egzersiz yaparken,kardiyo ya da ihtiyaç duyduğum her şeyi yaparken oyunumun zirvesinde kalmada benim için yeterli.

­-Bunu kullanmaya başlamadan önce 54 kgdım ve bir ay içerisinde kilom57.64 kg çıktı!Bu ürünü seviyorum mükemmel tadı var ve bir dakikada ılık sütle kolayca erir.Kilo almak isteyen herkes için şiddetle tavsiye edilir.

­-Karbonhidrat miktarı yalnızca bunun sağladığı yoğunluk seviyesine göre eklenir.Bu,bazı ciddi egzersizler için vücudunuzu hazırlamanın en iyi yoludur.Bunu kesinlikle öneriyorum.

­-Amino asitler burada gerçekten fark edilir.Kaslardaki gelişimim daima güçlüydü fakat bundan daha fazlasını elde ettim.Harika bir ek,kesinlikle iyi bir kas yapıcı.

22
0
admin
admin - 8 yıl önce
6318 0 22
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları