Powerlife 3lu set

Bu 6 Hedefe Ulaşın ve Alfa Erkeği Olun

 

Dönüm noktaları hayatlarımızda önemli rol oynar- karakterimizi geliştirmeye yardımcı olur. Ama bazı dönüm noktalarının diğerlerinden daha büyük etkisi vardır; pisikoljik olur, fiziksel olur veya ilşkilerde olur. Örneğin sizin ilk dönüm noktanız ilk öpücüğünüz olabilir tabi eğer direk ateşleyip seks olayına girmediyseniz. O zaman tebrikler kanka.

Belki de en büyük dönüm noktanız dişinizi tırnağınıza takarak kazandığınız para ile aldığınız ilk araba ile olan buluşmanızdır. Ancak unutmayalım ki biz ağırlıkçıyız. Ama sadece ağırlık kaldırmıyoruz; nefes alıyoruz, yemek yiyoruz, uyuyoruz ve spor salonunda bir hayat yaşıyoruz. Bu yüzden bazıları bu sıradan şeyleri hayatlarında önemli dönüm noktaları olarak görebilir ama biz ağırlıkçıların dönüm noktası denilen şeyden anladığımız şey biraz farklı konsepte.

İlk arabanı mı aldın? Hedefe ulaşıldı. 3 vurgun yaptın ve geceyi kurtardın mı? Dönüm noktası.

Şimdi bizim kankaların ilişki kurabileceği ve hedef olarak göreceği gerçek dönüm noktalarına bakalım.

1. Bir Ton Tabla İle Deadlift Yapmak!

Dört tabla kaldırdığım zamanki coşkumu hala hatırlarım- bunun gibi bir his olamaz. İlk başta kendi kendinize şöyle düşünürsünüz ‘ben neler yapıyorum böyle?’. İlk tekrarda dörtlüyü gerçekleştirdikten sonra, kesinlikle insanüstü bir yaratık gibi hissedeceksiniz. Girişi yükseltmek ve tekrarlar yapmaya karar verirsiniz, dah fazlasını yaptıkça şehirleri yerle bir edecilecek bir mitolojik yaratığa dönüşürsünüz- ya da en azından öyleymiş gibi hissedersiniz.

Her şeye rağmen bir canavar olursunuz- yaratık. Ve ne hissedersiniz? Oldukça iyi hissedersiniz değil mi? Eğer henüz dördüncüye ulaşamamışsanız, umutsuzluğa kapılmayın, zamanı gelecektir. Sadece yemeye, ağırlık kaldırmaya ve kreatin almaya devam edin.

2. Tüm Dünyayı Omuzlamışçasına Benching Yapmak

Bu muhtemelen ilk öpücüğünüzden veya bekaretinizi kaybetmekten bile daha büyük olabilecek tek dönüm noktası olabilir. Neden? Çünkü hergün birileri ilk öpücük ve ilk ilişki tecrübelerini yaşarken herkes iki tablalı press yapabilme becerisi olamıyor. Ve bunu nasıl yaptığınızı görerek sizi saygıyla selamlıyoruz.

Yukarıda bahsi geçen becerilerden birine henüz ulaşamadıysanız eğer, çalışmaya devam. İki tabla ile press yaptığınız zaman v-yakanızı yırtacak ve hayatınızın bir kaç yılı sizi meşgul tutabilecek kadar kız getirecek kadar iri bir göğüse sahip olacaksınız. Bana güvenin, tüm bunlara değecek.

3. Günlerce Şınav Çekmek

Burada bir dakikalığına birbirimize karşı dürüst olalım, tamam mı? Hepimizin bir makine yeteneklerine sahip bir arkadaşı vardır. Bu aynı arkadaş kolaylıkla 100 şınav çekebilir. Ama neden? Bunun o kişinin bir yüzücü, dövüş sanatçısı veya sadece safkan genetik özellikleriyle bir ilgisi olmalı. Tekrardan demoralize olmadan önce, sadece bir dakikalığına 100 şınav çekebilecek duruma gelmek için ne kadar ilerlemeniz gerektiğini düşünün.

En dipten başladınız. Kahrolsun, muhtemelen ağırlık kaldırmaya güvensiz hissettiğiniz, şekilli elemanlar tarafından dalga konusu olduğunuz için veya herkesin dalga geçtiği şişman çocuk olduğunuz için başladınız- sebep ne olursa olsun, hepsi geçmişte kaldı. Şimdi, siz bir alfasınız. Şu anda spor salonunda gençlerin baktığı elemansınız.

Ah, ve peşpeşe 100 şınav çekebiliyorsunuz.

4. 42.5 cm’lik Silahlar Geliştirmek

Bunun bir dönüm noktası olarak değerlendirilmesinin sebebi şu çünkü bu doğal olarak kazanılır. Ve bir kere 42.5 cm’lik silaha sahip olduğun zaman, bakış açın biraz değişiyor. Örnek olarak çok küçük olduğum zaman kollarımın 15 yaşında bir kız çocuğuna aitmiş gibi görünmesinin sebebi?!

Ama benden uyarması 42.5 cm’lik bir savaşçılar için, 42,5 cm işaretini geçtiğiniz zaman bu hayatta bir daha asla tatmin olamazsınız. Giydikleriniz daha dar olmalı, kızlar daha seksi olmalı, arabalar daha hızlı olmalı ve damarlarınınz insanın aklını başından almalı!

5. O Agresif Sesi Duymak

Kim olduğunuz ve nereden geldiğinizin bir önemi yoktur. Potaya girebildiğiniz zaman herkes sizin sert çocuk olduğunuzu bilir. Tıpkı 42.5’luk kollar gibi, her kanka, kadın, erkek ve çocuk sert çocuk olmanın uluslararası dilini bilir.

İster 173 ister 193 olun basket baskettir. Ancak eğer artisti bir hareket yapabiliyorsanız, Antartikaya gönderilmelisiniz, çünkü soğuk kanlılığınız ciddi hasara sebep olabilir.

6. Bir Milin Hakkından Gelmek

Genellikle, koşuya gittiğiniz söylendiğinde, cevabınız her zaman zarif değildir. Bu yüzden eski günlerde beden eğitimi derslerinde koşmak sizin için ‘nefret ediyorum’ durumlarından biriydi. Şimdi asla kendimde ona karşı bir düşkünlük bulamadım- ben daha çok kısa mesafe koşucusuydum.

Ama bazılarımız için bir mili 6 dakikanın altında koşmak mükemmel hisstemek için bir ritüel gibidir. Ardından kendinizi inanılmaz iyi hissedersiniz, her ne kadar nefes alamıyor olsanız bile.

 

23
100
admin
admin - 7 yıl önce
5883 0 23
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları