Powerlife 3lu set

Bu İki Adam Dünyanın En Büyük Ellleri Ünvanı İçin Yarışıyor

Kocaman bir elimizde Denis Cyplenkov, kendisi Ukraynalı güçlü be bilek güreşi şampiyonu bir adam. Ve diğer devasa elimizde ise, Jeff Dabe, kendisi Amerikalı, Minnesota’dan bir bilek güreşçisi.

DENIS CYPLENKOV

Bu adamların ortak bazı yönleri var: iri kalıpları, bilek güreşinde bir geçmişleri ve devasa, goril elleri. İlk bakışta, gerçekten Cyplenkov’u bir yaratık olmanın sınırlarına götürüyor.

Güçlü bir adam, bu yüzden de ağırlık kaldırdığını anlayabilirsiniz, parmakları ile ceviz kırdığı videolar var, kolları o kadar büyük ki günde 8 saat, haftada 7 gün ve yılda 365 gün vuruş yaptığını düşünebilirsiniz.

JEFF DABE

Dabe’in Ukrayna devlerinde ağırlık kaldırma geçmişi yok, ve eğer ellerini görmezden gelirseniz 50 yaşındaki birine göre bir şekilde normal bir bedeni var. Ancak bu iki adamı koldan kola, elden ele şeklinde kıyaslamaya çalıştığınız zaman işler karışıyor. Biz websitemizde böyle elemanların fotoğraflarını görmeye alışkınız ama Dabe bunu tamamen yeni bir seviyeye çıkarıyor.

Kolları neredeyse bir çizgi film kahramanı gibi büyük- sadece alt kol kısmının ölçüsü 49 cm ki bu sıradışı ( 46 cm bicepsler için bile oldukça büyük olarak değerlendiriliyor). Görünüşe göre omuzlarından itibaren kolunun her kısmı gerçek dışı bir biçimde irileşmiş ve hatta böyle saçma sapan ölçülere ulaşmasından kaynaklanan bazı hastalıklarla mücadele ettiğine dair bir takım spekülasyonlar var.

Hastalıklı veya değil adamın kolları kesinlikle koskocaman ki bir sakatlığın ardından 26 yıllık ara verdiğini düşünürsek hepimiz daha da fazla etkileniriz, 2012 yılında bilek güreşi sahasında kusurlu sol eli ile aptalları yenmek için geri dönmüş. Birkaç karşılaştırma fotoğrafını ekledik ama bunlardan hangisinin akıl sınırlarını daha çok zorladığını söylemek zor bu yüzden size bırakıyoruz: bu ikisinden hangisi gerçek Temel Reis ünvanını hakediyor?

 

19
80
admin
admin - 6 yıl önce
6546 1 19
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları