Powerlife 3lu set

Büyümek İçin Yapmanız Gerekenler

Kimse sizin gözünüzü boyamıyor. Bilirsiniz ki kaliteli bir biçimde beden büyütmek için gerçek çabuk çözümler ve kısa yollar yoktur. Çalışmalısınız, yemelisiniz ve akıllı bir şekilde supplement kullanmalısınız. Sadece aylarca değil, yıllarca.

Ama bir anda daha iri görünmek istediğiniz zamanlar da vardır. Sebep ve durum her erkek için farklı olabilir. Belki eski sevgiliyle buluşacaksınız ve ona neler kaçırdığını göstermek istiyorsunuz veya Facebook’ a koymak için plajda fotoğraf çektiriyorsunuz.

Sebep ne olursa olsun,

 

Aşağıdaki ­numaralar 3-5 kilo daha fazla görünmenize yardımcı olabilir…

­

Karbonhidratı Arttırın

Çabuk şekilde birkaç kilo almanın en kolay ve en etkili yolu karbonhidrat yüklemesidir. Tipik karbonhidrat alımınız ne kadar azalırsa, sonuçlar o kadar etkileyici olacaktır.

Rutin olarak, vücut ağırlığının her kilogramı başına 2 gramdan daha az karbonhidrat yiyenler en iyi sonucu göreceklerdir.

Neden İşe Yarar?:

Karbonhidratı tükettiğiniz zaman, kaslarınızda glycogen olarak depolanır – glucose moleküllerinin büyük bir miktarı birbirine yapışır.

Glycogen su balonu doldurur gibi, kaslara büyük miktarda su çeker.

Reklam Alanı

Bunu Yapın:­İri görünmek istediğiniz günden 1 veya 2 gün önce, vücut ağırlığınızın her bir kilogramı için yaklaşık 8 gram karbonhidrat yiyin veya daha fazla. Günün ilk 4-6 saati; şeker, yağsız şekerlemeler veya beyaz ekmek gibi basit karbonhidratlar yiyebilirsiniz.

Gün içinde daha sonra, tatlı patates, tam tahıl ekmek, makarna ve yulaf ezmesi gibi, daha yavaş sindirilen kompleks karbonhidratlara odaklanmaya çalışın. Bu karbonhidratların vücut yağına dönüşmesini önlemeye yardımcı olacaktır.

Bu şekilde karbonhidrat yüklemek en iyi şu şekilde çalışır, eğer önce üç gün boyunca vücut ağırlığınızın her bir kilogramı başına günlük bir gramdan az karbonhidrat tüketirseniz ve daha sonra 2 gün boyunca karbonhidratı her bir kilogram başına 8 grama çıkarırsanız, daha iyi sonuç elde edersiniz.

­

­

Hepsini tek bir isimle adlandırın: Glycogen

Islanın

Vücudunuzun susuz kalmış olma ihtimali yüksektir, en azından en yüksek seviyede su almamışsınızdır. Sporcular üzerinde yapılan bir çalışma yüzde 15′inden daha azının vücutlarında iyi derecede su olduğunu ortaya çıkarmıştır.

Neden İşe yarar?: Yeterli su tüketiminin kaslar üzerinde oldukça basit bir etkisi vardır: Daha dolgun ve büyük yapar kasları.

Eğer yeterince su yoksa vücudunuzda, kaslarınız muhtemelen düz görünecektir ve kaslar yönünden değil sıvı yönünden eksik kaldığınızda, hacim kaybetmişsiniz gibi görünür.

Şunu Yapın:­En kısa sürede bol bol su içmeye başlayın. Günde­en az 4 litre su­içdiğinizden emin olun, hatta kasların en dolu halinde olmasını sağlamak için en az 7-8 litre için.

36
100
admin
admin - 8 yıl önce
420988 1 36
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları