Powerlife 3lu set

Ciddi Şekilde Vücut Geliştirme Yapanlar İçin Kız Arkadaşın Kötü Bir Fikir Olduğunu Gösteren 5 Neden

Eğer bir vücut geliştirmeci iseniz ve olabilecek en iyi sonuçları elde etmek istiyorsanız bir kız arkadaş sizin için kocaman bir hayır, belki soruyosunuzdur, neden aynı zamanda hem bir kız arkadaşım olup hem de vücut geliştirme yapamaz mısınız? Tabi ki yapabilirsiniz ama bu durum söz konusu yeni kas katmanları geliştirmek ve mümkün olduğunca şekilli olmak olduğunda gelişiminizi müthiş bir derecede aksatacaktır. Bu yazıda sizlere bir kız arkadaşa sahip olmak ve aynı zamanda vücut geliştirme yapmanın neden asla iyi bir fikir olmadığını anlatacağız. Eğer ciddi bir vücut geliştirmeci değilseniz bu yazı sizin için değil ama eğlenceli bir bakış açıcı için yine de okuyabilirsiniz.

1.  Sinsi spor zamanı hırsızı

Bir kere bir ilişki içine girdiğiniz zaman belki farkında olmayabilirsiniz ama çoğu zaman bu büyük bir adanmışlık ister, sağlıklı ve iyi bir ilişki geliştirmek için günün çoğu zamanını adamak gerekir. Başlarda her şey iyi gidebilir ama bir kere işler daha ciddi bir yöne doğru yol aldı mı başın belada demektir dostum. Yalnız olduğunuz zaman muhtemelen günde 6-7 kere egzersiz yaparsınız ve asla bir spor salonu zamanını kaçırmazsınız. Bir ilişkiye başladığınız zaman iddia ediyorum ki spor salonu seanslarınızı haftada yaklaşık 4-5 kereye yakın olarak azaltırsınız ve ulaştığınız her şey acı çekmeye başlar. Yavaşça çılgın miktarda vaktini yeni kız arkadaşı ile harcayan biri haline dönüşürsünüz ve feda edilen değerli spor vaktinin yerine bu yeni kız arkadaş geçer. Eğer sevgiliniz yoksa ve bunun saçmalık olduğunu düşünüyorsanız bu belirtileri yakın zamanda kendine bir kız arkadaş edinmiş olan arkadaşınızda gözlemlemeyi deneyin, egzersiz programına daha az mı vakit harcıyor? Çoğu durumda cevap EVET’tir!

2. Sağlıksız alışkanlıklar yavaşça ‘Normal’ olmaya başlar

Eğer yalnız kendini adamış ve hedeflerine ulaşmayı ciddiye alan bir vücut geliştirmeci iseniz muhtemelen geceleri iyi bir uyku uyuyor ve beslenmenizi kontrol ediyorsunuzdur. Kendinizi bir kız ile yeni bir ilişkiye başlamış bir halde bulursanız yakın zamanda günlük rutininizde beslenme ve uykunuzu korumak sizin için ömürlük bir mücadeleye dönüşecektir.  Yavaşça ama sürekli bir biçimde yeni kız arkadaşınız ile birlikte  daha sağlıksız yiyecekler yiyip daha sağlıksız uyumaya ( sarılarak) başlayacaksınız. Hedefleriniz zarar görecek ve yakın zamanda da bu ilişkiya başladığınızdaki halinizden daha kötü bir fiziğe sahip olduğunuzu göreceksiniz.

3. Pahalı buluşmalar ve hediyeler talep ederler

Peki bu cümleyi yeniden açıklamama izin verin, kızlar pahalı buluşmallar talep etmezler, size onları güzel ve pahalı yerlere götürmeniz konusunda baskı yaparlar böylece kendi arkadaşlarına bu konuda övünebilirler bu yüzden de sizinle ciddi bir şekilde görüştüğü ve onu sadece seks için kullanmadığınız( bana güvenin bu konuda bilgim var)  gerçeğini kabul ederler. Bu konu gerçekten dikkatli olmanız gereken bir durum beyler, her zaman bir kız ile ilk buluşmada ve tanışma anında kendinizi ifade ederken dikkatli olun, açıklama yapayım. Hemen bir örnek verelim. Diyelim ki kendinizi ilk gösterdiğiniz anda (belki bir doğum günü hediyesi olabilir) ona 500 dolarlık bir saat aldınız. Ona ilk verdiğiniz hediyenin bu kadar pahalı olmaması konusunda fazlasıyla dikkatli olmalısınız çünkü eğer ilk hediyesinde böyle bir şey verirseniz yılbaşı hediyesi için sizden ne bekleyeceğini düşünürsünüz?  Yeni bir iPhone? Çünkü eğer ilk hediyesinden daha ucuz bir hediye verirseniz o zaman hayal kırıklığına uğrayacaktır ( bana güvenin beyler bunu bizzat tecrübe ettim) ve aynı zamanda her zaman denemek istediğiniz o yeni testesteron artırıcı mama için harcayacak hiç paranız kalmayacaktır!

4. Olası ayrılık ihtimali girdiğiniz riske değmez

Eğer hayatınız boyunca ciddi bir ayrılık yaşamışsanız bunu muhtemelen biliyorsunuzdur. Ciddi bir ayrılıktan sonra ( çoğu ilişki zaten yürümez) birçk erkek 2 hafta boyunca evde oturup yemekleri özlerken bir yastığa sarılıp ağlar. Tüm bu korkunç iki hafta boyunca kazandıklarınızdan kaybedeceksiniz, hem de büyük bir kısmını ( bunu biliyorum,  ben de dahil olmak üzere kişisel olarak tanıdığım birçok erkek bir ayrılıktan sonra spor salonuna geldiği zaman hayatı boyunca hiç ağırlık kaldırmamış gibi görünüyor). O kız partilerde gezerken ve bazı durumlarda boktan adamlarla yatarken siz evde depresyona girip bugüne kadar emek verdiğiniz şeyleri kaybediyorsunuz. Bu yüzden yalnız kalın beyler, 30 yaşın üstünde değilseniz hakettiğiniz yaşam biçimi bu eğer öyleyseniz bazı durumlarda bir eşiniz veya kız arkadaşınızın olması kabul edilebilir.

5. Cüzdenınız zarara uğrayacak ve başarılarınızı kaybedeceksiniz

Evet bu doğru, bir ilişki yaşamak cüzdenınızdan kocaman açıklara sebep olur tabi büyük bir bankaya sahip değilseniz. Çoğu durumda ikinizinde kullandığı şeylere ödeme yapılacağı zaman erkekler kendilerini tedarikçi konumuna koyar ve çoğunlukla erkekler ödeme yapar. Yeni bir ilişki yürütürken farkedeceğiniz şey daha fazla para harcadığınız olacaktır ve neden böyle? Bunun 2 sebebi vardır, her şeyden önce buluşmalara gidersiniz ( çoğu zaman bir buluşmaya gitmek de para harcamak demektir, örneğin bir restoranta gitmek gibi) ve ikinci sebep ise artık iki kişilk ödemeler yapmanızdır. Cüzdanınız ve banka hesabınız kayba uğrar ve her zaman denemek istediğiniz her yeni egzersiz formülü için harcayacak daha az paranız kalır.

Bu yüzden dostlar bekar ve güvende kalın, size verebileceğim en iyi nasihat bu.

 

15
100
admin
admin - 6 yıl önce
6578 0 15
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları