Powerlife 3lu set

CrossFit Sporcusu Daha Fazla Verim Alabilmek İçin Kadından Anne Sütünü İstedi

Reklam Alanı
Markette bir adam, Amerikalı bir kadının yanına gidip, kadına; CrossFit rejiminde kullanmak üzere anne sütünü satmayı düşünür müydün diye sorar. “Bir beyefendi yanıma geldi ve kızımı emzirerek mi doyurduğumu sordu, ” Sadece adının Rebecca olduğu bilinen kadın KOMO Haber Ajansı’na bu şekilde konuştu.

“Bir süre etrafta oyalandı ve soruyu sorma konusunda biraz gergin olduğu aşikârdı. Daha sonraysa ona sütümü satmakla ilgilenip ilgilenmeyeceğimi sordu. “Ben de ona garip bir bakış attım ve “pek sanmıyorum fakat eğer anne sütüne ihtiyacınız varsa, bunun için süt bankaları var bebeklerin sütle beslenmesi için.’’ve o da dedi ki ‘Oh, hayır, süt benim için. CrossFit ile ilgileniyorum.’”

KOMO’nun şaşkınlığa uğrayan çalışanları “süt satın alan erkekler” için kurulan Onlythebreast.com gibi  internet sitelerindeki reklamlarla karşılaşmadan önce CrossFit ile uğraşanları katıldığı bir anket düzenler.

Jennifer Rowse'da buldukları satıcılardan bir tanesi. 11 aylık bir bebeği var ve hastaneye bağışlamak ya da satmak için günde iki kere sütünü pompalıyor. Üç erkek müşterisi var, fakat sütünü satın alma konusunda oldukça gizemli olduklarını söylüyor..

Sütünü satarak şimdiye kadar 700$  kazanan Bayan Rowse “Beni aradıklarında bile gizli numaradan arıyorlar. Bilinmek veya görülmek istemiyorlar,” diyor.

“Genelde ilk olarak hiç süt kaldı mı diye soruyorlar. Anne sütü hakkındaki şahsi fikrim, bir insanın ürettiği anne sütünü içmenin, sütün herhangi başka bir türünü içmekten çok daha doğal olduğu yönünde.”

Bu, New York Dergisi’nde anne sütü ‘moda”sı.Üzerine yayınlanmış duygusal bir hikaye.

“Bana diğer yiyecek ve içeceklerden almadığım inanılmaz bir enerji veriyor. ,” Anthony diye bir adam yayınlanma bölümüne diyor ki:.

“Steroidleri ya da diğer ek gıdaları doğru bulmuyorum, o çöplerin hiçbirini doğru bulmuyorum …Ben Tanrı’nın bahşettiği doğal şeyleri istiyorum.”

Anne sütünü içmek yetişkinler için zararlı değilken, ergenlik çağından itibaren, yediğimiz yiyecekler, anne sütünün bebekler için olan besleyiciliğine kıyasla ağır gelir. Anne sütünün bağışıklık için yararlı olduğu fikri, karbonhidrat dolu ve fazlaca besleyici olduğu gerçektir.

17
0
admin
admin - 7 yıl önce
6642 0 17
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları