Powerlife 3lu set

Cyto Sport Cytomax Performance Plus Rtd Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Bu ürünü ağırlık kaldırma, kardiyo ve spor yaparken kullanıyorum. Karışım daha sıvı olsun istiyorsanız, bir kaşık atmanızı öneririm, ama ben ağırlık kaldırdığım zamanlarda, bir şişeye iki kaşık atıyorum. Tadı gatorade’inki gibi, susuzluğumu gidermiyor, böylece çok fazla su içebiliyorum. Ürünün bacak kasılmalarıma iyi gelmesini ve yoğun sporumda daha uzun süre devam etmemi sağlamasını seviyorum.

-Spor esnasında dayanıklılık artışını ve gün içerisinde çok fazla acıkmadığımı fark ettim. İçerisinden bitkisel bir maddeden başka bir şey fark edemedim, ama içerisinde her ne olursa olsun mükemmel bir ürün.

-Mükemmel. Bu ürünü gerçekten çok seviyorum. ­Temiz ve güvenli görünüyor ve gerekli olan ufak enerji patlamasını sağlıyor. Tadı da mükemmel ki bu bence artı bir puan. Tek olumsuz yanının fazla kalori içermesi olduğunu düşünüyorum.

-En iyisinin de en iyisi. Tadı, mideyi tutuşu, performansı. Her şey en iyi seviyede. Kas yorgunluğuna da iyi geliyor. Başka söze gerek yok…

-Bu benim en sevdiğim ürünlerden biri. Bu ürünü yaklaşık 4 hafta önce kullanmaya başladım ve uzun süreli bisiklet sürüşlerimdeki dayanıklılığım ve gücüm mükemmel bir şekilde arttı. Tropik meyve aromalı olanın tadi mükemmel!

-Cytomax GoGrape’i yıllardır bisiklet ve koşu antrenmanım için sıvı alma, elektrolit replasmanı ve kalori alımı olarak kullanıyorum. Açlığımla savaşmamı ve gün boyunca tok hissetmemi sağladı.

-Mükemmel bir ürün! Kahve ve soda içen biri olmadığım için kafein, spordan önce sabahları beni mükemmel bir şekilde kendime getiriyor. Bunu abah koşusundan önce ve sonra içiyorum.

-Tadı mükemmel ve kesinlikle iyileştirme ürünleri arasında şimdiye kadar kullandıklarımın en iyilerinden biri. Spordan birkaç gün sonra oluşan ağrıyı alıp götürüyor.

-Bu ürünü spor esnasındayken çok yardımını gördüm. Enerji seviyemi en üst seviyeye çıkarmama yardımcı oluyor ve kafein içermiyor.

-Elveda Gatorade! Bu creatine’siz ürünü bir süre kullandım ve spor yaparken enerji seviyemdeki değişimi hissedebiliyorum. Günlük sporumu yaptıktan sonra bu ürünü kullandım ve hiçbir zaman da ürünü kullanmadan evden ayrılmadım. Bu ürün spor sırasında laktik asiti engellemeyi sağlıyor ve sonuçlar hissedilebiliyor. Bu ürün anlık enerji için tasarlanmıştır ve düşük kalori alımına bağlı olarak mükemmel spor yapmanızı sağlar. Mutlaka deneyin, farkı siz de hissedeceksiniz!

-Kesinlikle cytomax’a bayıldım. Cytomax yoğun spor sırasında beni son derece enerjik olmamı sağladı. Cytomax maksimum potensiyalde spor yapmanın anahtarı. Bu mükemmel ürün için CytoSport’a çok teşekkür ederim.

17
0
admin
admin - 8 yıl önce
3366 0 17
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları