Powerlife 3lu set

Cyto Sport Monster Amino Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Bu karışımı spor öncesinde almayı seviyorum. Mükemmel bir tadı var. Ekşi elma aromalısını da aldım, ama henüz denemedim. Eğer Cytosport ürünlerinden alacaksanız, Cytosport’un The Monster serisi mükemmel.

-Mükemmel bir tadı var ve benim için spor öncesinin bir parçası. Spordan ve spordan sonraki zaman aralığında yarım doz bu üründen alıyorum.­ Bu zorunlu takviyeyi dinlenme günlerimde iyileşmek için alıyorum. Bu ürünün hızlı bir şekilde iyileştirdiğinden eminim ama nasıl olduğu konusunda hiçbir fikrim yok. Çok fazla soru sormuyorum çünkü creatine ve MRI Black Powder’dan ufacık bir miktar bile benim birkaç kilo almamı sağlıyor. Bütçem pek müsait değil ve çok aşırı iri olmamı sağlayacak ürünlerden de kullanmayı sevmiyorum, bu yüzden kullandığım ürünleri son derece basitleştirmeye çalışıyorum. Monster Amino seçeneklerim arasındaki olmazsa olmazım.

-Bu ürüne tekrar spor yapmaya başladıktan kısa bir süre sonra rastladım ve bu bana Tanrı’nın bir hediyesiydi. Bir kepçe spordan önce ve sonra, iki kepçe de dinlendiğim günlerde kullanmak kendimi mükemmel hissetmemi sağlıyor. Sıkı bir sporun arkasından 2 kaşık kullandığımda bile kendimi bomba gibi hissediyorum. Çok mükemmel bir tadı yok, ama bu ürünü tadı için almadım. Not: C4 ve Assault gibi spor öncesi takviyelerinizle birlikte karıştırıldığında mükemmel işe yarıyor.

-Mükemmel bir ürün! Spordan hemen sonra bundan içiyorum ve böylece mükemmel hızdaki iyileşmeyi hissedebiliyorum.

-Bu ürün yıkılıyor! İyileşme süremi mükemmel şekilde hızlandırdı ve kilo almamı da sağladı.BCAA’nın 8:1:1 oranında olanına bayılıyorum. Aynı zamanda kaslarımın boyutunun büyümesi olduğu gibi kaslarımın iyileşmesi ve güçlenmem için de mükemmel. Tek şikayetim tadının biraz kötü olması, ama ben bu tozu tadı için değil elde ettiğim sonuçlar için alıyorum.­ Muhtemelen tekrar alacağım ve kalitweli bir BCAA tozu arayanlara da bu ürünü tavsiye ediyorum.

-Bu muhtemelen en iyi BCAA takviyesi. Bu ürünle mükemmel sonuçlar elde ettim. Herkes bana bu kadar kısa sürede nasıl böyle mükemmel olduğumu sordu, böylece fark edilir sonuçlar elde ettiğimi anladım. Spordan 30 dakika önce ve spor sonrası olmak üzere günde iki kez aldım.­ Amino-x ve xtend gibi diğer BCAA takviyelerinden de denedim. Onların tadı monster aminodan daha güzel, ama sonuçlara bakıldığında bu ürün onları ezip geçer.

-BCAA’dan büyük oranda gün içinde, gün arasında, uykudan önce ya da sonra aldığımda, vücudumun kesinlikle büyüdüğünü, daha az ağrı hissettiğimi, daha hızlı iyileştiğimi ve fark edilir bir güce kavuştuğumu görebiliyoru. Bu tat tek kelimeyle harika.

18
0
admin
admin - 8 yıl önce
3887 0 18
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları