Powerlife 3lu set

Cyto Sport Monster Mass Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Bu ürün mükemmel bir kilo aldırıcı. Zaten sahip olduklarımı daha da mükemmelleştirmeme ve yağsız kas kütlesi oluşturmama yardım etti. Kilo aldım fakat o kadar da abartılacak kadar değil, ama kesinlikle fark ediliyor. İçtikten sonra dolu bir mide hissi veriyor, böylece çok sık acıkmıyorum. Sabahları içmek de mükemmel ve muz ve mango birbirine mükemmel yakışıyor. Bu ürünü kilo alarak yağsız kas kütlesi oluşturmak isteyenler için tavsiye ediyorum.

-Daha iyi bir vücut için kas oluşturuyor. Tadı ve içerisindekiler mükemmel.

-Bunun tadı iğrenç. İçtikten sonra ağızda kötü bir tat bırakıyor ve midemi ağrıtıyor.

-Bu benim favori protein markam, her şey mükemmel. Hiçbir protein tozunda alamayacağınız­ mükemmel bir tadı var.

-Bu şimdiye kadar kullandığım en iyi kas yapıcı ürün. Cytosport tam da beklediğim gibi bu ürünle harikalar yaratmış. Yaklaşık 6 aydır birçok farklı protein tozlarını deniyordum ve en iyi sonuçları monster mass ile aldım. Zaman zaman çilek püresi atıştırmayı sevdiğimden çilek ve krema aromalısını aldım. Monster mass i kullandığım ilk hafta çok fazla bir etkisini görmedim. Zaten ilk hafta çok fazla bir beklentim de yoktu. İlk haftanın sonunda yaklaşık bir kilo aldım. Tadı güzeldi. Bugün bir kutu muz krema aromalısından aldım, o yüzden gelişmeleri size daha sonra bildireceğim. Şu an üçüncü haftadayım ve ürünle ilgili kesin sonuçları kutuyu bitirdikten sonra size söyleyeceğim.

-Bu ürüne daha yeni başladım. Şimdilik her şey yolunda. Fark edilir derecede güç kazandım. Ne kadar kas oluştuğunu bilebilmem için kutunun tamamını bitirmem gerekiyor. Bu üründe en sevdiğim şey diğer denediğim ürünlerin yapmadığı gibi mideme iyi gelmiş olması. Tadı sanki çikolata gibi. Çalkalayıcı kullandığım için, 450 gram suyun içerisine yalnızca 3 kaşık koyuyorum ve mükemmel karışıyor. Harika bir ürün, kesinlikle tavsiye ederim.

-50 gram proteini herhangi bir 4 kaşıklık protein karışımından da alabilirsiniz. Ama sonuçlarını çok kısa bir sürede aldım, mükemmel bir ürün.

-Birçok protein tozu denedim ve bu şimdiye kadar denediklerimin arasında en iyisi. Ayrıca tadı da diğerlerine göre daha güzel.

-Herkesin bir favori proteini vardır, benimki de bu. Özellikle çikolata aromalı olanı. Tadı mükemmel ve kurabiye ve kremayla karıştırılmasındansa su ile karıştırılması daha iyi oluyor. Bu ürün kas kütlesi oluşturmam için gerekli olan bol miktarda kaloriyi ve tabiki de istediğim 50 gram proteini almamı sağlıyor. Spordan sonra aldığım bu ürün sayesinde spor yapmaya başladıktan sonraki ilk 8 haftamda yaklaşık 9 kilo yağsız kas kütlesi elde ettim. Bu iyi bir şey öyle değil mi?

18
0
admin
admin - 8 yıl önce
3533 0 18
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları