Powerlife 3lu set

Cyto Sport Monster Milk Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Genel olarak şişlikler mükemmeldi! BCAA’nın öncelikle Leucine’ne bayıldım. Protein kaynakları yüksek kalitede ve vanilya aromalısının (özellikle sütle) çikolata gibi bir tadı var. Tadı biraz garip olsa da şu ana kadar tattıklarımın yanında o kadar da kötü sayılmaz. Ürünü iyi yapan tek yanı fiyatı. Çünkü biraz pahalı. Ama creatine ve bir miktar protein/BCAA aldıktan sonra, sonuç hala mükemmel.

-Bu ürünü bir süredir kullanıyorum ve kesinlikle işe yaradığını söyleyebilirim. Spor yaptığım zamanlarda, bu ürünü spor sonrası ihtiyacım olan iyileşme desteğini almak için kullanıyorum ve içtikten 5 ila 8 dakika sonra vücudumun creatine ve BCAA ile mükemmel bir şekilde şiştiğini hissedebiliyorum. İçerisindeki proteinler orta düzeyde bir sindirim proteinleri olduğundan vücudunuz iyi bir süre boyunca besleniyor, böylece çok fazla yememe gerek kalmıyor. Bu ürünü mükemmel şişliklere sahip olmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

-Birçok proteini denedikten sonra, muhtemelen bunun alınabilecek en iyi takviye olduğunu söyleyebilirim. İhtiyacınız olan her şeyi içeriyor. Hızla harekete geçen ve yavaş emilen protein ve BCAA yoğun bir şekilde bu üründe birleşmiş. Bu ürünün tadının diğer ürünlerden çok daha iyi olmasının nedeni ise yüksek yağ içeriyor olması. Eğer yapmanız gerektiği kadar çok yoğun spor yapıyorsanız, bu bir sorun yaratmayacaktır. Bu ürünü yaklaşık bir yıldır alıyorum ve fark edilir düzeyde genişlik ve güç kazandım.­ Bench’imi 275’ten 315’e yükselterek belimin 5 cm incelmesini sağladım. İyi bir beslenme programına da sahip olursanız, 50 gr protein vücudunuza ihtiyacı olanı verir.

-Tadı kötü değildi, piyasada tadı çok kötü olan bir çok ürün var. Monster milk’i spor öncesinde ya da sonrasında değil gün içerisinde beslenmemi tamamlaması için alıyorum, çünkğ porteinlerin sindirimi uzun sürüyor ve böylece daha çok işe yarıyor.

-Cytosport’un ürünlerinin tadı konusunda iyi işler başardığını söyleyemeyeceğim, çünkü bu ürünün tadı berbat! Bütün amino asitleri tadabilirim ama bunun tadı gerçekten kötü. Ama tabiki de sonuçları hakkında şikayetim yok, oldukça işe yarıyor. Bu yüzden rica ediyorum eğer tadı daha iyi olursa, bu ürünü tekrar almayı düşünüyorum.

-Yıllardır aynı aromalı proteini alıyorum, ama şimdi bu pasta aromalı olanından denemeye karar verdim. Tadı gerçekten mükemmel! Çok tatlı ve sütle birlikte harika gidiyor. Toplam proteini almak için nasıl 2 kaşık kullanıyorsunuz onu anlamıyorum (çünkü karışım çok yoğun oluyor), bu yüzden ben yalnızca 1,5 kaşık koyuyorum. Bu üründen önümüzdeki günlerde 2 tane daha sipariş vermeyi düşünüyorum.

15
0
admin
admin - 8 yıl önce
3412 2 15
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları