Powerlife 3lu set

Cyto Sport Monster Protein Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Tadı mükemmel ki benim için en önemlisi de bu ve bana ihtiyacım olanı veriyor. Proteini alsanız bile size bir yararı olmayacaktır (ucuz ve iğrenç alternatiflere paramı yatırarak bunu en kötü yoldan öğrendim), bu yüzden hiçbir sorun olmadan içebileceğiniz bildiğiniz bir markaya biraz daha para verebilirsiniz.

-Mükemmel bir karışım, bu yüzden de birçok sayıda ürün almaya gerek yok. İyi karışır ve tadı mükemmeldir. Bu proteini güvenli kullanımı kolay olduğu için ve kullandığımda hissettiğim şeyi çok seviyorum. Böylece aşırı şişmiyorum ve protein kaynaklı gut hastalığına yakalanmıyorum ve bu üründe en iyisini hissediyorum. Şimdiye kadar yaklaşık 10 farklı protein denedim ve bu artık kesin ürünüm.

-Bu mükemmel tadı olan bir protein! Diyet programıma ne zaman daha fazla protein eklemek istesem, bu proteini kullanıyorum. Casein ve whey proteinin birleşimine bayılıyorum. Böylece protein vücudumda hızlı bir şekilde emiliyor ve yavaş sindirerek proteini alıyorum. Tadı mükemmel. Biraz yoğun ama bu bana vanilyalı pudingi hatırlatıyor. Herhangi bir antrenman programında bu ürünü tamamlayıcı olarak almanızı tavsiye ederim.

-Bu protein karışımını diyet yaparken kullandım. Protein karışımını tatmakta bir sorun yok, harika övgüler söyleyecek de değilim, ama tadı o kadar da kötü değil. Whey/casein karışımı kendi avantajıma mükemmel bir şekilde kullanabileceğim bir şey.­ Bu karışımı sabahları kullanıyorum (yulaf ezmemin içine karıştırdım), böylece hem başlangıç olarak çok hızlı emilebilen protein ihtiyacımı karşılayabiliyorum, hem de casein bir sonraki öğün zamanına kadar beni birkaç saat tok tutuyor. Ayrıca tozdaki caseini yatmadan önce alarak kendi yararıma da kullanabiliyorum. Tozun tadı bazen tebeşirimsi gibi bir tat olabiliyor. Bu başkalarına da önerebileceğim bir ürün.

-Bu ikisini mükemmel bir ucuzluktan çok iyi bir fiyata aldım. Sütle karıştırılmaması gerektiğini kötü bir şekilde öğrendim. Sütle karıştırıldığında içilemeyecek ve dökülemeyecek kadar yoğun bir kıvam oluşuyor. Tadı güzel, benim için hiçbir yan etkisi yokt ve laktoza karşı hiç toleransım yok. Fiyatı ve büyüklüğü için tekrardan sipariş vermeyi düşünüyorum.

-Bu ürün çok mükemmel, diğer ucuz proteinler gibi tozumsu değil, bu yüzden ortalığı batırmazsınız.­ Tadı iyiydi, özellikle sütle karıştırıldığında idare eder ve iyi karışıyor. Mükemmel bir protein karışımı ve kesinlikle bundan tekrar almayı düşünüyorum.

-Monster Protein’i Monster Milk’ten daha iyi kaliteli buldum. Muscle Milk’in tadı daha iyi, fakat yeterli olarak yüksek oranda protein karşılayamıyor. NSF sertifikalı ürünleri de ayrıca çok seviyorum.

16
0
admin
admin - 8 yıl önce
2944 0 16
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları