Powerlife 3lu set

Cyto Sport Monster Pump Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Ağırlık kaldırmaya başladığımda bu ürünü ilk olarak takviye olarak kullandım. İlk başlarda elde ettiğim sonuçlar mükemmeldi. Ürünü kullanırken şişme hissinden hoşlanıyordum. Diğer şişirme ürünlerini kullandıktan sonra bu takviyenin yeni başlayanlar ya da daha az şişme hissine sahip olmak isteyenler için olduğunu farkettim. Beni yanlış anlamayın, mükemmel bir şişme sağlıyor, yalnızca bu şişliği daha yoğun hissettiren başka ürünler de var. Bu ürünü henüz şişme ürünlerini keşfetmeye yeni başlayanlara tavsiye ediyorum.

-Bu üründen tam emin değildim. Ürünü birkaç kez spordan önce denedim ve ilk başlarda bir enerji patlaması yaşadım. Ürünü aldıktan 10 ya da birkaç dakika sonra iyi bir enerji patlaması hissettim ve denediğim diğer ürünlere göre bu enerjinin daha uzun süre dayandığını farkettim. Kesinlikle bundan tekrar alacağım.

-Bu ürün spordan önce mükemmel işe yarıyor. Şişmeyi hissedemesem de çok fazla enerji veriyor. Benchpress’te normalde kaldırdığımdan 10 kg daha fazla ağırlıkla 5×5 tekrar yaparak fazladan tekrarları yapabilmem için bana yeterli enerjiyi sağladı. Diğer yandan da spordan sonra yaklaşık 2 saat boyunca bileğimde kasılmalar başladı. Bunu araştırdım ve yüksek miktarda kafeine alışkın olmadığımı fark ettim. Bu kasılmalar yaklaşık 3 saat sonra geçti.

-Bu tüm spor öncesi takviyeleri arasında en mükemmeli. Birçok yardımcı içeriği var. Haliyle de biraz pahalı. Cytosport’a kaliteli takviyeler üretme konusunda güveniyorum.

-Tadı berbat, ama diğerleriyle kıyaslandığında bunu kullandığımı ya da diğer yan etkileri hissetmeden zor bir spor esnasında enerji ve dayanma gücü verdi.

-O kadar da çok şişmedim. Sanki meyve suyu içiyormuşum gibi hissettim. Tadı güzeldi, ama bende hiçbir işe yaramadı.

-Bu ürün odaklanmam konusunda bana yardımcı oldu. Ağırlıklardan başka hiçbir şey umrumda değildi. Şişmek için müziğe ihtiyacım olduğunda bile ipodumun bozulduğunu fark edemedim. Ağırlıklar arttıkça gücüm de artmaya başladı.

-Şişmek ve enerji elde etmek için mükemmel. Cildimde yanma hissi yaşıyorum. Karışım çok kötü. Çalkalayıcıda karıştırdığınızda çok köpürüyor. Tadı o kadar da kötü değildi.

-Monster Pump spor salonunda ihtiyacım olan enerjiyi bana veriyor, ama bir sonraki gün kendimi kötü hissediyorum. Birçok arkadaşım da benimle aynı sorunu yaşıyor. Tadı ne çok güzel ne de çok kötü.

-Spor öncesi için mükemmel bir enerji patlaması. Soğuk suyla karıştırıldığında mükemmel bir tadı oluyor.

16
0
admin
admin - 8 yıl önce
3656 0 16
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları