Powerlife 3lu set

Cyto Sport Muscle Milk Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Çoğu proteini tattıktan sonra bunun tadı acı değil aksine mükemmel bir tat. Ayrıca açlık krizim için de mükemmel işe yarıyor.

-Bu ürünü bir ay önce çok severek kullanmaya başladım ve şimdiden kollarımda bunun sonuçlarını görmeye başladım. Birkaç aydır spor yapıyorum, ama görünen o ki bu karışımın bana çok yardımı oluyor. Bu proteini blenderda karıştırdığım için içerisinde topaklanma olmadı ve tadı daha iyi geldi.

-Bu ürünü çok seviyorum ve denediğim bütün tatları beni hayal kırıklığına uğratmadı. Muz aromalı olanının tadı fıstıklı kremalı şeker gibi, ama ben bunlara bayılıyorum. Aslında arkadaşlarımla hafta sonu kamp yapmaya gittiğimde yalnızca muz aromalı olanından yedim. Balık tutma konusunda şansımız yaver gitmedi, ama bu benim morali bozmama neden olmadı. Bu ürün mükemmel!

-CytoSport Muscle Milk kesinlikle mükemmel bir ürün. Şu ana kadar yediğim en lezzetli protein karışımlarından bir tanesi ve Cookies n Creme çok lezzetli! İçerisinde çok fazla yüksek protein olmamasına rağmen, formülünde yoğun oranda amino asit bulunuyor. Bu ürünü kullanmanızı tavsiye ediyorum, yalnızca bir sonrakinde daha fazla protein almak için Muscle Monster alacağım.

-Costco’dan iki paket muz aromalı ve mısır unu krakeri aromalı protein tozu aldım ve bu iki tada bayılıyorum. Bu ürünü spordan önce/sonra öğün yerine kullanıyorum ve mükemmel hissediyorum. Çikolata ve vanilya aromaları çok baygın bir tada sahip, ama ürün işe yarıyor. Mısır unu krakeri şu ana kadar tattığım en lezzetli protein tozu!

-Bu ürünün deneme paketinden denedim ve 32 gram yağsız protein içeriyordu. Üründen memnun kaldım çünkü bu günlük protein ihtiyacımı karşılamanın en hızlı ve basit yoluydu. Toz çok iyi çözündü, ama karışımın sonuna geldikçe daha da yoğunlaşmaya başladı ve son yudumu içerken biraz zorlanmama neden oldu. Tadı iyiydi, fakat bir sonraki sefer çikolata aromalı olanından denemeyi düşünüyorum.

-Bu şu ana kadar kullandığım ilk protein takviyesiydi. Spor sonrası öğün yerine ya da normal öğün olarak kullanmak için de mükemmel. Ürün iyileşmek için iyi bir enerji vererek iyi miktarda kalori ve karbonhidrat içeriyor. Bazı insanlar bunun hakkında çok şikâyet ediyorlar, ama aslında vücudunuzun iyileşmesi ve düzgün bir şekilde işlevini yerine getirmesi için bazı karbonhidratlara gereksinimi vardır. Tadı çoğu tatlara göre mükemmel. Diğer ürünler arasında iyi bir tadı var. Vücut geliştirmeye yeni başlayanlara bu ürünü kesinlikle öneriyorum.

-Spor sonrası için çok lezzetli bir protein. Tadı biraz pütürlüydü ama sorun olmadı.

-Lezzetli, sağlıklı ve etkili. Şu ana kadar tattığım hiçbir protein tozu bunun kadar iyi değildi.

26
0
admin
admin - 8 yıl önce
4424 0 26
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları