Powerlife 3lu set

Daha Büyük Görünmek İçin 9 Hile

Reklam Alanı

Bu ek besin ve beslenme stratejileri ile boyutunuzu maksimuma çıkarın.

1.Karbonhidrat Yükleyin

En hızlı ve efektif bir biçimde bir kaç pound almanın en kolay yolu karbonhidrat almaktır. Karbonhidrat alımınız ne kadar az olursa, sonuçlar o kadar etkileyici olacaktır. Rutin olarak vücut ağırlığının her poundu başına bir gram ya da daha azı karbonhidrat tüketenler en iyi sonucu alacaktır.

2.Islanın

Dehidre olmuş, ya da yeterince su almamış olmanız muhtemeldir. Atletlerle alakalı bir araştırmada, sadece %15inden azının yeterince su tükettiği görülmüştür.

3.Kreatininizi Doğru Seçin

Kreatinin hücrelerin içine yüksek miktarda su çekerek hızlı büyümeye sebep olduğunu söyleyerek size yeni bir şekil bildirmiyoruz aslında. Ancak eğer bir kasa dolusu keratin monohidrit alırsanız elinizde bir problem olacaktır; zaman. Kreatine monohidrit güzel çalışır, ancak umut ettiğiniz etkileyici kas gelişimini sağlaması haftalar sürecektir, çünkü kreatine kaslardaki seviyesi maksimuma ulaşmadan kaslarda büyüme sağlamayacaktır. Kreatin monohidrit ile bu haftalar hatta belki daha çok sürebilir, özellikle yükleme sürecinde iseniz. Monohidrit yerine daha hızlı harekete geçen formu olan kreatin hidroklorür ya da Kre-Aklalin deneyin.

4.Glutamin Deneyin

L-glutamine ile kreatin ve karbonhidrat yüklemesinde olduğu gibi hızlı sonuç almayabilirsiniz, ancak kas gelişimi sırasında gereken önemli bileşenlerden biridir.

5.Daha Fazla Glutamin

Egzersizden sonra L-glutamin alıyorsanız bile, başka bir mekanizma ile daha büyük görünmenizi sağlayabilecek başka bir amino formu mevcuttur: L-alanyl-L-glutamin.

6.Taurin Alın

Yaygın kullanıcılar tarafından kullanılan popüler amino asitlerden birisidir, ancak bunun sebebi size ekleyebileceği potansiyel kütle değildir. Taurin, Red Bull (taurin Latincede boğa, öküz anlamına gelmektedir) gibi içeceklerin içinde bulunan bilindik bileşenlerdendir, ve uzun süren enerji vermeyi vaad eder. Her ne kadar size sağladığı enerji minimal de olsa, size kazandıracağı kütle göz ardı edilemez.

7.Potasyum Patlatın

Atletler potasyumu (Gatorade gibi spor içeceklerinin çoğunun içindeki temel  elektrolitlerden birisi) çoğunlukla yenileyici bir bileşen olarak görürler, vücutta görünür bir etki yapan bir şey olarak değil. Bu şekilde düşünmeyi bırakmanın zamanıdır, zira potasyum hızlı bir şekilde irileşmenizi sağlayabilir.

8.Biraz Gliserol Ekleyin

Gliserol, trigliserit gibi beslenmemizdeki önemli yağların temelini oluşturur. Ancak en ufak bir kütleye bile ihtiyaç duyan vücut geliştiriciler için çok daha fazlasını yapabilir.

9.N.O. ile Arttırın

Nitrik oksit arttırıcılar arjinin sağlarlar, bu da vücutta hemen NO’ya çevrilir. NO arttırıcılar Piknogenol veya gingeng gibi diğer bileşenlere yer açarlar, ki bunlar da arjininin NO’ya dönüşmesinde katalizör görevi görürler, ayrıca azgın teke otu(Epimedium) gibi bileşenler de NO’nun tüketimini azaltır.

Kaynak: flexonline.com

22
68
admin
admin - 7 yıl önce
38560 0 22
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları