Powerlife 3lu set

DANABOL

DANABOL

Danabol özellikle yurtdışında oldukça fazla kullanılan ve testosteron seviyesinde artışa sebep olan ve birçok sporcu tarafından kullanılan bir üründür. Sporcu kişiler tarafından antrenman esnasında performansın arttırılması için kullanılır. Kullanımı oral yoldan yani ağız yolundan olmaktadır. Bazı veterinerlik ilaçlarının içerisinde enjeksiyon olarak da bulunmaktadır.

Yeni başlayanlar için kullanımı 4-6 hafta süre ile günlük 30-50 mg şeklinde olmalıdır. Danabol’ un fazla alınması ile birçok komplikasyon meydana gelmektedir. Bu yüzden uygun dozlarda kullanılmasını sağlık açısından önem teşkil etmektedir.

DANABOL’ UN ETKİLERİ

Danabol özellikle kullanıma başlandığından itibaren bireyin enerjisinde artışa ve kendisinde aşırı güven oluşmasını sağlar.

DANABOL NASIL KULLANILMALIDIR?

Danabol özellikle protein içeriği yüksek olan besinlerin yanında ve spordan önce kullanılmalıdır.

DANABOL’ UN YAN ETKİLERİ

Jinekomasti: Özellikle yüksek miktarda alınan steroid yağ dokusunda artışa ve aynı zamanda kas dokusunda azalışa sebebiyet vermektedir. Vücutta olması gerekenden daha fazla su tutması da bu durumu tetiklemektedir.

YağlıCilt: Özellikle içerisinde bulunan yüksek miktarda ki streoid vücutta yağlanma yaparak bazı cilt sorunlarına sebep olmaktadır. Özellikle yağlanan cilt sivilce oluşumu için oldukça elverişli bir ortamdır.

Yüz ve Vücut Tüylerinde Artış: Testosteron seviyesinde artış oluşturmasından dolayı bazı bireylerin yüz ve vücut bölgesinde bulunan tüylerin büyümesine sebep olabilir. Özellikle kadınlar için oldukça sıkıntılı bir durum olan yüz ve vücut bölgesinde ki tüylerin büyümesi bazı kadınların bu ürünü kullanmamasını sağlamaktadır.

Kellik: Bazı bireylerde bu ürün kullanımı ile erkek tipi diye adlandırılan bir kellik oluşmaktadır.

SesdeKalınlaşma: Testosteron seviyesindeki artışa bağlı olarak sesin kalınlaşması görülebilmektedir. Özellikle kadınlar tarafından hiç iyi karşılanmayan bir yan etkidir.

Hepatotoksitite: Bazı durumlarda ilacın içerisinde bulunan bir bileşen karaciğerde hasar meydana getirebilir. Özellikle bu bileşenin kanda aşırı miktarda birikmesi sonucu karaciğerde toksitite oluşabilir. Bunun görülme sıklığı azdır. Ama dikkat edilmesi gereken ve hayati tehlike taşıyan bir durumdur.

KanLipitlerindeBozulma: Özellikle yüksek steroid içeriği yüzünden kolesterol seviyesinde yükselmelere sebebiyet vermektedir. LDL kolesterolün yükselip, HDL kolesterolün düşmesine sebep olmaktadır. Bu durum bireyin kalp ve damar hastalıklarına karşı yatkın olmasına neden olmaktadır. Bu yüzden bu ürünün kullanılırken dikkat edilmesi gerekmektedir.

TestosteronAnomalileri: Ürünün yüksek dozlarda ve uzun süre kullanılmasına bağlı olarak vücutta bastırılmış olarak bulunan testosteronun salgılanmasına sebebiyet verebilir.

 

 


 

13
0
admin
admin - 5 yıl önce
6677 0 13
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları