Powerlife 3lu set

Doğal Olarak Fit Olan İnsanların Diğer Herkesten Farklı Yaptıkları 8 Şey

Hadi yüzleşelim bazen egzersiz zorlayıcı olabiliyor. Bir alışkanlık oluşturmak ve ona bağlı kalmak zordur. Eğer yeni bir şey ise veya bunu sürdürmek için gereken disipline sahip değilseniz de zordur. Şimdi doğal fit olan insanlar ile o noktaya ulaşmayı isteyen insanlar arasındaki farkı deşifre edelim.

1. GÜNLÜK HAYATLARININ NORMAL BİR PARÇASI OLARAK AKTİF OLMALARI.

Otoparkın uzak noktasına park etmeyi severler, yoğun olmayı severler, tenis onamayı, sırf eğlencesine 10 km koşmayı severler ve doğal olarak vücutlarında düşük oranda yağ vardır. Umarım, böyle bir yakınınız veya arkadaşınız vardır çünkü onların günlük aktivitelerini taklit etmek çok iyi olacaktır. Eğer egzersiz yapmayı erteleyen veya bundan korkan biri iseniz yeni bir yaklaşım edinmeniz gerekiyor çünkü fit yaşam stili hayatınızın bir parçası olmak zorunda. Eğer egzersiz yapmaktan nefret ediyorsanız o zaman keyif alacağınız bir şey bulmalısınız. Biz vücut geliştirmeyi seviyoruz ama belki siz crossfit seviyorsunuzdur. Ne sevdiğinizi keşfedin ve bunu bir iş olarak görmeyin.

2. ZİHİN OYUNLARI OYNARLAR.

Günlük egzersizlerin yorgunluğu ile mucadele eden birisine rastlayabilirsiniz. Birçokları kendileri ile akıl oyunları oynarlar. Net kuralları vardır. Örneğin, sporlarını yapana kadar duş almazlar. Bir diğeri ise her gün çok aktif olmayı gerektirecek bir şey yapmaktır. Hergün aynı şey olmak zorunda değil. Bir gün bisiklet sürmek olabilir, bir başka gün boks kursuna gitmek olabilir, bir gün ağırlık kaldırmak ve diğer gün yüzmeye gitmek olabilir. Karıştırın.

3. DİYET YAPMAZLAR.

Doğal fit insanları normalde kalori hesabı yaparken veya yedikleri her şeyi izlerken görmezsiniz. Sağlıklı bir biçimde yaşamaya adapte olmuşlardır. Bir paket Doritos yerine sağlıklı tam gıdalar tüketmeyi tercih ederler. Arada sırada bir avuç Doritos yiyebilirler ama kesinlikle tüm paketi değil. Mevcut tüm diyetlerin tuzağına düşmezler. Aslında, birçokları diyet yapmazlar. Yeşemek içen yerler, yemek için yaşamazlar.

4. FİT ARKADAŞLARI VARDIR.

Şu atasözünü bilirsiniz, “Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş”.  Doğal fit insanların arkadaşları da fittir. Doğal fit bir insan hergün kayak yapıyor olabilir dolayısı ile kayakçı arkadaşları olur. Egzersizlerinizde istikrarlı olun ve böylece spor salonunda ya da fit olmak için ne yapıyorsanız o mekanda sürekli aynı insanları göreceksiniz. Sizin de fit arkadaşlarınız olacaktır. Eğer sürekli oturan, zamanının çoğunu kanepede geçiren ve fastfood tüketen insanlarla vakit geçirirseniz siz de o tarzda bir insan olursunuz. Hedeflerinizi destekleyen insanlarla olmak gerçekten önemlidir.

5. UYURLAR.

Doğal fit insanlar uykuya öncelik verirler. Yeteri kadar uyuyarak motive olurlar ve böylece egzersizlerini güzel bir biçimde gerçekleştirirler. Her gece 7-8 saat uyurlar.  Naturally fit people. Defalarca ispatlanmıştır ki yeteri kadar uyumamak metabolizmanızı yavaşlatabilir. Hızlandırın ve biraz uyku uyuyun. Güçte kalmanızı sağlayacaktır ve daha iyi bir performans ortaya çıkaracaktır.

6. MÜCADELEYİ SEVERLER.

Doğal fit insanlar yeni şeyler deniyorlar. Sürekli olarak yeni hedefler edinirler ve bedenlerinin sınırlarını test ederler. Vücutları değişimi sever ve doğal fit kalmalarını sağlamalarının tek yolu ilgiyi canlı tutmaktır. Yeni bir spor, seni bir spr salonu veya yeni bir aktivite denerler. Ironman yarışları, triatlonlar, crossfit oyunları, vücut geliştirme ve daha fazla yarış için kayıtlar yaptırırlar. Bu onlar için bir yolculuktur, ulaşılacak bir hedef değil.

7. BUNU ÖNCELİKLERİ YAPARLAR.

Doğal insanlar aktif olmaya bağımlıdırlar( iyi anlamda). Aktif olmak için hergün kendilerini zihinsel olarak ayarlarlar. Bu tartışmasızdır. Buna günlük öncelik verirlerse, iş hayatında, sosyal hayatlarında, ev hayatında, seks hayatında ve egzersiz hayatında daha başarılı olacaklarını bilirler. Gerçekten benliklerinin bir parçasıdır.

8. MÜKEMMEL DEĞİLDİRLER.

Mükemmellik arayışında değillerdir ama kendilerinin daha bir versiyonu arayışındadırlar. Uzun vadede fit kalmak için anahtar ölçülü biçimde disiplindir. Doğal fit insanlar bir spor gününü kaçırdıklarında veya fazladan bir kurabiye yediklerinde kendilerini parçalamazlar. Bu tarz şeyler sıradışı istisnalardır. Vücutlarını dinlerler. Eğer daha iyi hisstmelerini sağlayacaksa bir gün dinlenmek için bir spor seansını kaçırmanın daha iyi olacağını bilirler.

Bugün dışarı çıkın ve sıkı bir vuruş yapın. Her egzersizi ve her günü doğal fit olma yolculuğunuza uzanan bir yol yapın.

20
74
admin
admin - 5 yıl önce
8120 0 20
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları