Powerlife 3lu set

Doğal Yollarla Vücut Geliştirmenin Sırları

Reklam Alanı
Antrenmana başladığınız ilk yıl her zaman en verimli yıldır ve bu zaman diliminin verimliliği ile boy ölçüşmek imkânsızdır. İnanılmaz şekilde hem kas hem de güç kazanmak istiyorsanız şu 6 noktaya dikkat edin.

1-) ANTRENMAN RUTİNİ

Ne tipte antrenman bölümleri uyguladığınız fark etmez. Bir tane seçin ve bırakmayın. Güç ve kas kazanmanız yalnızca ve yalnızca 2 faktöre bağlıdır: İlerleme ve aşırı
antrenman.

2-) İLERLEME

Daima ve daima daha fazla ağırlık kaldırmaktan ve antrenman tekrarlarını uygulamaktan kaçınmayın. Bahane yok. Ağırlık çalışmalarındaki ilerleyiş, anabolik gelişimi hızlandırmanızda ve maksimum kas yapmanızda yardımcı olacaktır.

3-) SÜRANTRENMAN

Çünkü çoğu antrenman rutini, hep daha fazla ağırlık kaldırma üzerine kuruludur ve kendinizi öldüreceğiniz noktayı bilmeniz imkânsızdır. Eğer aşamalı şekilde ağırlık kaldırmaya devam ediyorsanız, bunu 1 saatten fazla yapmamalısınız. Daha fazlası zararlıdır.

4-) BULKİNG (Metabolik kapasiteyi artırma olarak açıklanabilir.)

­

Doğal vücut geliştirmenin bir sırrını da bulking olarak gösterebiliriz. Eğer yeterince yemek yemek istemiyorsanız, kas yapmanız pek mümkün değildir.

­

5-) UYKU

Vücut geliştirmenin bu sırrı elbette roket bilimi gibi gizemli değildir. Eğer deli gibi ağırlık kaldırıp, deli gibi yemek yiyorsanız, deli gibi de uyumanız gerekir. Günde Doğal Yollarla Vücut Geliştirmenin Sırlar ı9-10 saat uyumalısınız. İnsan vücudu, uyurken büyüme hormonu salgılayan bir fabrikadır. Dinlenin ve vücudunuzu onarın. Bir önceki gece yeterince uyumamışsanız, gündüz vakti fırsatınız olduğunda kestirin.

6-) KREATİN

Kreatin, vücut geliştirmek isteyenler için güçlü bir takviye gıdadır. Daha fazla kreatin monohidrat satın alın ve bunu 6 hafta boyunca test edin. Sizi daha güçlü ve daha iri yapacaktır. Fakat yine de kreatin sayesinde kazanacaklarınız sınırlıdır. Çünkü steroid gibi işlevleri yoktur. Ancak yine de fark edilir bir artış sağlar ve bu yüzden paha biçilmezdir. 6 haftalık kreatin denemenizden sonra bir aylık ara verin. Ve her şey iyi gittiyse, kreatinden dolayı herhangi bir yan etki oluşmamışsa,(yan etkisi nadiren görülür) aynı döngüyü tekrar uygulayabilirsiniz.

­

Kaynak: Bodybuilding.com

29
88
admin
admin - 8 yıl önce
141659 2 29
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları