Powerlife 3lu set

Dünyanın En Büyük 5 Fitness Zinciri

Reklam Alanı
5.GNC-GENERAL NUTRITION CENTER- VÜCUT GELİŞTİRME VE KİLO VERME DESTEKLEYİCİLERİ

GNC geniş bir web varlığının yanısıra sadece birleşik devletlerde 7334 tane şubeye sahip. Firma vücut geliştirme ve kilo verme destek ürünlerinin çeşitlerini satıyor, vitaminler ve diğer sağlık ve güzellik ürünleri ile birlikte. Firma 1935 yılında David Shakarian tarafından 2 şube ile açıldı; bu ilk vitrinler sel tarafından zarara uğradıktan sonra Shakarian işini posta sipariş katalogları da olacak şekilde genişletti.

4.ANYTIME FITNESS- SPOR SALONU ZİNCİRLERİ

Bu Minnesota merkezli firma Chuck Runyon ve Dave Mrtensen tarafından 2001 yılında kuruldu, ve Amerika’daki bir numaralı spor salonu zinciridir. Günün 24 saati açık ve Birleşik Devletler’de 2425 şubesi var.Şu an Amerika’daki franchise lar arasında birinci sırada ve 2013 yılında dünyadakiler arasında da 10. Sıraya yükseldi. En umut vaadeden firmalar listesinde Forbes, Anytime Fitness’ı 14 numaraya yerleştirdi ve ederi 484 milyon dolar. Spor salonu üyelerden ayda sadece 40 dolar alıyor ve çalışan sayısını az tutarak para biriktiriyor.

3.PLANET FITNESS- SPOR SALONU ZİNCİRLERİ

Planet Fitness şuan 642 şubeye sahip ve NBC tarafından En Büyük Kaydeden olarak ilan edildi. Firma yargısız olmayı iddia ediyor ve ağırlık kaldırırken üyelerin inleme çığlık ya da diğer korkutucu sesleri için bu tür davranışları önlemek için bir alarm sistemleri var.( 2006 yılında bu sebepten dolayı üyeliğini iptal eden bir müşterileri tarafından dava edilmişlerdi.)

Planet Fitness daha sonraları, üyelerinden özel çalıştırmalar için aylık yaklaşık 10 dolar alırken kendilerini Schwarzenegger tipi kurumların antitezi olarak pazarlıyorlar.

2.BEACHBODY-P90X

Amerika'da uykusuz kalan herkes gecenin 3’ünde yayınlanan Beachbody teklifleriyle dolu televizyon tanıtımlarını görmüşdür. Fitness firması 2001 yılında Carl Daikeler tarafından başlatıldı ve P90X, çılgınlığı ve Hip Hop karınlarını arkasına aldı.

Beachbody bir gecede ortaya çıkan bir başarı değil; 2005 yılında ortaya çıkan ve P90X için yayınlanan ilk tanıtım bebek adımları ile yürümeye çalışan çocuktan bile daha sert çarpmıştı.P90X tanıtım reklamının 22. Tekrarına kadar ne Daikeler ne de Beachbody insanların telefonu kapıp DVD programlarını ve ürünü sipariş etmelerini sağlayamamıştı.

1.HERBALIFE- NUTRITIONAL SUPPLEMENTS AND FITNESS PRODUCTS

Ülkemizde bile 100'lerce şubesi olan o meşhur şirket. Geçmişe bakarsak 1980 yılında kurulmuş ve dünya çapında 79 ülkede bir çok şubesi olan şirket. Bir çok spor dalında sponsorlukları bulunmaktadır. Bunlar futbolda Real Madrid, Olimpiyat takımları, İtalyan yüzme takım vb. şeklinde listelenebilir. Forbese göre 2012 de 346 milyon gibi yüksek bir satışa ulaşmışlardır. Ancak 2014 yılının başından bu zamana %32'lik bir satış kaybı yaşamışlardır.

17
0
admin
admin - 6 yıl önce
7285 1 17
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları