Powerlife 3lu set

Dymatize Dyma-Burn Xtreme Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
• Ürün iyi . Ne baş ağrısı,ne uyarıcılara bağlı aşırı sinirlilik,ne de mide huzursuzluğu vb şikayetim yok .Tek olumsuz noktası; dramatik bir etki hissetmemiş olmam.

• Ben enerji isterim,sinirlilik ya da huzursuzluk değil.Kafeine karşı yüksek toleransım var bu yüzden sabahları kahveyle alıyorum,beni pek etkilemiyor.Tavsiye edilen dozda alıyorum ve gece uyuyabiliyorum.Bir diğer yağ yakıcıyı da kullandım ve katı bir diyet uygulamadım.Bunu aldığımdan beri ise daha katı bir diyet uyguladım ve daha fazla sonuç almaya başladım.Tavsiye ederim.

• 4 haftadır kullanıyorum,%2-3 oranında yağ yaktım,müthiş odaklanmış ve enerjik hissediyorum ayrıca bende sinirlilik gibi bir yan etki yapmadı.

• Tipik kilo vermeye çalışan bir adam değilim. Bu satıştaydı,o yüzden denedim,geçmişte de Dymatize ürünleri kullandım,kalitesinden,tadından ve değerinden oldukça memnun kaldım.Orta kesitimde yağ yakmak ve kas geliştirmek için bir yol arıyordum.Bu ürün bu konuda bana yardımcı oldu.%3 oranında yağ yakmamı sağladı.

Ürün çok sert değildi ve kesinlikle bana enerji ve moral artışı sağladı,daha iyi odaklandım.Bu etkiler birkaç haftadan sonra azalıyor olsa da,kilo verme etkisi devam ediyor.Etiketindeki gibi kullandım ve hiçbir yan etkiyle karşılaşmadım.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

• Bu ürün yüksek kafein içeriği nedeniyle uyanmanıza yardımcı olacak,ancak kesinlikle iştahınızı bastırmıyor.Bunun yerine kahve alırım çünkü daha ucuz.

• Bu ürün gerçekten harika! Diğer yağ yakıcı ürünlerde hissettiğim tuhaf mide sorunları veya sinirlilik hali hissetmedim.İhtiyacım olduğunda kesinlikle bir daha satın alacağım!

• 2 haftadır kullanıyorum ve gerçekten yağ miktarında azalma,enerji miktarında artış hissettim.

• Dyma -Burn kesinlikle bana enerji sağlıyor.Özellikle ağırlık antrenmanından yarım saat kadar önce kullandığımda etkilerini hissediyorum.Bilinen yağ yakıcı ve iştah kesicilerden­ yapacağınız bir kokteyl,hedefinize daha kolay ulaşmanızı sağlayabilir.

Burada yerel spor salonu sürekli olarak bunlardan satar ve hem üyeler ve eğitimciler çok olumlu yorumlar yaparlar . Oldukça iyi şeyler, ilk kez kullananlar bile memnun kalırlar. Eğer Guarana / Kafein / Tirosinin türü ürünleri daha önce almamışsanız vücudunuz buna alışana dek hale sabahları bir tabletle başlamak sizin için iyi olacaktır.

Reklam Alanı
• Bu ürünün kilo kaybına yardımcı olduğunu biliyorum , ama ben antrenman öncesi kullanıyorum,neden derseniz bence birçok antrenman öncesi takviyeden çok daha iyi! Mükemmel bir enerji elde ediyor ve iyi çalışıyorum!

• Dyma burn kullandığım günlerde kendimi daha enerjik hissediyorum.Diğer markalarla karşılaştırdığımda,en büyük farkın daha az sinirlilik hali olduğunu söyleyebilirim.Dyma burn kullandığımda daha aktif ve odaklanmış hissederken,diğer markalarda kendimi odaklanamamış ve huzursuz hissediyorum.Kilo vermek için kesinlikle tavsiye ederim.

• Mükemmel bir yağ yakıcı.Bunu kullanmadan birkaç ay geçirdim ve vücutta alışkanlık yaratmadığını gördüm.Vücudu uyanık tutuyor! Mükemmel bir ürün.

• Bana spor salonunda büyük bir odaklanma gücü ve enerji verdi . Bu ürünü seviyorum .

• İyi ürün.5 haftadır kullanıyorum.Bu süre içinde %2.5 yağ yaktım (6 kilo) İlk defa yağ yakacaksanız bu ürünü tavsiye ederim aksi halde için Yohimbe olan bir ürün tavsiye ederim.

• Bu ürünle ufak bir miktarda hayal kırıklığına uğradım.İştahın bastırılması,yağ yakma ve enerji hissetme konusunda bir duygu eksikliği hissettim.Diğer ürünlerle karşılaştırdığımda hala yorgun ve aç hissediyorum.Şişede 340 mg kafein içerdiği yazıyor ancak ben daha az hissediyorum.

• İyi bir ürün ama en iyisi değil.Hesaplı fiyatıyla kilo vermeme ve iştahımı azaltmaya yardımcı oldu.

• Bu ürün oldukça iyi.Aslında ben yağ yakıcı ürünleri değerlendirmiyorum çünkü bu biraz da ne kadar kullandığınıza ve ne kadar antrenman yaptığınıza da bağlıdır.Ben bunları genelde içerdiği enerji ve antioksidanlar için takviye olarak kullanıyorum.Bununla birlikte salonda bana yağ yaktıracaksa çok memnun olurum ama çok güvenmeyin.

Reklam Alanı
Sevdiğim maddelere gelince, l – karnitin , yeşil çay ekstresi , kafein , ahududu ketonları ve kırmızı biber özü (thermogenisis’i artırdığını umuyorum) Bunların hepsi doğaldır ve teoride sağlıklı bir metabolizma ve yüksek bir enerji için gereklidir.

• Bana hiçbir yan etkisi olmadı,sabahları antrenman için bana oldukça enerji verdi,16 günde 5 kilo verdim ve kendimi çok aç hissetmiyorum artık.Bomba gibi bir ürün.

• Bu mükemmel bir üründür . Ben sadece bir hafta önce kullanmaya başladım ve antrenman öncesi kullandığım takviyelerin yerini alacağını düşünüyorum . Zaten sonuçları görmeye başladım. Salonda kalori yakmak isteyen herkese tavsiye ederim.

• Enerji düzeyleri ? Tavan yapacak! Reklamda söylendiği gibi,benim için kafein içerikli şeylere bağımlı olmak çok kolay,bu yüzden bazen bırakmalı bazen de kullanmalıydım.Kesinlikle odaklanmama ve daha sıkı antrenman yapmama yardımcı oldu.

Ben genellikle gece uykusuzluk çekmemek için günde 1 tablet alıyorum.Günde 2 sefer alırsam bu beni sinirli yapıyor.Verdiğim paranın karşılığında daha fazlasını veriyor! Boş mideye içmeyin.Çünkü bu şekilde yağ değil midenizi yakar!

25
0
admin
admin - 8 yıl önce
6135 0 25
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları