Powerlife 3lu set

Dymatize Elite Casein Protein Kullananların Yorumları

-Almaya devam edeceğim harika bir ürün olduğunu düşünüyorum.2 alana 1 bedava kampanyasını kullandım ve buna değdi.Bu ürün birkaç kilo almamı sağladı.Kas geliştirmek isteyen herkese tavsiye edebilirim.Ben sütle alıyorum ve tadı iyi oluyor.

Reklam Alanı
-Bunların 4lb’lik olanlarını bitirdim.Fakat şunu söylemeliyim ki %100 kazein değil,süt proteini konstantresi içeriyor.Yine de bu ürün benim için oldukça iyiydi ve kontrollü diyet/egzersiz programımda oldukça işe yaradı.Tadına gelince cinnamon bun iyiydi ancak diğer ürünlerle karşılaştırdığımda,onlar kadar iyi olduğunu söyleyemem.Ancak hala yine -satın alacağımı söyleyebilirim.

-Bu ürünü kullanmaya elverişli kılan şey; hareket halindeyken alınabilmesi bence.Bunu kullandığımdan beri yağ oranında azalma ve kas geliştirme konusunda iyi sonuçlar elde ettim.Tadı iyi ve diyet uyguladığımdan beri,bunu içeceğim anları bekliyorum.Beslenme programlarına protein eklemek isteyen herkese tavsiye ederim.

-Dymatize casein’i çok seviyorum,fakat farklı bir lezzet demek istemiştim,ancak çikolatalı fıstık ezmesini karıştırmaya gerek yoktu.Blender kullanarak bile karıştıramadım.Çok tıknaz olmuştum.Bunun için üzgünüm.Sanırım çikolataya geri döneceğim.

-Güzel tadı var ancak diğer her şey gibi zamanla tadından bıkıp değiştirmek isteyeceksiniz.

-Dün aldım be gerçekten mükemmel! Önceki kullandığım ON marka kazein gibi kireçsi bir görünüm içermiyor,iyi karışıyor ve kolesterol içermiyor.Ayrıca tadı çok güzel.Hatta badem sütü ile tadının nasıl bir şey olacağını çok merak ediyorum.

-Kesinlikle en favori proteinim! Cinnamon Bun tadı gerçek olamayacak kadar güzel! Zor bir çalışmadan sonra gece çok güzel oluyor.Kesin bir beslenme ürünü.Tutarlı kalite.Makul bir fiyat.Kesinlikle çok iyi!

-Ben kurabiye ve krem kazein satın aldım.Lezzet fena değildi ancak keşke içeriğini daha iyi araştırmış olsaydım.Ben daha çok organik gıdalara bağlı kalmak istedim ve vücut geliştirme takviye gıdalar inandığım her şeye ters düşüyordu.Ancak bu özel ürünü deneme konusunda gerginlik yaşadım.Genetiği değiştirilmiş soya yağı kullanıyorlar (En azından diğer firmaların aksine,bunu yazmışlar) ve sağlığa birçok olumsuz etki yaptığı düşünülen yapay tatlandırıcı sucrolose eklemişler.Keşke böyle şeyler içermeseydi.Sağlı konusunda bilinçliyseniz,başka şeyler aramanızı tavsiye ederim.

-Bu ürünü seçtim çünkü kolesterol içermiyordu ve gece boyunca vücudu iyi besliyor.Eğer tarçın tadını seviyorsanız,cinnamon bun aroması çok lezzetli,bununla birlikte kurabiye ve krem de fena değil ancak iyi karışmıyorlar.Eğer bünyesi zor kilo alan bir tipseniz,kazein almanızı öneriyorum,tıpkı benim gibi kilo almak için her gün kazein alması gereken biriyseniz,özellikle tavsiye ederim.

-Kazeinin nasıl iyi karışım olduğunu görmek beni şaşırttı.Çok koyu kıvamlı değildi.Tadı çok güzeldi.Su,buz ve birazcık kahveyle karıştırdım.Beyaz tortular olduğunu fark ettim ama onları tadamam.Bu ürünü takviye gıda cephaneme ekliyorum.

-Uzun süre Optimum kazein kullandım ve bunu Dymatize ile değiştirebileceğimi düşündüm.Tarçın aroması hoşuma gitti,özellikle suyla karıştırınca! Bunu yulaf ezmesi içine ekleyeceğim ve harika bir tadı olacak.Optimum gibi yoğun kıvamlı değil,ben yoğun kıvamı seviyorum ancak her ikisi de kendi alanında güzel ürünler.

-Bu ürünü almadan önce Optimum kullanıyordum ve harika sonuçlarını görünce Dymatize kullanmaya başladım…İyi olmasını sağlayan,güzel dağılabilmesi.Mükemmel besin değeri,lezzeti,iyi karışabilmesi ve çok yönlü olması da cabası.Şekersiz badem sütü ve bir parça buzla karıştırdım ve kek yapmayı da denedim.Proteinli krep veya yulaf ezmesiyle birlikte denemek için de sabırsızlanıyorum!

-Bu ürün olmadan yaşayamam.Vanilyaya,tarçına,kurabiye ve kremaya bayılıyorum,diğer lezzetleri denemek için de sabırsızlanıyorum! Bb.com adresindeki fiyatı iyi,özellikle 4lb’lik olan oldukça uygun fiyatlı.Suyla karıştırma gibi can sıkıcı bir işe kalkışmadan,yumurta akıyla kendi “şekerli” karışımımı yapıyorum ve gece yatmadan önce çok iyi oluyor.Aç bir şekilde uyanmıyorum artık.Açlığı savuşturmak için sadece gün ortasında az bir miktar suyla karıştırıp kullanıyorum.Yunan yoğurdu ve pb2 ile karıştırıyorum,dondurma şeklinde tüketebiliyor,kreplerin içine koyabiliyorum ve protein alımını artırmak için çilekle birlikte tüketiyorum.Whey proteini tadından hiç hoşlanmadım ancak dondurulmuş kazein iyi oluyor.Kendimi iyi hisediyorum.

-Her ne kadar tadı kulağa hoş gelse de,tahammül edemiyorum.Geçen 3 haftayla birlikte,kötü tadından ötürü bunu çöpe atabilirim sanırım.Fakat protein ihtiyacını karşılama konusunda tatmin edici,besin değeri diğer ürünlerle kıyaslanabilir,tek canı sıkıcı noktası yeterli su kullanmazsanız topaklanabiliyor.

21
100
admin
admin - 8 yıl önce
5514 0 21
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları