Powerlife 3lu set

Dymatize Super Mass Gainer Kullananların Yorumları

-Neredeyse 2 aydır kullanıyorum ve ­173,5 pound ağırlıktan -186,5 ­pounda ulaştım.Kas yapmak ve kuvvet kazanmak için oldukça iyi bir ürün.Özellikle çilekli olan çok lezzetli.Elbette kilo aldıracak ama aldığınız her kiloya değecek.

Reklam Alanı
- Kas yapmak istiyorsanız,ihtiyacınız olan ürün bu! Süt olmadan öğün başına 1300 kalori mi? Bu mükemmel! Normal günlerde yarım porsiyon,kardiyo günlerinde ise tam porsiyon alıyorum.Tam porsiyon kullanacaksanız,gerçekten blender ihtiyacı duyacaksınız! Yarım porsiyonu bir shaker içinde hazırlayabilirsiniz.

-Bu gainer ürünü çok sevdim! Çok fazla şeker eklemeden kalori , protein ve karbonhidrat ile yükleniyorum . Bu ürünü kullanırken kuvvet kazandım ve vücut yaptım,ayrıca iyileşme süreci yarı yarıya azaldı . Bunun sebebi içerdiği glutamin miktarı,kreatin değil . Kesinlikle vücut yapmak için, lezzetli bir yoldur . Ayrıca şimdiye kadar fiyatı en iyi ürün bu .

- Shaker ile karıştırması zor ancak bir süre sonra karışacak ve kıvamı yoğun olacak . İyi karıştırıldığında gerçekten şekerli oluyor.Bende işe yaradı ve iyi bir diyetle (kalori fazlası) 1 ayda 12 lbs kazandım.Tamamen almak zor bu yüzden günün son öğünü olacak şekilde almanızı tavsiye ederim.Antrenmanda tembellik etsem bile gerçekten iyi kazançlar elde ettim.Bulk diyetinden kilo aldığımı görünceye dek bunu kullanmayı bırakmadım.

-Tadına rağmen (Kurabiye ve krema hayranı değilim) ­1 )sindirim enzimleri çok yardımcı oluyor ve şişmiş hissetmiyorum . 2) Benzer ürünler gibi tatlılık oranı yüzünden bulantı hissetmiyorum.Genele göre yüksek kalori ve düşük şeker oranı kombinasyonu oldukça iyi.Bir dahaki sefere çikolatalı olanı deneyeceğim.
 

- 5 haftadır günde 2-3 kez sütle kullanmama rağmen kilo almadım ve hayal kırıklığına uğradım.Yarım doz kullandım çünkü tam doz beni tuvalete koşturuyordu.O kadar araştırma yaptım ve farklı sonuçlar bekliyordum ancak istediğim gibi olmadı.Keşke olumlu yorum yapabilseydim.

- Bence bu mükemmel bir kilo aldırıcı.2 ayda 3.5 kilo aldım.Sorunum şu ki; tam porsiyon koymam için yeterli büyüklükte shaker sahibi değilim.Tadı iyi ama çoğunlukla bayıyor.Tadı kesinlikle erimiş kurabiye ve dondurma gibi.Henüz bitti ve belki çikolatalı olanı denerim.Dymatize gerçekten harika bir marka ve beni asla hayal kırıklığına uğratmadı.Şiddetle tavsiye ediyorum!

- Bu şey harika çalışıyor ! Ben yüksek metabolizma sahibi bir bayanım ve kilo alıp,bunu sürdürebilmek benim için çok zor . 83 pds ağırlığa düştüm ve kilo almak için yöntem aradım.Bu ürüne kadar hiçbir şey işe yaramadı.Bir yıl içinde 100 lbs oldum ve bunu kolaylıkla devam ettirebiliyorum.Her sabah kahvemle içiyorum,hepsi bu! Bu ürünü seviyorum!

38
80
admin
admin - 6 yıl önce
21954 0 38
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları