Powerlife 3lu set

En İyi 5 Kilo Aldırıcı

Kilo aldırıcı veya gainer olarak adlandırılan bu ürünler içerisinde sporcuların ihtiyaç duyduğu protein, karbonhidrat ve yağı bir arada bulundurarak, kas kütlesini arttırmak ve istenen kiloya ulaşmada en büyük yardımcılardır.

Kilo almaya giden yolu kısaca özetlemek gerekirse, gün içinde aldığınız kalori miktarı, harcadığınız kalori miktarından daha fazla olmalıdır. Normal kişiler için bu kalori miktarı beslenme yoluyla sağlanabilir. Ancak sporcuların hem gün içinde ki aktiviteleri hem de yoğun antrenman temposu ele alındığın da, fazlasıyla kalori ihtiyaçları bulunmaktadır. İşte bu nokta da bir kilo aldırıcı(gainer) tercih etmek kas kazanımı ve sağlıklı kilo alma yolunda en iyi seçenek olacaktır.

Piyasada çok çeşitli ürünler bulunmakta ve bunlar kişilerin kafasını karıştırarak tercih yapmasını zorlaştırmaktadır. En iyi 5 kilo aldırıcı(gainer) ürününü nedenleriyle birlikte sizler için listeledik;

1. SSN Mass Refuel ® 5000 Gr

 

Son zamanlarda büyük çıkış yapmış olan SSN Mass Refuel bu ürünü listemize girmeyi başarıyor. Alışılagelmişin dışında ürünün protein kaynağı tamamen wheydir. Bitkisel protein barındırmaz.  Ayrıca Türkiye'de yine tek olan İngiltere 

patentli Palatinose™ içeriğine sahiptir. Palatinose™ içeriğin ne olduğunu öğrenmek için tıklayınız . Bunların yanı sıra sütlü çikolata aromalıdır ve tadı son derece hafiftir. İçtikten sonra midenizde şişkinlik hissi yaratmaz. Düşük şeker oranına sahiptir. Aspartam ve yapay renklendirici içermez. Yüksek protein, amino asit profili ve vitamin içeriğine sahiptir. 5 kilo fiyatı ise sadece 235 TL.

Satın almak için tıklayın: SSN Mass Refuel ® 5000 Gr

 

2. The Protein Works Total Mass Matrix 5000 gr

Bu ürün İngiltere asıllı bir üründür. İngiltere başta olmak üzere birçok Dünya ülkelerinde kilo almak isteyen bireyler tarafından sıkça kullanılmaktadır. Türkiye’ de de kullanımı oldukça yaygın görülmektedir. Kilo vermek kadar kilo almak da bir hayli zor bu yüzden bu tarz yardımcı ürünlere ihtiyaç talebi artmaktadır. Bu ürünümüz yüksek miktarda protein, karbonhidrat içermektedir. Dikkat çeken özelliklerinden birisi bisküvi lezzetinde olmasıdır. Bu durum tüketim kolaylığı açısından kullanıcılara yarar sağlamaktadır. Ürün helal gıda sertifikasına sahiptir. İçerisinde herhangi bir şekilde domuz veya domuzdan elde edilen bir bileşen bulunmamaktadır. Üründe doğal aroma ve tatlandırıcılar kullanılmıştır. Herhangi bir şekilde aspartam içermez. Ürünün şeker oranı oldukça düşüktür. Ürün kilo almanızı sağlıklı bir şekilde desteklemektedir. Ürünün içerisinde bulunan yağlar orta zincirli yağ asitleri, omega-3 ve keten tohumundan oluşmaktadır.

1 Ölçek The Protein Works Total Mass Matrix’ in İçerisinde Bulunan Bileşenler

 • 461 kkal enerji verir.
 • 8.9 gr yağ içerir.
 • 47.6 gr karbonhidrat içerir.
 • 46.5 gr protein içerir.
 • 4.1 gr lif içerir.
 • 0.43 gr tuz içerir.

The Protein Works Total Mass Matrix Kullanımı

Yeni Başlayanlar İçin Kullanım Önerisi: Günde 1 kez olmak şartıyla 1 ölçek the protein works total mass matrix tozunu 600 ml su ile karıştırarak spordan hemen sonra tüketebilirsiniz.

Orta Seviyedeki Kişiler İçin Kullanım Önerisi: Günde 1 kez olmak şartıyla 1 ölçek the protein works total mass matrix tozunu 600 ml su ile karıştırarak spordan hemen sonra tüketebilirsiniz.

İleri Seviyedeki Kişiler İçin Kullanım Önerisi: Günde 1 kez olmak şartıyla 1 ölçek the protein works total mass matrix tozunu 600 ml su ile karıştırarak spordan hemen sonra tüketebilirsiniz.

Satın almak için tıklayın: The Protein Works Total Mass Matrix

 

 

 

3. Olimp Gain Bolic 6000 4000 Gram

1990 yılından beri piyasanın en çok tercih edilen ürünlerini üreten markalardan biri olmayı başarmış Polonya'nın Olimp markası da listemizde. Geliştirmiş olduğu Gain Bolic ürününü bir serviste 80 gram karbonhidrat ve 15 gram protein içermektedir. Ayrıca ürünün %19 gibi büyük bir kısmı kas gelişimine en faydalı aminoasit olan BCAA'dan oluşmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak dünyanın en saf formda olan kreatin çeşidi creapure ve taurin içermesiyle sporcuların büyük beğenisini kazanmıştır. 40 servislik kullanıma sahip bu ürün 0'a yakın yağ oranı içerdiğini de düşünürsek bu listede olmayı fazlasıyla hakediyor.

Satın almak için tıklayın: Olimp Gain Bolic 6000

 

4. Dymatize Super Mass Gainer 5433 Gram

Sporcu ürünlerinde uzman Dymatize markasının bu ürününün yakalamış olduğu yüksek satış oranları boşa değil! Bir serviste 254 gram karbonhidrat ve 52 gram protein ile şampiyonların bile tercih ettiği ürün haline gelmiştir.

Ayrıca yine bir serviste 17,000 mg gibi yüksek BCAA oranıyla da sporcuların favorisi haline gelmiştir. Sporcuların ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleride unutmayan Dymatize markası bunlarıda ürüne ilave ederek, bu başarılı ürünü geliştirmiştir.

Satın almak için tıklayın: Dymatize Super Mass Gainer

 

 

5. Nutrich Mass Gainer 6000 gram

Nutrich Mass Gainer  kilo alma konusunda ihtiyacı olan sporculara destek olma sürecinde oldukça etkili olan yeni bir üründür. Üretimi Türklere ait olan kilo aldırıcı bu ürünün fiyatları ise oldukça uygundur. Yerli üretim olmasının yanı sıra piyasaya yeni giriş yapmış olmasına bağlı olarak fiyat seviyelerinin düşük olması mantıklı bir politikadır. Ürün kalitesinin yukarılarda olmasına rağmen fiyat politikasının düşük seyretmesi biraz şaşırtıcı güzelliktedir.

Ürün fiyatlarının böylesine uygun seyrediyor olması, supplementler konusunda imkanları kısıtlı olan sporculara iyi bir seçenek olabilir. Nutrich Mass Gainer ürünü bir AloProtein markasıdır. Yapılan yakın incelemelerde, ürünün yapay renklendirici ve yapay tatlandırıcı (aspartam) içermediği görülmüştür. Bu özelliklere ek olarak, bu üründe düşük şeker oranı içeriği vardır. 110 gramlık servislerden oluşan Nutrich Mass Gainer ürününün içeriği 1,5 gr kreatin monohidrat ve 1 gr glutamin ile zenginleştirilmiştir. 6000 gramlık paketler halinde piyasada yer alan Nutrich Mass Gainer ürününün her bir servis için içerik özellikleri ise;

 • Servis sayısı 55
 • Karbonhidrat 94 gr
 • Kalori 410
 • Protein 7,7 gr
 • Glutamin 1 gr
 • Aspartam ve yapay renklendirici içermez

Satın almak için tıklayın: Nutrich Mass Gainer

Kaynak; https://kiloalmaninyollari.net/en-iyi-kilo-5-aldirici/

Gainer ve Kilo aldırıcı ürünlerin diğerleri; https://www.aloprotein.com/kilo-ve-hacim

25
100
admin
admin - 4 yıl önce
26036 0 25
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları