Powerlife 3lu set

Evine Spor Salonu Kurmak İsteyenlere Rehber

Eğer spor hakkında ciddiyseniz,­Başarılı Sporun 6 Sırrı – Specific Conditioning­adlı bu 6 kuralı bilmeli ve yaşamalısınız.

Spor salonuna gitmeyi seviyorum. Salondaki insanlar, sesler gerçekten çok ilham verici. Ama bazen salona gitmek için karşınıza iş yoğunluğu ve mesafeler gibi engeller çıkabilir. meşgul olabilirsini Hiçbir şey daha ilham verici olamaz. Ama hayat yolunuza çıkabilir. Benim yeni favori antrenman yerim; evim. Başarılı bir şekilde antrenman yapmam için ihtiyacım olan her şey var. Ve bu, bana bir servete mal olmadı.

Reklam Alanı
Bunu Dikkate Alın

Bir sağlık kulübü veya spor salonu üyeliği için yılda ne kadar harcamak zorundasınız? Şimdiye kadar spor salonuna gittiğiniz yılları ve bundan sonra kalan ömrünüzde gideceğiniz yılları ekleyin. Gerçekten çok para eder! Bunu düşündüğünüz zaman, kendi aletlerinizi satın alıp evde çalışmak daha mantıklı bir hale geliyor.

Spor salonuna arabayla gitmek yok. Beklemek yok. Rahatsız edici satış elemanları yok. İstediğiniz müziği dinleyebilirsiniz (veya cardio antremanı için spor salonunuza televizyon koyabilirsiniz ). Bu arada işin en güzel yanı, her zaman açık olması. Tatil gününde iyi bir antrenman yapmak istiyorsanız, yapabilirsiniz.

Fitness amaçlarınıza başarıyla ulaşmak için, hangi ekipmanlara ihtiyacınız olduğuna karar vermek için bir plana ihtiyacınız var.

Eğer paradan, zamandan tasarruf edip minimum sürede başarınızı en yüksek seviyeye çıkarmak istiyorsanız aşağıdaki 6 esas ZORUNLUDUR.

1-) Kişisel fitness hedeflerinizi mümkün olduğunca belirgin bir biçimde tanımlayın.

* Fitness ile alakalı her hedef için, başarılı olmak adına kullanabileceğiniz birkaç yöntem vardır, ama önce nereye gittiğinizi bilmeniz gerekir. Daha güçlü mü olmak istiyorsunuz? Kas mı inşa etmek istiyorsunuz? Kilo vermek veya vücut yağlarınızı azaltmak mı istiyorsunuz? Dayanıklılığı arttırmak? Stresi azaltmak? Bir spor için hazırlık mı yapıyorsunuz? Veya hepsi…

Tamamen fayda sağlayamayacağınız aletlere ihtiyacınız olandan daha fazla para harcayabilirsiniz. Hedeflerinizi başarma denemelerinizde başarısız olabileceğinizi belirtmeye gerek yok.

2-) Ev spor salonunuza ne kadar boş alan ayırmak istiyorsunuz?

* Evde sadece 5 x 5 bir boş alan varsa, gerçekten verimli olmak zorunda kalacaksınız. Böyle küçük bir yere büyük fitness aletleri sığdırmayı beklemeyin.

Gerçekçi olun. Belki de depo olarak kullandığınız odayı temizleme zamanı gelmiştir. Belki boş yeriniz vardır, ama spor salonunuzu biraz portatif hale getirmeye ihtiyacınız olacak, böylece kullanmadığınız zaman bir yere depolayabilirsiniz.

3-) Antrenman aletlerinin çeşit ve marka seçenekleri hakkında bilgi edinin.

Hangisiyle rahat edeceğinizi öğrenin. Test sürüşü yapmadan ve birçok seçeneğe bakmadan bir arabaya veya eve yatırım yapar mıydınız? Unutmayın, bu kendinize yaptığınız bir yatırımdır. Yürüme bantlarından, eliptik bisikletlere, ayarlanmış ağırlık aletlerine, barbelllara ve dumbelllara kadar her çeşit alet var.

Ekipmana internette veya kataloglarda göz atın. Antrenman aletleri satan mağazalarda durun ve geçekten bir göz atın, hatta satın almayı dikkate almadan önce bile deneyin. İnanın bana bu iyi bir şey için harcanmış bir zaman. Ekipman hakkında uygun kişi ile fikir alış verişinde bulunacağınız zaman, satış temsilcisi veya fitness profesyoneli olabilir.

30
80
admin
admin - 7 yıl önce
86959 0 30
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları