Powerlife 3lu set

Fit Olmanın İlk 5 Adımı

Reklam Alanı
Fit olmanın ilk 5 adımı

Tüm başları döndüren mükemmel bir fiziğe sahip olmak, hepimizin istediği bir şeydir. Günümüzde güzel bir fiziğe daha hızlı ve daha kolay nasıl sahip olunacağı hakkında daha fazlasını iddia eden sihirli haplar ve yanlış yönlendirmeler vardır.

Gerçek şu ki gün geçtikçe zayıflamak daha zor hale gelmektedir. İşlem görmüş hazır gıdaların olduğu bu dünyada, sert bir karın kasına sahip olmak konusunda çok zorlanırsınız. İşte size her zaman sahip olmak istediğiniz fit bir vücuda kavuşmak için atabileceğiniz birkaç kolay adım.

Adım 1;

Kendinizi fitnessın doğru temel kuralları konusunda eğitin. Yanlış olan fikirlerden vazgeçin. Zayıf vücuda sahip olma konusunda kalori kaybetmek esas konudur. Eğer hiçbir şey anlam ifade etmiyorsa, muhtemelen doğru yapmıyorsunuz demektir.

Az yağlı ve taze yiyecekler yemek önemlidir. Bu süreçle ilgili hiçbir yanlış yönlendirme yoktur ve kötü beslenme seçeneklerini telafi etmek için hap almak beyhude bir çabadır.

Adım 2;

Öz yıkıcı bir süreci temsil eden alkol dedâhil evinizdeki tün gıdalardan evinizi temizleyin. Şunun farkında olmalısınız ki eğer tek başınıza yaşamıyorsanız, bu tür davranışlar birlikte yaşadığınız diğer kişiler tarafından kabul edilmeyebilir. Eğer bir başkasıyla yaşıyorsanız, bu süreci uygulamadan önce bu konuyu o kişiyle konuşun.

Eğer etrafınızda zararlı yiyeceklerden varsa, ya onlardan vazgeçin ya da çöpe atın. Hiçbir şekilde abur cubur almayın ve eğer sürünün lideri sizseniz, zararlı olan yiyeceklerin tekrar evinize girmesini kısıtlayın. Bunu bir düşünün, çocuklarınızın ya da sevdiğiniz kişilerin zararlı şeyleri yiyip içmesine izin vermemelisiniz, bu yüzden bu tür yiyeceklerin evinize girme cazibesine karşı koyun.

Adım 3;

Dışarıda yemek yemekten vazgeçin. Restoranlarda satılan yiyecekler tuz yüklüdür ve yağ bakımından çok yüksektir. Eğer daha sağlıklı yemekler hazırlamayı öğrenmek için yemek kursuna katılmak zorundaysanız, bu yapılacak en iyi karın kasını öğrenmek kadar önemlidir.

Amerikalılar gelirlerinin yaklaşık %40’ını dışarıda yemeye harcamaktadırlar. İnsanların bana yemek pişirmeyi bilmediklerini söylediklerini duyuyorum. Oysaki yemek pişirmek çok kolaydır ve bu yalnızca bir bahanedir. Hayatınızın sorumluluğunu üstlenin.

19
0
admin
admin - 7 yıl önce
87346 1 19
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları