Powerlife 3lu set

Her Spor Salonunda Görebileceğiniz 6 İnsan Tipi

Reklam Alanı
Yaşadığımız alan, renkli, sıradan, değişik, gerçek hayatta rastlanamayacak ve azimli insanlarla dolu. Spor salonuna adımınızı attığınız dakikadan itibaren, aynı şekilde birçok kişinin sizinle aynı çabada oluğu hemen dikkatinizi çekecek. Bireyler arası farklılıklar, kişiden kişiye değişiklik gösterirken, bu ortaklık, bizi bir çatı altında bir araya getirir ve aynı amaç için ortak hareket eden bir topluluk içinde gelişiriz.

Kişileştirme, cansız nesnelere insana özgü özelliklerin aktarılması veya olarak soyut düşünce fikri olarak tanımlanır ve her zaman gittiğiniz spor salonunda sizinle iletişim kurmak için gelen biri, davranışlarına, görünüşüne göre kategorilendirildiğinde veya başkalarının gözünden bakıldığında bu kişiselleştirme tanımlarından birine mutlaka uyuyordur. İşte yaşadığımız alanda var olduğuna inandığımız bazı kategoriler; belki siz onları daha fazla veya farkı adlandırırsınız ama bir ölçüde aşağıdaki başlıklara katılacağınızı düşünüyoruz.

ESKİ KAFALI / İNATÇI TİPLER

İnatçı tip ne zaman spor salonuna gitseniz oradadır. Gün içinde ne zaman giderseniz gidin fark etmez, o her zaman orada gibidir.Ayrıca her egzersizi taklit ederek yapıyormuş gibi görünürler çünkü tüm profesyonellerin çalışmalarını ve o andaki mimiklerini, en ince ayrıntısına kadar izlemişlerdir. Bunun yanında her egzersiz prensibi hakkında uzmandırlar ve tecrübelerini paylaşmak için can atıyorlardır. Vücut geliştirme ve spor ile ilgili geniş bir bilgiye sahiptirler, kendilerini bir tarihçi zannederler, dergilerdeki her ayrıntıyı bilirler ve hiç zorluk çekmeden buralardan alıntı yaparlar. Onlar, sporun gerçek bir fanıdır ve er geç için kendi itibarını elde etmek için engel tanımayacaktır, bunu harika bir vücut yaparak ya da bol pantolon giyerek de yapsa, iki türlü de, görünüşünü bir bel çantası ile tamamlar.

ÖZENLİ TİPLER

Bu kişiler, azimlidir ve sporun faydalarına ve kendi vücudunun sağlığına önem verir. Fit olma arzusu ve kabul görmek son derece güçlüdür ve iyi mizaçları sayesinde sporla ilgili bir şeyler yapan herkese karşı arkadaş canlısıdırlar. Kabul görmek özenli için büyük önem taşır ve kendilerine her spor sezonunda belirledikleri hedef, biri onlara takdir eden, büyük şeyler söyler ümidiyle herkesten daha sıkı çalışmaktır. Özenliler, genellikle sporu iyi bir başarı derecesiyle sonuçlandırırlar çünkü tam anlamıyla iyi bir şey elde edene kadar durmayacaklardır.

VÜCUT GELİŞTİRMEYE TAKINTILI TİPLER

Takıntılı tipler adeta spor salonunda müebbet hapis yatıyor gibidir. Spor alanında oldukça fazla zaman bulunmuş her şeyi denemiş, bazı şeyler keşfetmiş ve yaptıkları yanlışlardan doğruları öğrenmiş, görmüş geçirmiş kişilerdir. Bu kişilerin, en çok ihtiyaç duydukları alanda herhangi bir egzersiz yapabilmeleri için yaşadıkları yerde farklı spor salonlarında üyelikleri olabilir. Onlar, her şeyi görmüştür ve her şeyi bilirler. Herkes onların kim olduğunu bilir ve spor salonundaki üyelerinin bu kişiye ilişkin bir hikâyesi vardır. (iyi ve kötü) Böyle biri olmanın altında spor salonunu iş ve boş zaman değerlendirme yeri olarak kullanmaları yatar.Çoğu zaman sosyal sorumlulukları çalışmalarını engeller ve theywould be bettersuitedleavingthehobknobbingforanother time andplace.

ESKİ TOPRAKLAR / MoDASI GEÇMEYENLER

Bu kişiler altın çağlarında oldukça bilinen ve büyük olan, hala bunu koruyan adamlardır. Vücudundaki eski dürtüler artık yok gibi görünse de, o yaşlı adam hala spor yapmayı seviyordur. Her zaman yardım elini uzatmaya hazırdırlar, hala Jefferson squatı gibi eski moda egzersizleri yaparlar ve kalitenin sayıdan daha önemli olduğuna dair öğütler verirler. Bu eski topraklar ayrıca sporu ileri taşıyan yeni dalga yeniliklerden kaçınırlar, sporun geçmiş hallerinden söz ederler ve o zamanlarda ihtiyaçları olan her şey süt ve sulu biftektir. Yine de kibarlıklarını zayıflık olarak görmeyin. Spor salonu sınırından içeri bir genç punk girerse, eski toprak ya onu hizaya getirecek ya da sepetleyecektir.

PROFESYONELLER

Dünyadaki her spor salonunda olmasa da birçoğunda o spor salonunun gölgesinde yaşayan ve ya ilgi odağı olan bir profesyonel vardır. Spor yaptığınız salonda orayı evi olarak benimsemiş, herkesin tanıdığı ve tartışmasız saygı duyduğu bir profesyonel vardır. Her şeye gücü yeten bu kişinin, antrenman, beslenme ve destek hakkında bilmediği şey yoktur. ( en azından birçok insanın gözünde) Onların söyledikleri lafta kalmaz, konuştuklarını uygulamışlardır ve eğer konuşma fırsatınız olursa, onları iyi dinleyin. Profesyonellerin, geri kalanımız gibi bütün istediği, gelmek, antrenman yapmak ve çıkmaktır fakat maalesef statüleri nedeniyle insanlar onlarla konuşmak ister ve etrafları bu tarz problemlerle sarılı durumdadır. Ellerinden geldiğince, bu beğeniyi az çok kendi tercih ettikleri zamana çevirecekler ve hayranlarından gelen sorular için zaman ayıracaklardır.

DİĞERLERİ

Ayrıca bir de diğerleri vardır: diğer spor dallarından atletler, futbolcu, henüz yeni başlayan gençleri, spor salonu çalışanları, kardiyo delileri, esnekler ve sadece izleyenler. Hepsi hassas ekosistemimizde çok önemli bir role sahiptir ve onlar olmadan spor salonu çok sıradan bir yer olacaktır. Görüyorsunuz, farkında olsun olmasın herkes spor salonunda önemli bir rol oynar ve bu zincire nasıl baktığınıza bağlı olarak, spor salonunda kalmak isteyin ya da istemeyin, gelişme ve tecrübeler sizin için vardır; nasıl bir karakteriniz olduğuna bakılmaksızın.

16
0
admin
admin - 7 yıl önce
6889 0 16
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları