Powerlife 3lu set

Her Zaman Motivasyon İçin 6 Kural

Reklam Alanı
1/ Hedef Belirleme

Her şeyden önce kendinizi fit hissedecek kadar zayıflamak ya da beğendiğiniz bir elbisenin içine girmek gibi temel amaçlar belirleyin. İkisi de çok güzel amaçlardır. İki ya da üç hafta içinde 4,5 kg kaybetmek, olumsuz sağlık sorunlarına yol açmadan gerçekleşmez. Bunu da kimse istemez. Yorulurken, sıkılırken ya da zaman kaybederken yapabileceğiniz yolları keşfedin.

2/ Başarısız olmayı planlayın

Evet doğru. Gece yarısı yediğiniz kurabiyelerin, keklerin ya da ekstra bir bardak kolanın getirilerini düşünün. Ve sonra bunları tüketin ve neden olduğu konusunda not alıp ardından unutun. Kendinize kızmak uzun vadede amacınızdan vazgeçirebilir.

3/ Tatil ve seyahatler için plan yapın

İş seyahati zorunlulukları, aile gezileri ve seyahatler için nasıl antrenman yapılacağını bilmeye ihtiyacınız var. Kaldığınız otelde spor salonu var mı? Ya da bisiklet, dambıl gibi aletler mi var? Oteli arayıp sorun.

Eğer kendi yemeğinizi götürüyorsanız, otel odasında mikro dalga ve buzdolabı olup olmadığını kontrol edin. Eğer araçla gidiyorsanız kendi küçük mikrodalganızı ve portatif ısıtıcınızı götürün, çok kullanışlı olacaktır.

İnternet üzerinden çevredeki spor salonu gibi imkanlarını araştırın.

Ziyaretine gideceğiniz ailenizin bütün sağlıklı yiyeceklere sahip olduğunu ummayın. Benim evime geldiyseniz, elbette bir vücutçu için cennet gibidir, takviye gıdalarla doludur. Fakat çoğu durumda takviye gıdaları satın alın ki, misafir olduğunuz yerde ev yapımı yemekleri kibarca reddedebilesiniz.

4/ Sosyalleşin

Düşünceli ve formda insanlarla tanışın. Hiç spor salonunda çalışan diğer insanlara merhaba dediniz mi? Bazıları soğuk olabilir ancak kafanıza göre birini bulabilirsiniz. Bununla birlikte yemeklerini kendileri getiren, organik beslenen kimselerle tanışarak sosyalleşebilir veya beraber kilo vermek isteyebilirsiniz.

Vücut geliştirmede rekabet duygusu önemlidir bu yüzden çalışırken bir yarışma grubuna dahil olabilir, böylece sağlıklı beslenme ve programa harfiyen uyma adına motive olabilirsiniz. Spor hakkında çok şey biliyor olsanız da tek başınıza yarışmalara hazırlanmaya kalkmayın, daha önce başarı elde etmiş kişilerle birlikte çalışın. Her yerde sizi yemek yemeye teşvik edecek tipler bulunabilir, bunlara karşı dikkatli olun.

24
80
admin
admin - 8 yıl önce
20809 0 24
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları