Powerlife 3lu set

Her Zaman Motivasyon İçin 6 Kural

Reklam Alanı
5/ Rutininizi değiştirin ve yeni şeyler deneyin

Birincil kardiyom Stairmaster ve şu şekilde yapıyorum: Önce 2 dakika ılımlı (seviye 3 ) sonra 1 dakika çok hızlı (seviye 9), genellikle 45 dk. sürer. Geçen 12 haftada bunu her gün bazen günde 2 defa uyguladım. Sıkıldım ve dread doing kardiyoya başladım.

Yarışma ya da gösteriye hazırlanmıyorsanız, sıkıldıysanız, çalışmak içinizden gelmeyebilir ya da motive olmayabilirsiniz. Tembellik yapmayın! Sporla tekrar ilgilenmek kolaydır. Hedefinizi tekrar bulmak ve üzerinde oynama yapmak işe yarayabilir.

Evde stair climbing çalışması yaptığımdan beri, kendimi yakındaki bir sanat okulunun futbol tribünü ve merdivenlerinde bu çalışmayı denerken buldum. Merdivenlerde tam hızla sprint atarken, 20 dakikada bacaklarımın yandığını ve kaslarımın patladığını hissettim! Evde 45 dakikalık stairmaster çalışmamı bitirdikten sonra iyi hissetmeme rağmen, bacak kondisyonu çalışmama heart pounding cardio respiratory çalışmamı eklerken bu kadar yorgun hissetmemiştim.

Eğer bir koşu bandı bağımlısıysanız, köpeklerinizle, eğer temponuza uyacaksa çocuklarınızla ya da eşinizle yürüyüşe çıkabilirsiniz. Çoğu önce karşı çıksa da, birisiyle yürüyüşe çıkmanın keyifli olduğunu anlayacaklardır. Bu, öğle vakti iş yeri etrafında ya da parkta IS kardiyo esnasında işe yarayabilir.

Bir diğer tavsiyem de, daha önce denemeyi hiç düşünmediğiniz bir kursa gitmek. Body Pump’ı keşfedene kadar grup egzersizini hiç düşünmemiştim. Savaş sanatlarıyla karışık olan kardiyo/güç çalışmasına başlangıç seviyesinde adım attım. Her yerde ve her şeyin içinde fitness bulabilirsiniz.

6/ Düşünmeyin, Yapın

Egzersize başlayamıyorsanız düşünmek değil sadece yapmak gerekir. Koşu ayakkabılarınızı yatağın yakınına koyun ve sabah ilk işiniz onları giymek olsun. Birkaç yeni kıyafet ve havlu ile kendinizi daima spor yapmaya hazır tutun. Arkadaşlar, aile üyeleri ve iş arkadaşları sizden bir şey yapmanızı rica ettiklerinde, spor yapmak zorunda olduğunuzu söyleyin. Başlangıçta size gülebilirler ancak siz amacınızın nasıl bir güç gerektirdiğini, işin sonunda elde edeceğiniz başarıyı düşünerek motive olabilir böylece zamanla sağlıksız bar yiyeceklerini, ofis atıştırmalıklarını bir kenara bırakabilirsiniz.

Egzersiz ve sağlıklı beslenme, bağışıklık sisteminizi düzeltecek, stresinizi azaltacak ve hayatınızdaki her şeyi dengeleyecektir.

Sadece yapın, günde bir saat ya da yarışma niyetiniz varsa en fazla iki saat ayıracaksınız. Sadece yarım saatiniz olsa bile durmayın, bir şeyler yapmanın hiçbir şey yapmamaktan iyi olduğunu bilin!

Kaynak: Bodybuilding.com

22
80
admin
admin - 5 yıl önce
20314 0 22
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları