Powerlife 3lu set

Javier'in Muhteşem Değişimi

Reklam Alanı
Vücut Değişimi

Ona kimse bir şans vermedi. Eski kız arkadaşı bile. Bu yüzden Javier taaruza geçti ve 55 kilo verdi ve herkesin ağzını kapattı. Şimdi o kendisinden şüphe duyanlara teşekkür ediyor.

Neden Başladım?

Kendimi bildim bileli hep şişmandım. Üzülerek söylüyorum 10 kişilik ailenin içindeki tek şişman bendim. Bütün kardeşlerim güçlü, yapılı ve atletikti. Büyürken hep onların gölgesinde kaldım. Fakirliğimizden bahsetmiyorum bile. Çetin mahallelerde babasız yaşarken, dışarıda oyun oynama gibi bir seçeneğiniz olmuyor. Ah, annem bana hep sağlıklı olduğumu söylerdi. Yanlış düşündüğünü bilmiyordum.

Okul benim için çok zordu, gangsterler bana hep zorbalık yaptı, kızlar benimle alay etti ve beni kullandı, ben ise sadece şişman olmaktan nefret ettim. Zamanla daha da kötüye gitti. 2 yıl boyunca evsiz kaldık. Şişmansanız insanları fakir olduğunuza inandırmak ne kadar zor biliyor musunuz? Normal kıyafetler alamıyordum, çarşaflarla dolaşmak zorundaydım.

O kadar zor durumdaydım ki Allah’a beni zayıflat diye dua ediyordum. Bazı günlerde kilo vermek için ilaç kullanmayı bile düşündüm, iş daha da kötüye gitti. Bu bana kendimi iyi hissettiren kızla tanışana kadardı.

Zaman geçti ve ben bir işe başladım ve kendimi olduğum gibi sevmeye çalıştım. Ama pek işe yaramadı. İlişkimiz kötüye gitti, kalbim kırılmıştı ve çok salak hissediyordum. Hiçbir insanı bu kadar çok sevmemiştim bir de baktım ki aldatılmışım.

Evet, gerçekten çok kötüydü. Bu sefer sadece kendime odaklanmam gerektiğini biliyordum. Şişman olmak çekici değildi ve iyi olmak sadece ezilmeme neden oldu, bunları bir araya getirmem benim en zayıf noktamı oluşturdu. Bütün biriktirdiğim parayı aldım ve kendime yatırmaya karar verdim.

Nasıl Yaptım?

Elimde olan parayı aldım, derse ve takviyelere harcadım. Fark ettim ki beni bu hale getiren yemekti. Sonra da kasların yağları eritme mantığı olaya müdahil oldu.

Salon üyeliği almam gerekiyordu fakat param yetmiyordu. İnternetten ve dergilerden evde yapabileceğim çalışmaları öğrendim.

Yürümeye, şınav çekmeye, mekik çekmeye, barfiks çekmeye başladım fakat hala çok şişmandım. Yeterince para biriktirdiğimde Pure Fitness’e katıldım.

İnsanlar tabi ki de ne kadar dayanacağım konusunda bahis oynamaya başlamışlardı ve bazı antrenörler tam bir hıyar olabiliyor. Gördüğüm kadarıyla çoğu ne yaptığını dahi bilmiyor. Fakat birini kiralamak için param yoktu bu yüzden yapabildiğimi yapmaya devam ettim. Kendime terlediğim sürece gerisini kaslarım halledecektir dedim.

22
100
admin
admin - 8 yıl önce
14458 0 22
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları