Powerlife 3lu set

Kadınları Sizden Soğutan 8 Davranış

Size günlük yaşantınızda yapıyor olduğunu birçok şeyin kadınları sizden soğuttuğunu söylesem, hem de hiç farkına bile varmadan?

Şimdi muhtemelen şöyle düşünüyorsunuz, ‘Harika, çaba gösterirken bir kadınla yakınlaşmak yeterince zor şimdi de bunlara ekstradan dikkat mi etmek gerek?’ Peki, diğer erkekler tadını çıkarırken kaybetmek istemiyorsanız, bizi dinleseniz iyi olur.
 

İşte kadınları soğutmanıza sebep olan ve muhtemelen yapıyor olabileceğiniz 8 şey;
 

1. Çok fazla çaba göstermek

Bir kanka olmanın ironisi şu; kızı elde etmeye çalışmak zorunda olmanız ama çok fazla da zorlamamanız. Gördüğünüz üzere  çekici kadınlar kovalanmak ister ama aynı zamanda da kendilerini kovalarken biraz zorlayıcı olmak isterler.Bu net insan pisikolojisi, istediğimiz şeyleri elde edememekten korkarız. Bu yüzden de sahip olmak istediğiniz kadına sadece niyetinizi gösterecek kadar baskıda bulunmanız gerektiğini unutmayın.

2. Çok kısa zamanda fazla bilgi vermek

Erkeklerin kendilerine ilgi gösteren bir kadına karşı yaptığı en biyik hatalardan bir de bir çırpıda tüm yaşam hikayelerini önlerine dökmektir.Gizem ve entrika bunun neresinde? Kadınları etkilemek iyi bir dizi senaryosu yazmak gibidir, her zaman daha fazlasını istemelerini sağlamak gerekir.

3. Cinsel başarınız hakkında övünmeniz

Cinsel tecrübeleriniz hakkında övünmenin sizi haval göstereceğini düşünebilirsiniz ama bu şekilde olar sizi olgunlaşmamış ve itici olarak görürler.

Bu sadece sizin başka kadınlarla olan tecrübelerini duymak istemediklerinden değildir, sizden bunları duymak ileride kendilerini de bu şekilde ifşa edeceğinizi düşündürür ve bu da onları korkutur.

4. Huysuz ve kıskanç olmanız

Yapışkan ve aciz olmaktan daha kötü olan tek şey huysuz ve kıskanç olmaktır. Huysuz ve kıskanç olan erkekler kendilerine güvenmeyen ve sahip oldukları kadını kendilerinden daha havalı birine kaptırmaktan korkanlardır.

Ve komik olan şu ki kadınlr genelde daha havalı olana değil daha az kıskanç olana geçiş yaparlar.

5. Kişisel hijyene özen göstermemek

Sizden tamamen metroseksüel olmanızı ve her hafta pediküre gitmenizi istemiyoruz ama kişisek hijyeninize biraz özen göstermenizi ve bunu alışkanlık haline getirmenizi tavsiye ediyoruz.Bedeninize gösterdiğiniz özen kendinize saygınızın bir göstergesidir ve kendine kötü bakan bir erkek değersiz ve tembeldir.

6. Seks konusunda takıntılı olmanız

Cinsel istekleri konusunda  açık sözlü olan erkekler kadınlardan kocaman bir artı alıyor. Ama sekse takıntılı her fırsata atlayan ve bununla ilgili çene çalanlar ise hiçbir şey alamıyor.

7. Pasaklı giyinmeniz

Tıpkı kişisel hijyeniniz gibi, giysi dolabınız da kendinize verdiğiniz değerin önemli bir göstergesidir.Bol kotlarınızı ve kokulu gömleklerinizi giymek sizin için sorun olmayabilir ama inanan ki bu huyunuzu değiştirirseniz kadınlar sizinle ilgilenecektir.

8. Çocuk gibi mesajlar yazmak

Etrafınızdaki herkes ‘mrb’ ve ‘kib’ diyor diye sizinde bu gereksiz kısaltmalara atlamanıza gerek yok.İster mesajlaşırken ister konuşurken olsun kadınlar 14 yaşında bir çocukla değil bir erkekle konuştuklarını hissetmek isterler.

 

12
50
admin
admin - 7 yıl önce
3028 0 12
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları