Powerlife 3lu set

Kalbinden Bıçaklanan Adam: Vücut Geliştirme Hayatımı Kurtardı!

Herkes iyi bir hayata geri dönme hikayesinden hoşlanır, bu yüzden de işte sizi bir sonraki sette fazladan bir ağırlık eklemeye yöneltecek bir hikayemiz var.

Karşınızda dört yıl önce olabilecek en kötü zamanda yanlış yerde bulunan Kieran Quinlan. 17 yaşındayken karanlık bir otobüs durağında cep telefonu ile konşurken, delinin teki elinden telefonu kaptı ve kaçmaya başladı.

Onlu yaşları boyunca boks yapmaya gönlünü vermişti bu yüzden de doğal olarak ‘ sefilin birinin telefonumu çalmasına izin vermiyorum’ diye düşündü. Hareket halindeki otobüste hırsızı takip etti.

Bir araya geldiklerinde yüzleşme kaçınılmazdı. Kieran telefonu geri istedi hırsız ise "s.git" tarzında bir çok cümle söyledi ve bir anda cebinden bıçağı çekerek Kieran'ın göğsüne sapladı. Ancak adrenalin yüzünden Kieran henüz bunu anlamamıştı.

“Nefes aldığımda havanın boğazından değilde göğsümden geçmesi ile başımın dertte olduğunu anladım.” diyor.

Kan ile boğulması ve daha çok da şoktan dolayı hemen hastaneye gitti ve orada üç hafta boyunca yoğun bakımda kaldı. Bir röportajında Kieran sporcu geçmişini açıkladı. Bu adamın beceremediği şey yok, bokstan topladığı kazançlar ve saatlerce süren kalp kondisyonları.doktorunun ona söylediğine göre hayatta kalmasının tek sebebi inanılmaz derecede iyi seviyede olan kardiyovasküler sağlığı ile bağlantılı.

Peki sırada ne var? Kieran bugüna kadar kazandıklarının hepsini kaybetti ve bu durumdan ona kalan şey ise çirkin bir yara oldu. Doktorlar ona daha fazla boks yapamayacağını söyledi çünkü sanırım iki roundan sonra heniz yeni olan dikişleri patlayabilirdi. Derinlemesine bir tedavi sürecinden sonra Gain Train’de bir şeyler yapmaya karar verdii biraz kas yapmaya başladı ve vücut geliştirmeye daldı. (mükemmell seçim)

Tamam, Kieran’a biraz ara veriyoruz (ona tekrar dönüş yapacağız). Bu hikayenin bir kısmı bizi Rusya’ya götürüyor, tüm sağlam kararların doğduğu yere değil mi? 15 Şubat günü yetkililer bir v partisinde gerçekleşebi bir bıçaklam olayını bildirdiler. Bu kısmen buzdan vücut geliştirmeci askeri sanatlardan dolayı yıllarca ağırlık kaldırmaktan karın kaslarının çok fazla güçlü olduğunu ve bu yüzden her türlü bıcaklama saldırısına dayanabileceğini iddia etti. Çok mantıklı.

Bu sebeple Demirden karın ( muhtemelen vodka ile dolu) büyükçe bir mutfak bıçağını kaptı ve kardeşine bıçağı dayanıklı göbeğinin tam ortasına saplaması talimatini verdi. Dakikalar sonra ciddi bir karın yaralanması ile birlikte hastaneye kaldırıldı. Bu kısa aradan çıkarılacak ders: miktarı ne kadar fazla olursa olsun yapılan hiçbir set kurşunları, bıçakları, kılıçları, yıldızları ya da herhangi bir keskin cismi durduramaz.

Kieran’a dönelim. Bügüne gelecek olursak şimdiden bir vücut geliştirme şovunda yarışıyor ve bıçak farkındalığı ile ilgili bir ikona dönüştü. Sanırım bıçaklanmak insanın hayatında derin etkiler yaratıyor. Her durumda Kieran’ın hayata geri dönenler topluluğundan bir örnek olduğunu söylemek doğru olacaktır: trafik kazaları, uzuv kayıpları, kanserden kurtulanlar ve daha birçokları gibi. Kısacası kendi hayatınız için daha fazla şey yapmanız gerektiğini size hissettiren tüm insanlar.

Yani güneş doğmadan siz de Kieran gibi yapıp kendinizi geliştirin. Ayrıca da karanlık otobüs duraklarında takılmayın. diğer

14
100
admin
admin - 7 yıl önce
6527 0 14
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları