Powerlife 3lu set

Kilo Almak İçin 9 Tavsiye

Reklam Alanı
'Zayıf çocuk' olarak anılmaktan sıkıldınız mı artık? O zaman hızlı çalışan metabolizmanızla mücadele edip istediğiniz kütleye kavuşmak için aşağıdaki 9 kas yapma tavsiyesini deneyin, bakalım! Bugün, sizlerle nasıl kilo kazanılacağına dair bazı yararlı önerilerimi paylaşacağım. Bu noktada sizleri, bu tavsiyelerin gerçekten kilo almak isteyen bir deri bir kemik denecek kadar zayıf kişiler için olduğu hususunda uyarmalıyım. Neredeyse ara vermeden yiyip de ortada gösterebilecek bir dirhem bile et yapamamanın nasıl bir his olduğunu bilirim. O durumu ben de yaşadım. İstediğiniz her şeyi yiyebilip de bir gram bile kilo almamanızın insanların zoruna gitmesinin nasıl hissettirdiğini de iyi anlarım. Zayıf kişiler için bunun çoğu zaman bir mükafattan çok lânet olarak görüldüğünü kavrayamazlar.

Kilo alamayanların nasıl hissettiklerini anlamakla beraber yine de, 'Her şeyi denedim ama hiçbiri işe yaramıyor ki!' diye ağlaşanlaraysa dayanamıyorum. Bu, kendinize söylemeyi derhal kesmeniz gereken en büyük yalanlardan biri. Belki birkaç şey denemişsinizdir ama inanın bana; aslında sadece henüz doğru şeyleri denemediğiniz için kilo alamamışsınızdır. İşte size hiç zaman kaybettirmeden kilo almaya başlamanıza yardımcı olacak 9 tavsiye... Hepsi de benim şahsen denediğim ve sizde de işe yarayacağını garanti edeceğim tavsiyeler. Buyurun; Kilo Kazandıracak 9 Tavsiyem:

1. TAVSİYE BİR SAATİN ALTINDA ANTRENMAN YAPIN

Uyguladığınız program hangisi olursa olsun 1 saatlik sürenin üzerine çıkarmamalısınız. Antrenmanınızı sündürmediğinizden; aksine yoğunluğu korumaya odaklandığınızdan emin olun. Bir saatten fazla antrenman yaptıktan sonra hormonal durumunuzda nasıl da zararlı şeyler oluştuğuna dair sayısız çalışma var. Dahası, kilo almaya çalışırken uzun çalışmaktan ziyade sıkı çalışmamız gerekir.

2. TAVSİYE YEME ALIŞKANLIĞI OLUŞTURUN

Bakın şimdi... Bu yazının başında sorununuza anlayışla yaklaştığımın farkındayım ama burada bulunup bunları yazıyor olmamın bir sebebi de size 'Haydi Bastırın' demek. Kilo almak için öğünlerinizi, son anda aklınıza gelen bir şeyden ziyade alışkanlık olarak yemeye odaklanmanız gerektiğini söyleyebilirim. Vücudunuz, sizin genetik doğanız vasıtasıyla programlanmış haldedir. Ve sizin durumunuzdaysa bu program, metabolizmanızın alınan kalorileri çabucak sindirip yakması şeklindedir. Dolayısıyla günde 3 öğün yemenize, hem de bu öğünlerin bol kalorili olmasına rağmen vücudunuz bütün bu kalorileri hemencecik yakmaktadır. O zaman, o 3 öğününüz yerine gün içinde 2-3 saatlik aralıklarla 5-6 öğün yemeye odaklanmalısınız ki vücudunuz devamlı olarak metabolize edebilecek bir şeyler bulsun ve kas oluşturabilsin.

3. TAVSİYE TAKVİYELERE DAYANMAYI BIRAKIN

Ben de sizin durumunuzdaydım. Sayamayacağım kadar çok sefer gıda takviyesi endüstrisinin oyununa geldim. Siz de anlamak mecburiyetindesiniz ki bir takviye adından ne anlaşılıyorsa tam olarak odur... TAK-Vİ-YE. Almanız gerekenlere ilave, yani... Spor salonundaki kazançlarınız üzerinde olumlu ya da olumsuz bir etkisi olmaz. Kilo alma arayışındaki zayıf kişilere pazarlanmakta olan takviyelerin büyük çoğunluğu, kas yerine su ağırlığını artırmaya odaklı olduklarından almayı bıraktığınızda kilonuzun yeniden düşmesi sonucunu doğururlar. Tavsiye edeceğim tek takviye, protein tozu ve belki antrenmanlardan sonra biraz da Gatorade.

25
100
admin
admin - 6 yıl önce
11190 0 25
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları